لری Tesler کامپیوتر دانشمند که پیشگام ‘کپی’ و ‘رب’ می میرد

  • COURTESY XEROX PARC Larry Tesler uses the Xerox Parc Alto early personal computer system in the 1970s. Tesler, the Silicon Valley pioneer who created the now-ubiquitous computer concepts such as “cut,” “copy” and “paste,” has died. He was 74.

    حسن نیت ارائه میدهد XEROX PARC

    لری Tesler با استفاده از Xerox Parc آلتو اولیه سیستم کامپیوتر شخصی در سال 1970. Tesler این دره سیلیکون پایونیر که ایجاد شده در حال حاضر در همه جا کامپیوتر مفاهیمی مانند “قطع” و “کپی” و “رب” درگذشت. او 74.

نیویورک >> لری Tesler این دره سیلیکون پایونیر که ایجاد شده در حال حاضر در همه جا کامپیوتر مفاهیمی مانند “قطع” و “کپی” و “رب” درگذشت. او 74.

او ساخته شده با استفاده از کامپیوتر آسان تر برای نسل به عنوان یک طرفدار و پیشگام از آنچه او به نام “modeless ویرایش.” این بدان معنی است که کاربر نمی خواهد که به استفاده از یک صفحه کلید برای سوئیچ بین حالت برای نوشتن و ویرایش ،

“مخترع برش/کپی و چسباندن پیدا کردن و جایگزینی و بیشتر شد سابق زیراکس محقق لری Tesler. روز کاری خود را آسان تر است با تشکر از ایده های انقلابی خود را,” زیراکس گفت: در یک صدای جیر جیر چهارشنبه.

Tesler در نیویورک متولد شد و با حضور در دانشگاه استنفورد که در آن او موفق به دریافت یک در رشته ریاضیات در سال 1965.

در سال 1973 او پیوست Xerox Palo Alto Research Center, یک بخش از دستگاه کپی شرکت که مشغول به کار در ایجاد محصولات کامپیوتری. او پیشگام مفاهیم است که به کمک کامپیوتر را بیشتر کاربر پسند. که شامل مفاهیمی مانند حرکت متن از طریق برش و چسباندن و قرار دادن متن با کلیک کردن بر روی یک بخش و فقط با تایپ کردن.

او ادامه داد: این کار زمانی که او پیوست و اپل در سال 1980. در اپل مشغول به کار بر روی انواع محصولات از جمله لیزا کامپیوتر نیوتن دستیار دیجیتال شخصی و مکینتاش است.

پس از ترک اپل در سال 1997 او تاسیس آموزش و پرورش نرم افزار شرکت برگزار شد و سمت های اجرایی در آمازون و یاهو و ژنتیک-تست سرویس 23andMe قبل از تبدیل شدن به مستقل مشاوره.

در سال 2012 Tesler به بی بی سی گفت که او لذت می برد کار با مردم است.

“وجود دارد یک عنصر قوی از هیجان از قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن آنچه شما آموخته ام با نسل بعدی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>