اواخر رکود برگ سهام بازار پایین تر پس از اندکی متلاطم روز

اواخر روز اسلاید سمت چپ بازار سهام به طور گسترده پایین تر در پایان یک متغیر بعد از تجارت. S&P 500 شاخص از دست داد 1 درصد امروز به برخی از آن زمین به دست آورده بودند در یک رالی یک روز پیش از آن.

ضرر و زیان برای بانک های بهداشت و درمان, سهام و در جای دیگر هرحال جامد نمایش برای شرکت های فن آوری و کسانی که تکیه بر هزینه های مصرف کننده.

کول که فروشگاه بسته شده کاهش یافت و پس از repporting میلیارد و 541 میلیون از دست دادن به عنوان درآمد آن کاهش بیش از 40 درصد است. بازده اوراق قرضه کاهش یافت و در نشانه آن است که خوش بینی سرمایه گذاران در مورد اقتصاد پایانی دوباره. قیمت نفت افزایش یافت.

“امروز کمی مکث روز پس از قابل توجه تجمع گفت:” اریک فریدمن مدیر ارشد مدیر سرمایه گذاری در بانک ایالات متحده آمریکا مدیریت ثروت.

سرمایه گذاران در حال شرط بندی که اقتصاد و سود شرکت خواهد شروع به بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس به آمریکا و کشورهای سراسر جهان به آرامی باز کردن دوباره. اما نگرانی باقی می ماند که آرامش بخش از اقامت در خانه حکم و بازگشایی کسب و کار می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش در عفونت های بالقوه طلوع در موج دیگری از خاموش شدن ناگهانی.

خوش بینی در مورد بالقوه واکسن برای COVID-19 و امید برای بهبود اقتصادی ایالات متحده در نیمه دوم سال را تحت فشار قرار دادند سهام به شدت بالاتر دوشنبه معکوس تمام بازار زیان تا کنون در این ماه است. S&P 500 است که هنوز هم پایین حدود 13 درصد از آن بالا تمام وقت در ماه فوریه است.

امن و موثر برای واکسن جدید coronavirus را کمک به تقویت اعتماد به نفس به عنوان اقتصاد بازگشایی پس از خاموش شدن ناگهانی به مهار بیماری همه گیر. کارشناسان هشدار داده اند که توسعه یک واکسن به احتمال زیاد بسیاری از ماه و احتمالا سال است.

فصلنامه نتایج از دو خرده فروشان بزرگ روز شنبه تأکید چگونه شرکت ها شده اند که قادر به باز باقی می ماند و یا به طور موثر خود را تقویت تجارت الکترونیکی کسب و کار شده اند قادر به کرایه به مراتب بهتر از کسانی که تا به حال به طور موقت نزدیک درب.

خارج شده و گزارش 74 درصد افزایش در مالی سه ماهه اول فروش به عنوان مردم مواجه نگردند مهم منابع در حالی که پناه در محل با توجه به کوروناویروس. درآمد خود را یافت و آن را به عنوان صرف $900 میلیون دلار غرامت اضافی برای کارگران, اما هنوز هم در صدر وال استریت را پیش بینی. سهام خود بودند پایین 1.9% پس از ریختن دستاوردهای اولیه.

در ضمن کول که فروشگاه بسته شده اند و در طول شیوع 7 درصد سقوط کرد پس از گزارش که آن را چرخش به $541 میلیون فصلنامه به عنوان از دست دادن درآمد خود را غرق بیش از 40 درصد است.

معامله گران همچنین با چکش سهام در خانه انبار پس از بهبود صفحه اصلی زنجیره تامین در گزارش سه ماهه نتایج سقوط کرد که وال استریت را تخمین می زند. در حالی که این شرکت بهره مند از افزایش مالکان عجله برای خرید لوازم ضروری و افزایش هزینه های غرامت کارمند و هزینه های دیگر مربوط به کروناویروس کشیده و در سود آن است. سهام سقوط کرد 2.4%.

“سرمایه گذاران شده اند به دنبال شرکت ها و بخش هایی که می تواند به خوبی در محیط فعلی گفت:” Sal برونو مدیر سرمایه گذاری رئیس IndexIQ. “به دنبال به جلو که در آن می کند که در ادامه رهبری آمده است؟”

وزارت بازرگانی گفت: ساخت و ساز مسکونی زمین breakings کاهش یافت و در ماه آوریل به پایین ترین سطح خود در پنج سال. اما اجازه ساخت یک ارزیابی از پتانسیل آینده فعالیت های ساخت و ساز کاهش یافت و کمتر از تحلیلگران انتظار داشتند. است که به کمک فشار homebulder سهام گسترده بالاتر است. Beazer خانه های ایالات متحده آمریکا منجر به بسته افزایش 8.3%.

قیمت نفت مخلوط شد هر چند که آنها همچنان بالاتر از 30 دلار در هر بشکه رسید. معیار آمریکا نفت خام برای تحویل در ماه ژوئن افزایش یافت 68 سنت یا 2.1% به حل و فصل در $32.50 در هر بشکه رسید. جولای تحویل نفت خام برنت استاندارد بین المللی کاهش یافت و 16 سنت یا 0.5% کاهش به $34.65 در هر بشکه رسید.

قیمت firmed به عنوان تولید کننده نفت سازمان ملل کاهش در خروجی و به عنوان تدریجی بازگشایی اقتصاد در سراسر جهان کمک می کند تا تحریک تقاضا که سقوط کرد در اوایل سال جاری با توجه به گسترده سفر و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی مربوط به کوروناویروس. نفت خام از آغاز سال در حدود 60 دلار در هر بشکه رسید.

اوراق قرضه بازده اکثرا پایین تر است. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که شاخصی برای نرخ بهره در بسیاری از وام های مصرف کننده کاهش یافت و به 0.70% از 0.74% اواخر دوشنبه.

شاخص CAC 40 در فرانسه از دست 0.9% در حالی که در آلمان رشد شاخص DAX 0.1%. بریتانیا FTSE 100 کاهش یافته است 0.8%. بازارهای آسیا به پایان رسید و بالاتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de