کار سازمان ‘تا حد زیادی نگران’ مورد بررسی از ایالات عمومی کارگران سوابق مالی

ملی کار سازمان مطرح است پرچم قرمز بیش از رکورد نگه داشتن و هزینه های برخی از کارکنان در ایالات عمومی اتحادیه کارگران در هاوایی با استناد به ده ها هزار دلار در بودجه اتحادیه صرف شده در رستوران ها و بلیط هواپیما و دیگر هزینه های مناسب و بدون اسناد است.

حسابرسان با ملی کار سازمان آمریکایی فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان شد “به شدت نگران” پس از بررسی بیش از دو سال از داخلی سوابق مالی برای UPW سال گذشته و حتی پیشنهاد UPW هیئت اجرایی در نظر بگیرید به دنبال بازپرداخت از چهار کارکنان و اعضای اتحادیه است.

“وجود دارد به نظر نمی رسد به معنی نظارت بر نحوه صرف و اختصاص و به عنوان زیر جزئیات این فرصت را برای سوء استفاده و یا سوء استفاده از بودجه اتحادیه وجود دارد به عنوان یک نتیجه از” AFSCME ریاست تفتیش نوشت: در بررسی آن از UPW امور مالی.

25 صفحه گزارش به دست آمده توسط Honolulu Star-Advertiser توصیف نزدیک به $293,000 که صرف شد بلیط هواپیما از ژانویه 2017 به جولای سال 2019 و خاص هزینه های UPW دولت مدیر دیتون Nakanelua در یک اتحادیه اعتباری کارت که شامل $26,659 برای وعده های غذایی در طول این دوره است.

“بسیاری از اتهامات عنوان شده برای وعده های غذایی است که گزارش شده در گزارش هزینه شد یا پشتیبانی نمی رسید نه سند شرکت کنندگان و اتحادیه های هدف کسب و کار و یا هر دو” با توجه به Dec. 19 گزارش AFSCME.

این UPW حدود 13,000 اعضای ایالتی و نشان دهنده اتحادیه شهرستان دولت و بخش خصوصی کارگران است.

گزارش حسابرسی باعث می شود هیچ اشاره ای هر کیفری تخلف اما UPW اعضا ممکن است به خصوص احساس خطر در آن یافته ها به دلیل این اتحادیه از تاریخ ، دیرین UPW دولت مدیر گری رودریگز محکوم شد در سال 2002 از توطئه اختلاس اتحادیه پول شویی و بهداشت مراقبت از تقلب.

رودریگز در خدمت بیش از چهار سال در زندان فدرال و همچنین پرداخت $378,000 در اعاده به UPW.

دسامبر گزارش حسابرسی گفت: اتحادیه مقامات در ابتدا موفق به ارائه مدارک برای هزاران دلار در هزینه های اما بعد از ارسال مدارک برای برخی از هزینه های.

Nakanelua کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات این گزارش در مصاحبه امروز به دلیل ممیزی قرار بود یک گزارش داخلی که با معاملات محرمانه اتحادیه سوابق. اما Nakanelua گفت که او شخصا می پذیرد “تنها و مسئولیت کامل برای یافته ها و کمبود موضوع اشاره کرد AFSCME ممیزی.”

حدود نیمی از نگرانی های مطرح شده توسط حسابرس در حال حاضر شده است خطاب به او گفت:, و اتحادیه هیئت اجرایی ارائه شد با کل گزارش حسابرسی در یک جلسه در فوریه. 15.

این گزارش نشان می دهد که هیئت مدیره در نظر بگیرید به دنبال برخی از بازپرداخت از Nakanelua و سه نفر دیگر از اعضای هیات اما Nakanelua گفت: هیئت مدیره تصمیم گرفت در برابر که پس از شنیدن از چهار.

کارکنان به دست آمده بود رسید از یک آژانس مسافرتی برای هزینه های که شده بود مورد سوال توسط حسابرس و هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند کسانی که “مشروع اتحادیه, هزینه,” او گفت:.

Nakanelua همچنین گفت که او در حال برنامه ریزی یک سری از جلسات به مختصر عضویت در یافته های ممیزی و آنچه که در مورد آنها انجام می شود. “من به نظر من یک تعهد به خارج برای عضویت با ارائه یک گزارش به عضویت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im