زمین پشت بام ها به دنبال انرژی های تجدید پذیر

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

هاوایی الکتریکی است که به دنبال کسب اطلاعات از صاحبان زمین و یا حتی بزرگ پشت بام و پارکینگ در اوآهو در هاوایی, جزیره, مائوئی و مولوکای است که می تواند در دسترس برای آینده تجدید پذیر – انرژی پروژه هایی که به نفع تمام الکتریکی مشتریان.

این درخواست را می توان مشاهده و پاسخ به در hawaiianelectric.com/landRFI. پاسخ درخواست جولای 12.

هاوایی الکتریکی است که به دنبال اطلاعات در بسته های کوچک به عنوان 1 هکتار و پشت بام ها با حداقل از 3200 متر مربع از فضای قابل استفاده برای توسعه آینده شبکه در مقیاس خورشیدی و بادی پروژه و جامعه خورشیدی پروژه های. محل منطقی باید صاف و آفتابی و می تواند شامل فضای باز از هر نوع از جمله پارکینگ بزرگ است که می تواند پوشش داده شده با یک سایه سقف از پانل های خورشیدی.

به شرکت صاحبان زمین یا پشت بام ها نیاز به تامین مالیات نقشه کلید شماره یا آدرس اندازه زیادی و یا پشت بام و اطلاعات تماس به هاوایی الکتریکی از طریق ایمیل به عنوان مشخص شده در درخواست برای اطلاعات.

در حرکت

مربوط به مشاوران املاک و مستغلات LLC (منطقه) اعلام کرده است که گسترش آن تیم شامل سه نفر اعضای جدید:

>> نانا Saines یک پروژه فروش عامل برای آسمان Ala Moana و دارای سالها تجربه در خرید و فروش خود خواص در اوآهو. Saines مشغول به کار در والت دیزنی Co.’s توکیو دیزنی دریا پروژه به عنوان یک به طور همزمان/مترجم پیاپی.

>> کمال مودی یک پروژه فروش عامل است. او تجربه قبلی شامل کار در Avalon ملک نخبگان اقیانوس آرام خواص و سپاه ملک.

>> لوری Oh شده است یک عامل املاک و مستغلات از سال 2009. او در تازه ترین موقعیت بود به عنوان پروژه فروش در یک مجتمع مجتمع مسکونی تبدیل پروژه در هاوایی کای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>