شهرستان دریاچه می پیوندد مندوسینو نپا شهرستانهای کاهش stay-at-home محدودیت

لیک کانتی پیوست مندوسینو و ناپا شهرستانهای شنبه شل شدن stay-at-home سفارشات به معنای محدود کردن گسترش coronavirus.

به دلیل پیش بینی افزایش COVID-19 موارد نشده محقق دریاچه مسئولان شهرستان گفت: در تهیه بیانیه آنها در منطقه کاهش برخی از محدودیت های که محدود اجتماعی و فعالیت های کسب و کار در جامعه است.

به روز شده در بخشنامه به اثر رفت بعد از ظهر پنجشنبه و اجازه می دهد تا تفریح و سرگرمی در برخی از مناطق عمومی و کسب و کار خاص برای بازگشایی شده است.

گلف می تواند باز کردن “در یک محدود راه” و ساکنان هم اکنون می توانید پیاده روی و تنه زدن در پارک است که باز هستند. قایقرانی و دیگر دست و پا زدن رو دست راه اندازی شناور نیز مجاز در دریاچه — به جز بادبانی.

نظافت حیوان خانگی کسب و کار می تواند بازگشایی و معاملات املاک و مستغلات را مجاز هستند هر چند آنها باید انجام شود تا آنجا که ممکن است عملا.

Lake County گفت که در حالی که شده است وجود دارد “مورد علاقه” سالن مو و شرکت هایی انجام سایر خدمات زیبایی و آرایشی خدمات هنوز هم مجاز به این عمل تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را رهنمود.

“ما همچنان به 6 مورد تأیید در شهرستان” لیک کانتی مقامات در بیانیه ای گفت:. “اگر اعداد شروع به افزایش ما همیشه آماده برای تشدید محدودیت های عقب به منظور جلوگیری از بزرگ موج در عفونت.”

Lake County تصمیم می آید یک روز پس از Napa County اصلاح آن پناهگاه در محل سفارش. نظم جدید در حال حاضر در اثر تا اطلاع ثانوی. تمام ساخت و ساز مجاز است به عنوان طولانی به عنوان ساکنان رعایت فاصله فیزیکی از پروتکل های. رانندگی در خدمات مذهبی و فرد املاک و مستغلات viewings نیز ممکن است محل و گلف رانندگی محدوده مجاز به بازگشایی شده است.

در همان زمان Napa County مقامات به شدت توصیه می شود که ساکنان سایش پوشش صورت در حالی که در تنظیمات عمومی. این شهرستان دارای 57 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. دو نفر فوت کرده اند از این بیماری از جمله سانتا رزا کارآگاه پلیس Marylou Armer.

Mendocino County قبلا سست آن خانه انزوا نظم و بازگشایی بخش هایی از پارک های محلی اجازه می دهد شهروندان به پیاده روی و دوچرخه سواری را از طریق آنها. این شهرستان دارای پنج تایید موارد COVID-19; چهار نفر بهبود یافته اند و یکی باقی می ماند در انزوا.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected]rat.com. در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>