لیکرز می کشد دور در سه ماهه 3 برای ارسال رزمندگان به 8 راست دست دادن

سان فرانسیسکو — با LeBron James کنار آنتونی دیویس می دانست که او تا به حال به انجام یک کمی بیشتر — همه تا به حال به انجام یک کمی بیشتر به انتخاب کنید تا شل.

دیویس 23 امتیاز و شش ریباند در سه چهارم و لس آنجلس لیکرز برنده هفتمین مستقیم بازی NBA-رکورد 18 در یک ردیف در جاده ها در برابر کنفرانس غرب ضرب و شتم آسیب زده رزمندگان 116-86 در پنج شنبه شب بدون King James.

آن را به معنای مراقبت بهتر از توپ در نیمه دوم و آوردن انرژی در هر دو به پایان می رسد.

“LeBron زمانی که او را از مصرف آن را دور بسیاری از چیزهایی که ما انجام می دهیم تا آن را بر همه ما مطمئن شوید که ما نوع از پر کردن آن حفره و من فکر می کنم ما که امشب,” دیویس گفت:.

Rajon روندو آغاز شده و در محل جیمز و کمک 12 امتیاز و شش پاس گل به عنوان لس آنجلس تبدیل آن به یک تار و مار با 40-17 سه ماهه سوم. جیمز نشسته به دلیل تکراری درد در خود مزاحم چپ و کشاله ران.

دیویس شات 6 برای 13 ساخته شده 10 از 12 پرتاب آزاد و نیز تا به حال یک جفت از عکس های مسدود شده و دزد برای لیکرز که 12 نیمه اول گردش مجاز رزمندگان به نگه داشتن آن نزدیک است. کایل Kuzma اضافه شده 18 امتیاز بازی میآره.

Rookie اریک Paschall به ثمر رساند 23 امتیاز در نیمکت خود را برای 11th 20-نقطه بازی و اردن پول تا به حال 16 در رزمندگان هشتم مستقیم از دست دادن هر دو کلی و در خانه در تعقیب و گریز از مرکز. پول آرامی با 5:44 باقی مانده در سوم پس از نورد راست خود مچ پا و سپس بعد از بازگشت پس از آن دوباره ضبط — اما آن را به طور خلاصه به چپ طلایی دولت با هشت بازیکن موجود دو نفر از کسانی که در 10 روز می پردازد.

طلایی دولت گارد Ky بومن رفت با 1:11 به بازی و کمک کرده بود ،

گلدن استیت به جلو Draymond سبز بازگشت از دو بازی غیبت با یک کبودی در سمت راست لگن یکی کوتاه بود: او خارج شد 5:45 قبل از حاصل کار دو تیم در دومین ویژگی های فقط 11 ثانیه پس از اولین بار او را در 5:56.

گلدن استیت نیز از دست رفته اندرو ویگینز اواخر ابتدا با اسپاسم در بالاتنه پشت. رزمندگان آویزان سخت اوایل اما نمی تواند باقی بماند با لیکرز به عنوان آنها در لس آنجلس’ 125-120 پیروزی در اینجا Feb. 8.

و اگر آن را نمی تواند بدتر برای این تیم در خانه معشوق لیکرز فوق العاده-sub الکس کاروسو جلب اواخر MVP شعارهای به عنوان عرصه به سرعت خالی می شود.

این از دست دادن رگه پوشیده است در رزمندگان.

“ما نیاز به پیروزی در یک بازی” مربی Steve Kerr گفت. “ما نیاز به پیروزی در یک بازی یک بار در در حالی که به احساس بهتری در مورد همه چیز. در حال حاضر ما در یک کشش بد. آن را دشوار است.”

جیمز به روز رسانی

جیمز در حال حاضر رد در روز چهارشنبه و مربی Frank Vogel گفت postgame تصمیم گیری در James’ وضعیت خواهد آمد صبح روز شنبه پیش از بازی در ممفیس که شب.

“فقط در برخورد با برخی از درد. ما هنوز دو روز دور” Vogel گفت.

جیمز که از دست رفته از 27 بازی در فصل گذشته پرستاری مناقصه کشاله ران او صدمه دیده است روز کریسمس سال 2018 در ایالت طلایی را به ثمر رساند نجومی بالا 40 امتیاز در روز سه شنبه خانه پیروزی در مقابل صهیون ویلیامسون و پلیکان.

کر می توانید نگاهی به جیمز به عنوان یک مثال از یک سوپراستار مصرف آن را تا به یک سطح جدید پس از یک offseason داده لیکرز ستاره بازی کرده بود در هشت مستقیم NBA نهایی قبل از سال گذشته است.

طلایی دولت رسیده است پنج فینال در یک ردیف اما نه در این فصل — بازیکنان پس مانند Stephen Curry سبز و کلی تامپسون ممکن است بهره مندی از تمدید استراحت.

“تماشای LeBron او به نظر می رسد تجدید, او به نظر می رسد شارژ. ایده هشت مستقیما نهایی دیوانه است که شما فکر می کنم حدود پنج در اینجا و چه آن را انجام داده و چگونه بازیکنان ما باید احساس بود سال گذشته و صدمات که ضربه” کر گفت. “من معتقدم که زمانی که همه گفته و انجام می شود, سال آینده اردوگاه های آموزشی بچه های ما باید احساس شارژ و تجدید و آماده برای رفتن. امیدوارم که مورد. LeBron را نیز LeBron. او را متفاوت ساخته شده از بسیاری از مردم است.”

نکته-ins

رزمندگان: رزمندگان خود استفاده 29th مختلف شروع صف خود را بیشتر در یک فصل پس از یک حق رای دادن-رکورد 49 در 2009-10. … طلایی دولت قصد دارد یک به روز رسانی شنبه در وضعیت کاری است که هدف چهار بازی خانگی در برابر جادوگران خود را به عنوان بازگشت تاریخ از شکسته دست چپ — و اگر او می کند او را از دست رفته 56 بازی پس از صدمه دیده است گرفتن در برابر خورشید در Oct. 30. … رزمندگان کاهش یافته و به 7-23 در خانه و 5-16 در برابر غرب است. … طلایی دولت تا به حال برنده 12 از قبلی 14 بازی خانگی مقابل لیکرز. … رزمندگان امضا G Mychal مولدر به 10 روز قرارداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de