Lake County sheriff خواستار عقبگرد سریع تر از coronavirus محدودیت

Lake County Sheriff برایان مارتین معتقد است که جامعه خود را به اجتناب محلی شیوع کروناویروس و او امیدوار است که طولانی بیانیه او منتشر شد جمعه شب جرقه سریعتر عقبگرد از محدودیت او می گوید نیست به طور کامل مورد نیاز دیگر.

مارتین شهرستان را بالا اجرای قانون رسمی سوال که آیا رمان coronavirus هنوز هم واجد شرایط به عنوان شرایط اضطراری در جامعه خود و به نام برای بررسی عمیق تر از ماندن در خانه و اقدامات است که ساعت زودتر بوده است گسترش از طریق مارس 17 توسط بهداشت عمومی افسر Dr. Gary سرعت.

Lake County هفت تایید موارد coronavirus. از کسانی که تنها یک فعال باقی می ماند و هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

کلانتر گفت: این اعداد و ارقام و همچنین نرخ آهسته از موارد جدید نشان می دهد که دریاچه شهرستان تاکتیک های تهاجمی را محافظت جامعه از خروش است. اما تنبل سرعت شل شدن محدودیت نا امید محلی ساکنان و صاحبان کسب و کار که مارتین احساس مجبور به صحبت می کنند به عنوان یک رهبر انتخاب.

“من نمی دانم چقدر دیگر ما می تواند همچنان به توجیه خواستار این اورژانس” مارتین گفت: در مصاحبه روز شنبه. “اگر (اعداد) را تغییر دهید ما به شما پاسخ دهند. اما به عنوان من آن را ببینید, آن زمان به مردم اجازه بازگشت به ساخت یک زندگی جدید در این عادی است.”

بازگشایی کوچکتر جوامع روستایی است که تکیه بر کسب و کارهای کوچک و گردشگری دلار بوده است یک منبع تنش به عنوان قانونگذاران عمدی با مقامات بهداشت عمومی در طول گام و سرعت روند.

با استناد به وظیفه خود به “اطمینان مردم را از حقوق اساسی در حالی که برای تامین ایمنی عمومی” مارتین اذعان کرد در بیانیه خود در اواخر شب جمعه که اقدامات برای محدود کردن گسترش ویروس باعث درد مالی به کسانی که از او محافظت می کند.

“این محدودیت ها ما حرکات اشتغال ما و توانایی ما برای انجام زندگی روزمره ما منجر به مالی ویرانی به بسیاری خواهد شد و باید طولانی مدت اثرات سوء بر این جامعه است که اضافه خواهد شد به سال های گذشته’ حوادث” مارتین در بیانیه ای گفت:. “این وضعیت نمی تواند ادامه دهد و مردم من نشان نمی دهد آن را به ادامه به طور نامحدود.”

با استناد به نگرانی های مشابه و مقامات در کشور همسایه گلن و Colusa استان ها در هفته گذشته امضا بر روی شش شهرستان نامه ای به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, درخواست مقامات محلی برای بازگشایی روستایی شمال کالیفرنیا شهرستانهای استان که کمتر مورد تأیید. توسط دوشنبه, ساتر و شهرستان یوبا سیتی ملحق خواهد شد Modoc که هفته گذشته اولین شهرستان در دولت به سرپیچی Newsom سفارشات و بازگشایی غیر ضروری کسب و کار.

برخی از کسانی که احساسات پخته در Lakeport روز جمعه به معترضان جمع آوری به عنوان بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور decrying بهداشت عمومی محدودیت هایی که فلج اقتصاد محلی و چپ 3 میلیون نفر از ساکنان کالیفرنیا بیکار. اعتراض رفت و تلفن همراه در یک کاروان کامیون برخی بکسل قایق و مونتاژ در کلانتر مقر آن آشوبگران را متهم به آژانس overaggressive اجرای.

کسانی که اتهامات بخشی از دلیل مارتین منتشر شده بیانیه ای گفت. او می خواست به آن را روشن است که نمایندگان نمی خواهند به “جنایتکاران از افرادی که نیست.”

تا کنون کلانتر, پاسخ به بیش از 700 آشکار بهداشت عمومی نقض از پناهگاه در محل سفارشات در زمان, اثر, مارس 18. این سازمان صادر کرده است شش استناد و بازداشت 15 نفر اما هر فرد نیز درگیر در فعالیت های جنایی مانند خرابکاری و یا سرقت مارتین گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de