Lakeport فروشگاه پر از خاطرات مجریان در مرکز شهر تاریخی

در غرب ساحل, Clear Lake, Lakeport تاریخی در مرکز شهر دارای مقدار زیادی از جذابیت مدرسه با انواع مختلفی از رستوران ها و کافه ها و مغازه ها و بوتیک و همچنین به عنوان یک گالری هنری یک مرکز هنرهای نمایشی یک موزه و یک مزه کردن شراب, اتاق تمام در فاصله پیاده روی آسان از هر یک از دیگر.

در قلب از این همه هر چند Ratto را یونیک و عتیقه جات یک از 4500 فوت مربع داخل بازار در خیابان اصلی جنوبی است که ارائه می دهد فرصت را به شیرجه رفتن به دوره گذشته با یک مجموعه بزرگ از اشیاء عتیقه و کلکسیون و دیگر گنجینه های بسیاری از آنها یکی از یک نوع است.

آنجلا Ratto, 58, همواره چشم برای کیفیت و درک عمیق برای چیزهای قدیمی. در آن به خرید یک 1950s گردنبند در بازار است که در ابتدا piqued است او علاقه عتیقه جات و کلکسیون.

در فروشگاه شما پیدا کردن آیتم ها اعم از $5 مانند منسوجات و شال جلا سنگ سوابق و ظروف به 12000 دلار برای 140 ساله انگلیسی ساخته شده میز از Morant & Co., سازندگان مبلمان برای ملکه انگلستان است.

یک 1940s مقطعی نیمکت با اصلی اثاثه یا لوازم داخلی در شرایط نعناع به تازگی به فروش می رسد برای $895. سفره توری شروع در $14. خریداران همچنین می توانید مجموعه ای از ظروف و شیشه های تزئینی از جمله پرتقال کارناوال شیشه ای و همچنین به عنوان یک تعداد از اواسط قرن و ویکتوریا موارد.

“مهار است در خون من” او می خندد. “من احتمالا باید به اعتبار جد بزرگ من برای این. او 40 سال عضو رفتگران محافظ انجمن در سان فرانسیسکو زمانی که او برای دروازه طلایی زباله شرکت است.”

Ratto می گوید: او فقط فروش کالا, او به فروش می رساند خاطرات. این بود مخصوصا بعد از آتش سوزی هنگامی که مردم به فروشگاه می آیند در حالی که تجهیز خانه جدید خود را و شروع به بازسازی زندگی خود را. آنها به دنبال چیزی — هر چقدر کوچک — که به آنها یادآوری یک مورد آنها از دست داده بود.

“برای بسیاری از آن را مانند راه رفتن را از طریق خانه مادر بزرگ. بیشتر آن را به یک تجربه سرگرم کننده است که به راحتی آنها را آورده و خاطرات روز های رفته.”

حدود 10 سال پیش Ratto با استفاده از پول از فروش خشک تمیز کردن کسب و کار او تا به حال خریداری شده از پدر و مادر خود را برای باز کردن اولین مغازه عتیقه فروشی. برای یک زن و شوهر از سال, او همچنین تا به حال در یک فروشگاه در کالیفرنیا.

“من تا به حال این ایده که” اگر شما آن را ساخت آنها خواهد آمد.’ در یک نقطه من تا به حال توافق برای اجاره یک از 3000 فوت مربع از فروشگاه های خرده فروشی, و اگر چه من تا به حال این مفهوم از آنچه که من می خواستم به انجام, من تا به حال هیچ موجودی” او به یاد می آورد.

مصمم او نه تنها اجاره فضا پیدا کالا به پر کردن آن و Lakeport عتیقه جات و هنر بسیار موفق بود تا زمانی که او بسته آن را شش سال بعد.

عشق او را از پارچه — بدون شک جمع آوری شده از سال در خشک تمیز کردن کسب و کار — چتری علاقه خود را در لباس پرنعمت. او معمولا یک انتخاب خوب در دست از جمله کلاه و کیف و کفش.

“من دوربرد طرح بود که همیشه برای باز کردن یک مغازه عتیقه فروشی که من بازنشسته شد. همانطور که معلوم شد من به اندازه کافی خوش شانس برای انجام این کار کمی جلوتر از برنامه. در حال حاضر هدف من این است که به نوبه خود Lakeport به یک عتیقه مقصد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im