در آخرین لحظات رای گیری فشار کمک بالا tot در این سال Goldfields کودک از سال

Tegan اکلاهماکلگورلی خیش

Bianca Stidworthy and her daughter Luna Stidworthy, 6 months, who is this year's baby comp winner.
آیکون دوربینبیانکا Stidworthy و دخترش لونا Stidworthy, 6 ماه است که در این سال کودک comp برنده است. اعتبار: کلگورلی خیش

برنده این سال کلگورلی خیش Goldfields کودک از سال رقابت تقریبا از دست رفته به طور کامل اما یک دیوانه سه روز با عجله به جمع آوری آرا قرار داده و آنها را در بالای این رقابت است.

با 964 رای جمع آوری شده در شش ماهه لونا Stidworthy این هفته اعلام کرد به عنوان برنده خیش رقابت سالانه جمع آوری تقریبا 500 رای بیشتر از دوم placegetter.

مادر بیانکا Stidworthy بستری او شاید رفت “کمی بیش از حد سخت” پس از ورود به رقابت های سال گذشته با کودک نوا و ساخت سه با وجود جمع آوری بیش از 600 رای.

نوا اهدا شد قاضی انتخاب در رقابت های سال گذشته.

“ما در واقع فراموش کرده در مورد رای گیری تا روز یکشنبه … پس از آن یک دیوانه عجله به آرا در آن سه روز” Ms Stidworthy گفت.

“با این سال در نتیجه من فکر می کنم ما رفت و خیلی سخت اما ما فکر آن خواهد بود به عنوان دیوانه به عنوان در سال گذشته هنگامی که ما دمیده از آب است.”

دوم-محل رفت و به 10 ماهه نوح ماهی قزل آلا که مادر Ainsley پالمر خدمت به حمایت از همکاران خود و شریک زندگی خود را در کریکت و فوتبال دوستان است.

با 443 رای نوح فقط ضرب و شتم سوم قرار Jax Meyes در 403.

خانم پالمر گفت: برای هفته Jax شد در بالای رهبران.

“او مانند یک عیار است که ما تصمیم گرفتیم ما حتی نمی خواهد ذهن از دست دادن به او,” او گفت:.

قاضی انتخاب اهدا شد به Christalle تورس.

رقابت در این سال به خود جلب کرد کمتر از نیمی از آرا در رقابت های سال گذشته به احتمال زیاد به دلیل COVID-19 با 4195 آرا در مقایسه با بیش از 10 ، 000 سال گذشته است. وجود 39 نوشته از 64 سال گذشته است.

کمی لونا دریافت یک جادوگر داروخانه سبد هدیه نوزاد به ارزش 500 دلار و یک ساعت گروه خصوصی شنا با 10 دوستان به ارزش 150 دلار از کلگورلی درد و تمدد اعصاب مرکز.

مکان دوم را به ثمر رساند وحشی, نور, تصاویر خانواده عکس بسته به ارزش $285 یک هدیه در بادکنک هدیه به ارزش $100 $100 SportsPower جایزه بسته است.

مقام سوم دریافت یک جشن شهرستان و قرمز, Edge, حوادث, پارتی بسته به ارزش $200 $100 SportsPower جایزه, بسته, $50 شکارچی رویا از قند پینک صنایع دستی و $30 Wanderluxe کودک و شرکت کوپن.

قاضی انتخاب نمرات 60 دقیقه ای بالغ شناور و ماساژ نوزاد کلاس از Goldfields احیای ارزش $115 دلار 100 کوپن به سمت خود کنار کیک تولد جوزی از خلق و 50 $قند پینک صنایع دستی کوپن.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>