اواخر شب معترضان آسیب های مرکز شهر در طول روز کسب و کار پس از تجمع

مرکز شهر سانتا رزا در یکشنبه تا به حال ساختمان های متعدد که در آن پنجره ها شکسته شد پنجره ها و ساختارهای بودند با برچسب ضد پلیس, گرافیتی ظاهرا اقدامات گروه کوچکی از معترضان زیر مسالمت آمیز روز تجمع اعتراض در مرگ بازداشت جورج فلوید در مینیاپولیس.

فلوید مرگ — آخرین نمونه از یک سیاه و سفید و یا قهوه ای فرد در حال مرگ مشکوک در دست پلیس سوخت تظاهرات در سراسر کشور از جمله تظاهرات که تفویض به شورش در چند شهرستانها عمده ایالات متحده بدترین از کسانی که در کالیفرنیا در حال لس آنجلس که در آن سرباز گارد ملی مستقر شده اند بعد از یک شب از خشونت است.

روز تظاهرات آغاز شد که در ظهر شنبه در دادگاه میدان شد بیش از 500 نفر است.

سانتا رزا پلیس بلافاصله ارائه اطلاعات در مورد میزان آسیب انجام می شود و یا هر گونه دستگیری در آخرین ساعات زمانی که به عنوان چند به عنوان دو ده نفر رو در زمان های مختلف و مکان در سراسر مرکز شهر با افسران. گاز اشک آور مستقر شد در موارد متعدد.

پلیس گفت که یک بیانیه بود در آینده.

سیاه, اسپری-رنگ ضد پلیس پیام های چپ ناخوانا در سراسر چندین سازه ها — از جمله حداقل دو مرکز شهر بانک دست مجسمه سازی در مقابل سانتا رزا پلازا مرکز خرید و مطبوعات دموکرات ساختمان.

گروهی از تظاهرکنندگان با پرتاب سنگ از طریق چندین ویندوز و تلاش برای شکستن باز جلوی درب کافه حساسه در گوشه ای از Mendocino و راه گفت: صاحب کسب و کار Yazen میکند. او باز به بازسازی سایت Adel رستوران در ماه ژانویه تنها برای اجرای تقریبا بلافاصله به بیماری همه گیر کوروناویروس و او تخمین زده می شود بیش از $20,000 در آسیب انجام شد یکشنبه.

وی با بیان درک برای معترضان که به نظر نمی رسد به غارت بلکه اقدام از ناآرامی.

“من ببخش هر کس آن را انجام داد” عطاالله گفت: “از آنجا که من درک سرخوردگی در چه خبر است امروز. اما پاسخ خشونت جواب نمیده باعث خرابی یک کسب و کار است که پاسخ ندارد.”

عطاالله گفت که او یاد گرفته در مورد آسیب اوایل صبح روز یکشنبه از طریق متون و فیلم ها ارسال شده در رسانه های اجتماعی قبل از ورود در 7:30 صبح او و کارکنان خود را در انجام برخی از تمیز کردن به ایجاد کسب و کار امن قبل از شروع به رسیدگی را خارج و سفارشات: “ما واقعا نمی توانیم به دست یک شنبه صبحانه.”

نقاشی های دیواری نیز شامل خاطرات مانند یک پیام استناد مرگ اندی لوپز 13 ساله در سانتا رزا نوجوان سیاهپوست توسط یک Sonoma County Sheriff معاون در سال 2013. لوپز تصور می شد توسط معاون حمل شده تفنگ حمله که تبدیل به ماکت فعال بورس تفنگ.

یک CHP گفت: او آگاه از هر دستگیری توسط گشت بزرگراه افسران در سانتا رزا که در آن معترضان مسدود بزرگراه 101 در دو نوبت جداگانه. CHP است “مقدار زیادی از پرسنل” در منطقه شنبه و سعی خواهد کرد برای جلوگیری از مشابه اعتراض به اقدامات افسر David de Rutte گفت.

“آنها به وضوح می تواند اعتراض و دریافت پیام خود را و انجام چیزی که خود اما ما فقط نمی توانید جاده های مسدود شده,” د Rutte گفت: تماس blockading از یک آزادراه “بسیار پرخطر است.”

پتالوما رئیس پلیس کن Savano اشاره کرد که تظاهرات مسالمت آمیز در منطقه سونوما کانتی دومین شهر بزرگ اما که یک تماس اضطراری برای کمک به خود جلب کرد چندین افسران شمال به سانتا رزا پس از این تجمع به راه به “خشونت آمیز و غیر قانونی” فعالیت. وی از اعضای جامعه به طور محترمانه و دلسوزانه و تاکید کرد که “اموال آسیب و خشونت تحمل نخواهد شد.”

در یک یادداشت شخصی Savano گفت که “مانند کارکنان من من بیمار خشم و غمگین از مرگ جورج فلوید” و تاسف محلی تاثیر فلوید مرگ در دست پلیس است.

“اگر چه این زمان حادثه رخ داده است و بسیاری از کشورهای دور و یا انفعال توسط درگیر افسران دارای فرسایش همان اعتماد عمومی ما خیلی سخت کار کرده اند برای رسیدن به” Savano در بیانیه ای گفت. “این حادثه نشان دهنده ضعیف در کل ما حرفه ای از اجرای قانون است.”

بررسی برای به روز رسانی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود امروز.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de