لا افتخارات کوبه Gianna برایانت با یادبود

لس آنجلس — جمع عزاداران دوشنبه در مرکز شهر لس آنجلس برای خداحافظی به کوبه و Gianna برایانت ساعت قبل از فروخته یادبود بسکتبال ستاره و 13 ساله پدر شد, برنامه ریزی برای شروع است.

این سرویس را در مرکز استیپلز در این عرصه که در آن برایانت بازی برای لس آنجلس لیکرز برای دو دهه بوده است. این دو در میان افراد کشته شده در Jan. 26 کشته شد.

در میان اوایل ورود طرفداران بود الهام Shapiro, 27, از هانتینگتون بیچ, که گفت که او الهام گرفته شده بود برای تبدیل شدن به یک بازیکن بسکتبال بعد از, تماشای بی شماری لیکرز بازی با پدرش.

خانواده عشق بازی — و برایانت در ورزش زنان — درخواست خود را برای تبدیل شدن به یک مدرسه دختران’ مربی تیم بسکتبال. تیم او بازی کرده بود Gianna تیم و او را تماشا می برایانت تشویق برای دختر خود در می ایستد.

برگزاری خانگی به شکل قلب “کوبه” و “جی جی” نشانه او گفت: او رفت تا برایانت به معرفی خودش در یک بازی.

“من فقط می خواستم برای تشکر از او را برای چنین الهام بخش من” او گفت:. “من به تماشای او بر روی صفحه نمایش. … از آن ساخته شده من متوجه او بیش از فقط که مرد در دادگاه.”

محل اجتماع بود دریایی از مردم در لباس تیم رنگ بنفش و زرد و دیگران در سیاه و سفید. در رتبه بندی این برایانت خانواده زندگی چشمک می زند در تصاویر: ونسا و کوبه کوبه و Gianna, تمام, خانواده, در, لباس, Gianna در دادگاه نوزاد, عکس از زن و شوهر است.

طرفداران داده شد یک برنامه حاوی عکس بنفش KB پین و یک تی شرت با عکس پدر و دختر. محل اجتماع است و یک دریا بنفش و طلا و سیاه و سفید لباس.

همچنین در میان جمعیت بود باب Melendez, 72 شده است که یک فصل بلیط دارنده برای 40 سال. بعد از دیدن برایانت برای لیکرز برای سال — از جمله در بازنشستگی خود را بازی — Melendez گفت که او نمی تواند تصور کنید از دست رفته یادبود.

او عینک سیاه شماره 24 نیوجرسی و لیکرز, ژاکت او برای خریداری برایانت نهایی بازی.

“من هرگز در خواب, من می خواهم به پوشیدن این” برایانت در مراسم یادبود او گفت:.

Melendez ملحق شد توسط دوستان تام لینگ و رنه وگا که گفته نوه او و برایانت کودکان در همان مدرسه. برایانت به نام وگا “پدر بزرگ.”

لینگ پوشیدن یک نقره شماره 8 نیوجرسی گفت: برایانت مرگ در ابتدا بیش از حد افتضاح به قبول.

“ما نمی خواهیم به آن اعتقاد دارند” او گفت:.

خدمات خواهد شد از ویژگی های سخنرانان تأمل در کوبه برایانت تاثیر ورزش خود و جهان همراه با موسیقی و مروری بر برایانت در دادگاه دستاوردهای. برایانت فعال شد در فیلم های تلویزیونی و نوشتن او پس از بازنشسته از بسکتبال در سال 2016.

برایانت خانواده ده ها تن از نوابغ ورزشی و بسیاری از چهره های عمده در برایانت زندگی عمومی شد و انتظار می رود برای حضور در.

پول از فروش بلیط این بود که با توجه به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزش پایه است که پشتیبانی از جوانان برنامه های ورزشی در جوامع محروم و می آموزد ورزشی برای دختران و زنان است.

فروشندگان به فروش می رسد گل لیکرز شال و یادبود روزنامه ها و کشباف. سوار اتوبوس بالا و پایین فیگوئروا خیابان خود را با نشانه های روشن با “RIP کوبه.”

شرکای کسب و کار Donnell دورسی و رامون اکودو خواب همراه فیگوئروا خیابان در شب یکشنبه به مطمئن شوید که آنها می تواند ادعا نقطه خود را برای لیکرز کالا. دورسی گفت که او به فروش می رسد برایانت مرتبط با تی شرت و کلاه پنج بار در روز بعد از بسکتبال ستاره درگذشت.

روز دوشنبه این دو به فروش می رسد قاب عکس ها و نقاشی های برایانت و Gianna 5 دلار و پنجاه تی شرت و کلاه برای $15 در هر و مدال برای $25.

دورسی گفت: یک دوست به او گفت در مورد برایانت مرگ است. “او مثل این بود,” او رفته است. رفته کجا؟”

“من حدس می زنم شما ممکن است می گویند numb” دورسی گفت.

برایانت بازی خود را در تمام 20 سال حرفه ای با NBA لیکرز از جمله نهایی 17 فصل در مرکز استیپلز که در سال 1999 افتتاح. پنج بار قهرمان NBA دو بازنشسته نیوجرسی شماره 8 و 24 — قطع بالا میدان جنگ که در آن او سومین گلزن برجسته در لیگ, تاریخچه تا لیکرز ستاره LeBron James گذشت او در شب قبل از برایانت مرگ است.

برایانت مرگ ناشی از غلیان احساسات غم و اندوه در سراسر لس آنجلس جایی که او باقی مانده شهر محبوب ترین ورزشکار به دوران بازنشستگی است. ده ها تن از خاطرات و نقاشی های دیواری نصب شده در اطراف وسیع شهر و هزاران نفر از طرفداران جمع آوری روزانه خارج از مرکز استیپلز به commiserate پس از سقوط.

معانی نمادین اجرا خواهد شد در سراسر مراسم که برگزار خواهد شد در یک 24-پا-با-24-پا به مرحله. ونسا برایانت Kobe همسر و Gianna را انتخاب Feb. 24 به عنوان تاریخ به افتخار یکنواخت اعداد از کوبه و Gianna که عینک شماره 2 در جوانان تیم بسکتبال.

یک مراسم تشییع جنازه خصوصی برگزار شد برای کوبه و Gianna برایانت در اورنج کانتی در فوریه. 7.

___

آسوشیتد پرس اشتفانی Dazio در لس آنجلس کمک به این داستان.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>