لاهور ضرب و شتم پیشاور برای PSL برنده

Lahore Qalandars batsman David Wiese (l) celebrates his side's PSL win against Peshawar .
آیکون دوربینلاهور Qalandars رودخانه دیوید Wiese (l) جشن سمت خود PSL پیروزی در برابر پیشاور .

دیوید Wiese ضربه کارلوس Brathwaite برای شش خاموش یکی مانده به آخر توپ به لاهور Qalandars یک پیروزی بیش از پیشاور Zalmi خود را برای پیروزی سوم مستقیم در پاکستان سوپر لیگ.

نیاز به پنج خاموش دو تحویل آفریقای جنوبی Wiese انجام لاهور به 5-189 و پنج حلقه پیروزی قذافی در ورزشگاه در روز سه شنبه. پیروزی برداشته لاهور به رده سوم جدول با هشت امتیاز از هشت بازی.

لاهور از دست داد سه بازی اول خود در این مسابقات اما قوی گشت با پیروزی بر مدافع عنوان قهرمانی کویته گلادیاتورها کراچی پادشاهان و 2017 قهرمانان پیشاور.

آنها هنوز دو بازی لیگ در دست در برابر کراچی در روز پنج شنبه و در آخرین بازی در برابر مولتان سلاطین و باید فرصتی برای ایجاد یک دوشیزه ظاهر در PSL برگشتی پس از اتمام آخرین در گذشته چهار نسخه.

پیشاور که قبلا ساخته شده 7-187 هنوز دوم با نه امتیاز و دو امتیاز پشت سر مولتان.

علی فخار (63) و استرالیا کریس لین (59) هر دو گل خود را در نیمه اول قرن ها از این فصل PSL و در زمان تیم خود را به یک فرمانده 1-146 در بیش از 16 قبل از Brathwaite (3-28) بریتانیایی به سه ویکت سریع و آورده پیشاور بازگشت به بازی.

Brathwaite به پایان رسید 96-اجرای دوم-جدا ایستاده زمانی که یاسر در زمان شاه هوشمند غواصی گرفتن در حالی که در حال اجرا از آستین بر روی و Fakhar داد اهلی گرفتن به یاسر در آینده بیش از کاپیتان وهاب ریاض.

Brathwaite سپس محمد حافظ (4) و استرالیا dangerman بن غوطه دادن (7) در بیش از 18 قبل از Wiese امن و بازی در گذشته بیش از.

زودتر پاکستان زیر 19 جوانی حیدر علی (69) و با تجربه شعیب ملک (62) رو پیشاور با ریگ نیم قرن پس از لاهور برنده بازی شیر یا خط و به انتخاب درست.

انگلیسی تام Banton را ضعیف اجرا با خفاش ادامه داد: به عنوان او را به صورت صفر در شاهین افریدی برای اولین بار بیش از.

سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند Samit پاتل (2-37) و سپس اخراج کامران اکمل (12) و لیام لیوینگستون (4) به عنوان پیشاور, خمیده به 28-3 در ابتدا چهار اور.

اما حیدر و ملک مشترک مصمم 116-اجرای چهارم-حلقه ایستاده 72 توپ را به پیشاور مناسب و معقول در مجموع قبل از Wiese نقش برآب امید خود را با یک ضربه بزرگ کردن Brathwaite در گذشته بیش از.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>