لیکرز سلتیکز دچار شوک NBA شکست

Grizzlies guard Ja Morant enjoyed a game-high 27 points in the win over the LA Lakers.
آیکون دوربینگریزلیز گارد Ja Morant لذت می برد بازی-بالا 27 امتیاز در پیروزی لس آنجلس لیکرز.

ممفیس جامعی خود را در پنج بازی از دست دادن رگه ضرب و شتم توسط تیم آنها می تواند در پلی آف NBA اگر آنها در برگزاری هشتمین نقطه در کنفرانس غرب.

Rookie Ja Morant بود 27 امتیاز و همسان خود را نجومی بالا با 14 کمک و گریزلیز ضرب و شتم لس آنجلس لیکرز 105-88 در شب شنبه.

دیلون بروکس اضافه شده 24 امتیاز و جوناس Valanciunas تا به حال 22 امتیاز و 20 ریباند برای میزبان ممفیس که خود را بهبود رکورد فصل به 29-31.

LeBron James به حال 19 امتیاز و 10 پاس گل در حالی که آنتونی دیویس به پایان رسید و با 15 امتیاز و نه ریباند به عنوان لا از دست داده و تنها برای دومین بار در ماه فوریه است. با 88 امتیاز در یک فصل کم برای لیکرز که شات 41 درصد برای بازی از جمله تنها 9 36 از سه نقطه محدوده.

لس آنجلس, برتر, تیم, در, غرب, وارد, بازی, هفت بازی برنده خط خط (45-13) اما trailed توسط بسیاری به عنوان 22 در سه ماهه سوم.

ممفیس ” سرب کاهش یافته و به تک با رقم کمتر از هفت دقیقه به سمت چپ بعد از یک 7-0 لیکرز اجرا شود. اما گریزلیز بلافاصله ساخته شده منجر به 18 نزدیک به سه دقیقه خوانده شده را علامت.

در TD Garden در بوستون راسل وستبروک به ثمر رساند بازی-بالا 41 امتیاز و جیمز هاردن در بر داشت رستگاری از یک فقیر تیراندازی شب با دو پرتاب آزاد با 24.3 ثانیه به سمت چپ به عنوان Houston Rockets دربسته در محیط یک فصل رفت و برگشت از بوستون سلتیکز با 111-110 اضافه برنده شوید.

سخت به ثمر رساند 21 امتیاز در فقط 7-از-24 تیر اندازی و متعهد پنج گردش. اما او می اندازد, فقط دوم و سوم از این بازی به هوستون منجر شود. دفاعی, موشک مجبور سلتیکز به جلو Jaylen قهوه ای به یک خانم که مهر و موم ششم خود را مستقیما پیروزی.

آن قهوه ای که غرق زنگ-ضرب و شتم سه اشاره گر که مجبور به اضافه کاری.

وستبروک و هاردن در ترکیب 12 ریباند و 13 پاس گل. رابرت کاوینگتن لباس پوشیدن و در یک دو دو (16 امتیاز و 16 ریباند) برای هوستون در حالی که P. J. تاکر اضافه شده 13 ریباند.

Jayson Tatum زوج 32 امتیاز با 13 ریباند برای بوستون در حالی که قهوه ای اضافه شده 22 امتیاز. مارکوس هوشمند به ثمر رساند 26 برای سلتیکز در حالی که دانیل Theis به حال 15 ریباند و سه بلوک.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im