اواخر تغییر در شرایط جوی کمک می کند تا صرفه جویی در اوآهو از داگلاس’ خشم

طوفان داگلاس به نظر می رسد به آن مناظر در هاوایی برای بخشی بهتر از یک هفته و انحراف از مسیر خود را فقط کمی. در پایان آن را به اندازه کافی به فراغت جزایر بسیاری از درد است.

“اصلی جزایر هاوایی را گریختم و در عین حال یکی دیگر از گلوله از طوفان و باران سیل آسا,” مرکزی اقیانوس آرام طوفان مرکز پیش بینی رابرت بالارد روز دوشنبه گفت:.

هاوایی, پرجمعیت ترین جزیره بود شاید خوش شانس ترین از همه به عنوان داگلاس گذشت تنها حدود 30 مایلی شمال Kahuku ساخت آن نزدیک ترین طوفان آمده است به اوآهو پس قبل از طوفان Dot در سال 1959.

افزايش سطح بالای عمودی باد برشی در روز یکشنبه کمک فشار طوفان در شمال “jog” و به دور از اوآهو, پیش بینی گفت: در حالی که داگلاس’ بیشترین آسیب باد و باران گروههای شدت انتقاد کرد دورترین به شمال و غرب به دور از جزیره است.

عکس: فروشگاه کار برای باز کردن back up پس از طوفان داگلاس تهدید

نتیجه این شد که طوفان گرمسیری-نیروی باد آمد تنها در عرض 10 مایل از اوآهو و ماهواره و رادار و هواپیماهای شناسایی داده ها نشان داد.

“ما خوش شانس بودند” گفت: جان Bravender هشدار هماهنگی هواشناس با طوفان مرکز. “اگر وجود دارد تنها یک تغییر جزئی جنوب آن را آورده قابل توجهی آسیب باد و باران.”

برخی از باران و باد وزید در سراسر مائوئی و مولوکای نداشت ولی خسارت عمده در هر نقطه در سراسر کشور و داگلاس گذشته دیده می شد تهدید شمال غربی جزایر هاوایی به عنوان یک کاهش داد طوفان گرمسیری.

در حالی که نزدیک به دست شد یک برکت و رحمت Bravender گفت که او امیدوار مردم نمی تواند راضی یا خسته در مورد آماده شدن برای آینده هر طوفان.

“این چیزی است که ما را در مبارزه با” او گفت:.

در تگزاس گفت: نزدیک دست به معنی خرابی اتفاق می افتد 30 مایل را در ساحل.

“ما یک هدف کوچک در اقیانوس بزرگ,” او گفت:. “داگلاس گذشت 30 مایلی شمال اوآهو. چرا که ما نمی بینیم اثرات آن باعث می شود آن را دشوار برای برقراری ارتباط آمادگی.”

در حالی که سلیمان خوش شانس بودند در این زمان شلوغ ترین قسمت از فصل طوفان — اوت و سپتامبر — در پیش روست. شهروندان باید هوشیار باشند و آمادگی برای طوفان بعدی با لوازم و اضطراری طرح Bravender گفت.

“ما واقعا خوش شانس در این مورد اما ما همیشه نمی شود که خوش شانس,” او گفت:.

در ماه مه پیش بینی پیش بینی مرکزی اقیانوس آرام را دو تا شش طوفان گرمسیری در طول فصل طوفان سالانه اجرا می شود که از ژوئن 1 Nov. 30.

داگلاس تشکیل شده در شرق اقیانوس آرام در اوایل جولای 20 به عنوان افسردگی گرمسیری هشت-E, اما جمع آوری قدرت به سرعت تبدیل شدن به یک طوفان گرمسیری قبل از روز بود.

روز بعد هاوایی به نظر می رسد در این طوفان خدمات ملی آب و هوا مسیر مخروط حتی آن را به عنوان صدها مایل از ورود مرکزی اقیانوس آرام در 140 درجه غرب است.

سوخت با آب گرم, Douglas سرعت نقل مکان کرد و جمع آوری قدرت برای رسیدن به رده 4 وضعیت بسته بندی پایدار باد از 130 مایل در ساعت به عنوان آن را وارد مرکزی اقیانوس آرام در روز پنج شنبه — همه در حالی که نگه داشتن یک تیری که بهدف اصابت کند در جزیره.

طوفان از دست داده برخی از قدرت خود را به عنوان آن گذشت بیش از یک بخش از سردتر اما نگهداری دسته 1 قدرت آن را به عنوان نزدیک جزایر در غرب-شمال غرب پیگیری است. آبهای گرمتر و تضعیف باد برشی در نزدیکی جزایر اجازه طوفان به حفظ آن 90 مایل در ساعت با شدت با وجود پیش بینی هایی که پیش بینی آن را به تدریج از دست دادن برخی از آن پانچ.

برای یک زن و شوهر از روز داگلاس به نظر می رسد به یک اقصر طرق کشیده شده به سمت اوآهو سازی توسط یک جامد ریج از فشار بالا. اما پیش بینی گفت: ضعف در خط الراس هوا و افزایش عمودی باد برشی عمدتا در سطوح بالاتر به احتمال زیاد ناشی از طوفان به تنه زدن به شمال یکشنبه فقط به عنوان آن بود گانینگ برای اوآهو.

“من فکر می کنم ما می توانیم احساس واقعا خوش شانس است که آن را در زمان راه است که آن را و آن چیزهایی که به عنوان بد نیست به عنوان آن می شده اند” گفت: Eric لاو, خدمات ملی آب و هوا هواشناس.

داده ها از نیروی هوایی ایالات متحده رزرو طوفان شکارچیان و آب و هوا رادار نشان داد که داگلاس’ مرکز آمد و نزدیک به Kahuku در مورد 7 بعد از ظهر یکشنبه.

طوفان دات آمد حدود 60 مایلی جنوب غربی Waianae ساحل در اوآهو قبل از ریزش زمین در کائوآئی در ماه اوت سال 1959. قبلی آب و سوابق به طور کلی در نظر گرفته شده غیر قابل اعتماد است.

جوی دانشمندان می گویند ترین طوفان نزدیک هاوایی در مرکز اقیانوس آرام به طور کلی تا پایان تضعیف به دلیل وزش برشی. در مقیاس جهانی گرمسیری گردش جوی شناخته شده به عنوان سلول هدلی نگه می دارد باد برشی باد و حفاظت از جزایر 90% از زمان تحقیقات نشان داده شده است.

اما تغییر آب و هوا, دانشمندان می گویند ممکن است بازی ویران کردن با چنین باد الگوها و رانندگی طوفان در بیشتر شمالی آهنگ و با شدت بیشتری. تعدادی از مطالعات انجام شده پیش بینی می کند که مرکزی اقیانوس آرام را ببینید بیشتر در طوفان, طوفان قوی تر و آنهایی که به شدت سریع تر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>