LA اقامت در خانه گسترش می تواند غیر قانونی آمریکا هشدار

لس آنجلس — وزارت دادگستری ایالات متحده در روز جمعه هشدار شهردار لس آنجلس و شهرستان های برتر بهداشت افسر که یک فرمت از coronavirus اقامت در خانه سفارش ممکن است غیر قانونی.

مبهم نامه ای به شهردار اریک Garcetti و شهرستان لا بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر نمی طلسم خاص هر نقض اما اشاره کرد نگرانی در مورد اظهارات هر دو تا به حال ساخته شده عمومی است که محدودیت ممکن است در طولانی مدت بدون یک واکسن.

“گزارش اخیر خود از بیانیه های عمومی نشان می دهد که شما پیشنهاد امکان دراز مدت مستند از ساکنان این شهر و شهرستان از لس آنجلس بدون در نظر گرفتن توجیه قانونی برای چنین محدودیت” دستیار دادستان کل اریک Dreiband نوشت. “ما همچنان نگران آنچه ممکن است خودسرانه و سنگین-دست روش برای ادامه ماندن در خانه مورد نیاز است.”

Dreiband اذعان کرد که Garcetti حال گسترده سازمان برای حفاظت از ساکنان در طول بیماری همه گیر.

Garcetti گفت: این شهرستان خواهد بود هدایت علم و اطلاعات و نه از سیاست. او گفت: این شهرستان در 7 روز به طور متوسط مرگ و میر در حال برگزاری است و او احساس می کند اعتماد به نفس در مورد اقدامات این شهرستان در نظر گرفتن.

“ما در حال هدایت سیاست” Garcetti گفت: در یک جلسه. “هیچ بازی وجود دارد هیچ چیز دیگری در جریان است و این راهی است که ما قصد داریم همچنان با خیال راحت باز است.”

“هیچ شهری در جهان است که در حال حاضر ندارد برخی از مرتب کردن بر اساس سفارشات و محدودیت چون ما می دانیم که این ویروس کشته شدن” Garcetti اضافه شده است.

حتی بیشتر از کالیفرنیا بازگشایی رستوران ها و مغازه ها در لس آنجلس است که در میان تعداد کمی از کالیفرنیا 58 شهرستانهای است که یا باید به اندازه کافی شامل ویروس به بازگشایی بیشتر از فعالیت های بازرگانی و یا در مورد چند منطقه خلیج سان فرانسیسکو استان ها را انتخاب کرده اند به حرکت آهسته تر.

نامه آمد همان روز کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ به نام لا منطقه به عنوان منطقه ای که در آن گسترش ویروس یک نگرانی است. لس آنجلس با یک چهارم از دولت نزدیک به 40 میلیون نفر حساب برای نزدیک به نیمی از آن COVID-19 موارد و حدود 55 درصد از این دولت بیش از 3,600 مرگ و میر.

دکتر دبورا Birx خواسته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای کمک به نگاه به منبع مورد جدید برای کمک به جلوگیری از شیوع آینده.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

وزارت دادگستری به تازگی طرفه با کلیساها که می خواهید به از سرگیری خدمات در چهره سیاست در بسیاری از کشورها ممنوع که چنین باشد تا از گسترش ویروس تحت کنترل است. گروه مداخله در چندین دادگاه به چالش کشیدن stay-at-home سفارشات به عنوان تخطی از قانون اساسی حق آزادی مذهب.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت کلیساها و خانه های دیگر از عبادت است “ضروری” نامیده می شود و در استانداران سراسر کشور به آنها اجازه می دهد برای بازگشایی این آخر هفته.

در اوایل این هفته Dreiband با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هشدار داد که طرح خود را برای کاهش محدودیت های تبعیض علیه کلیساها اجازه می دهد سکولار کسب و کار مانند رستوران ها و مغازه ها به بازگشایی در زیر برخی از دستورالعمل در مرحله دوم از چهار بخش بازگشایی طرح است.

“به سادگی وجود دارد هیچ بیماری همه گیر استثنا در قانون اساسی ایالات متحده و آن لایحه حقوق” در این نامه گفت.

او با استفاده از همان خط در نامه ای به Garcetti و فرر اما هرگز ذکر دین و یا هر گونه دیگر بالقوه نقض قانون است.

Newsom گفت که به احتمال زیاد اجازه می دهد برای تجمعات مذهبی در هفته, هر چند او گفت که او خواهد شد ارائه یک برنامه دوشنبه برای کلیساها به بازگشایی شده است.

بیش از 1200 کالیفرنیا شبان باید گفت که آنها برنامه ریزی برای نقض سفارش خود را در صورت لزوم به سر عبادت مه 31.

لس آنجلس نامه ذکر شده در سخنان هفته گذشته هنگامی که فرر گفت که غایب COVID-19 واکسن نوعی از محدودیت های گذشته خواهد بود “سه ماه بعد” و Garcetti گفت: شهرستان که “هرگز به طور کامل باز تا زمانی که ما یک درمان است.”

فرر بعد از روشن اظهارات او گفت: محدودیت خواهد بود به تدریج کاسته.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران مایکل بالسامو در واشنگتن و Michael R. خون در لس آنجلس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de