لا بازداشت 2,700 معترضان

لس آنجلس — Los Angeles, بازداشت بیش از 2,700 مردم پس از تظاهرات هفته گذشته آغاز شد در مجموع معتقد بود بزرگترین از هر شهر آمریکا.

رئیس پلیس میشل مور ارائه شده این رقم شنبه به پلیس کمیسیون یک غیر نظامی نظارت هیئت مدیره. او گفت: حدود 2500 از بازداشت بودند برای به شکست پراکنده و یا نقض مقررات. بقیه بودند برای جرایم از جمله سرقت ضرب و جرح در افسران پلیس و دیگر خشونت.

روز دوشنبه به تنهایی بیش از 1000 نفر دستگیر شدند یک روز کل است که به مراتب فراتر از همه این دستگیری ها در تقریبا در هر شهرستان پس از اعتراضات آغاز شد. شهر نیویورک در مجموع در روز دوشنبه حدود 700.

لس آنجلس حکومت نظامی تمدید شد به یک چهارم شب چهار شنبه. مقامات اعتبار آن و ورود بیش از 1000 سرباز گارد ملی به طور قابل توجهی کاهش خرابکاری و دزدی در کسب و کار.

ضمن مور است که به نظر او ساخته شده است که روز شنبه تظاهر کنندگان و دزد “سرمایه گذاری” در تظاهرات به ارتکاب جنایات مرگ جورج فلوید “را در دست خود را” فقط به عنوان زیاد مینیاپولیس افسران پلیس که او را کشتند.

اعضای عمومی که به نام در به پلیس مجازی جلسه کمیسیون ناودان مور برای اظهارات او در یک کنفرانس خبری با شهردار اریک Garcetti. پس از مور صحبت شهردار آمد به میکروفون و خواسته رئیس برای روشن شدن نظرات خود را.

“من misspoke زمانی که من گفت که خون خود را در دست خود” مور گفت. “قطعا اقدامات خود را نه در خدمت عظمت خود را از دست دادن و نمی تواند در حافظه خود را.”

رئیس عذرخواهی دوباره در توییتر اواخر روز شنبه و یک بار دیگر در جلسه کمیسیون.

بسیاری از کسانی که به نام در به در این جلسه گفت: مور باید استعفا دهد. برخی از موارد شرح داده شده از افسران پلیس افزایش خشونت در این تظاهرات با استفاده از گاز اشک آور و یا تیراندازی گلوله های لاستیکی به جمعیت.

“پلیس لس آنجلس نیاز به تخریب و بازسازی شده” یک تماس گیرنده گفت.

دیگر تماس گیرنده بودند هنوز مشخص ادعا کرد که اداره پلیس نشده به دست آورد همدلی برای جوامع اقلیت در سه دهه پس از رادنی کینگ شورش. آنها گفت: حوادث از معترضان در درگیری با پلیس شد و متاسفانه یادآور صحنه هایی از مارس سال 1992 زمانی که هزاران نفر به خیابان ها ریختند و پس از سفید منصفه تبرئه چهار افسر پلیس سفید از ضرب و شتم شاه پس از یک توقف ترافیک.

“من درک می کنم که کسانی هستند که قادر به پذیرش من عذرخواهی” مور گفت. “من امیدوار هستم که در کلمات و اعمال را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در بخش ما را نشان می دهد دیگران اصالت نیت ما ارزش های ما و اعتقادات ما است.”

Garcetti روز سه شنبه در دفاع از مور و ستایش رئیس برای اصلاح بیانیه خود را.

“بیانیه ای که یک اشتباه بیانیه که غارتگران معادل قاتلان. غارت اشتباه است اما آنها نه اخلاقی معادل. ماموران که منجر به کشته شدن جورج فلوید قتل است. من خوشحالم که او به سرعت آن را اصلاح و من خوشحالم که او بیشتر عذرخواهی کرد و همچنین” Garcetti گفت.

به گفته رئیس کمیسیون بخش خود را اجرای قانون تلاش شده است “برای بازگرداندن نظم به شناسایی کسانی که مسئول آتش سوزی خرابکاری و دزدی و غارت و همچنین به اجرای مقررات منع رفت و آمد.”

بیست و هفت افسران پلیس لس آنجلس مجروح شده در جریان تظاهرات و دو بیمارستان بستری از جمله یکی که نیاز به عمل جراحی بعد از جمجمه او بود شکسته توسط یک آجر مور گفت. تمام شد و انتظار می رود به بهبود می یابند.

مور نمی دانم که چگونه بسیاری از معترضان مجروح شدند. هیچ کس کشته شده است.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران جان Antczak و رابرت Jablon در لس آنجلس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>