Lake County مجدد, هوای آزاد, رستوران ناهار خوری, داخلی, خرید

شهرستان دریاچه را گام بعدی در آرامش اضطراری برای بهداشت عمومی در محدودیت اجازه می دهد هوای آزاد, رستوران ناهار خوری و حضوری خرید در اکثر فروشگاه های خرده فروشی شروع پنج شنبه.

این حرکت در می آید و پس از مقامات بهداشتی دولت تعیین روستایی شهرستان دیدار معیارهای آمادگی برای شروع سریع تر راه اندازی مجدد اضافی کسب و کار و خدمات تحت گسترش دوم-بخشی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهار مرحله دولت بازگشایی طرح مقامات شهرستان اعلام کرد روز شنبه در بیانیه ای. دولت معیار شامل یک کم محلی رای مثبت رمان coronavirus موارد کافی تست ظرفیت و توانایی ردیابی و جداسازی موارد جدید.

شهرستان, بهداشت عمومی افسر Dr. Gary سرعت روز دوشنبه گفت که او برنامه ریزی شده به درخواست دولت برای ترخیص کالا از گمرک برای موج جدیدی از بازگشایی.

همانطور که از شنبه شب Lake County گزارش 14 COVID-19 موارد سه که هنوز هم فعال است. هیچ ساکنان فوت کرده اند از این بیماری پس از همه گیری آغاز شد و در اواسط ماه مارس.

در علاوه بر این به فضای باز ناهار خوری موسسات کسب و کار از جمله کارواش پت groomers برنزه سالن باغبان چشم انداز و موزه ها نیز می تواند بازگشایی شده است. کلیسا دفاتر نیز می تواند بازگشایی و یک در یک مشاوره مذهبی مجاز خواهد بود.

علاوه بر این مهد کودک می توانید راه اندازی مجدد برای خانواده ها زمانی که کودکان باقی می ماند در همان گروه پایدار از 10 یا کمتر.

داخلی کسب و کار است که بازگشایی عمومی باید به دنبال بهداشت و اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و نیاز مشتریان و کارکنان پوشیدن چهره پوشانده اند.

اگر هیچ افزایش قابل توجهی در عفونت در روزهای آینده شهرستان را در دو هفته اجازه می دهد برای داخل سالن ناهار خوری و بعد اردوگاه ها و خود برنامه را از سر گرفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه اتان Varian در [email protected] یا 707-521-5412. در توییتر @ethanvarian.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de