Kyle Busch برنده Xfinity مسابقه در وقت اضافه

کنکورد, کارولینای شمالی — Kyle Busch گذشت Austin Cindric در دامان نهایی در وقت اضافه به پیروزی 97 حرفه ای Xfinity سری مسابقه در مد دراماتیک دوشنبه شب در شارلوت موتور جاده سریع السیر.

پس از یک تصادف مربوط به اتومبیل های مختلف ارسال می شود در این مسابقه به وقت اضافه Cindric گذشت Busch در یک راه اندازی مجدد شروع در داخل خط از ردیف جلو. اما Busch مبارزه و فشار پدال به کف عبور Cindric در آخرین دامان به کسب 18 به طور کلی پیروزی در شارلوت موتور جاده سریع السیر در سراسر نسکار سه سری — بیشتر از هر راننده.

“من فکر می کردم انتخاب خارج شد و به راه راست اما بدیهی است که آن نبود. من نمی دانم” Busch گفت. “آن دسته از بچه ها قرار داده تا یک نهنگ از مبارزه امشب در ری استارت. من حدس می زنم من در آن خوب دیگر.”

Cindric فکر کردم او تا به حال Busch ضرب و شتم.

“تقریبا به ضرب و شتم یکی از بهترین در کسب و کار بدتر لاستیک من هرگز برداشته من هرگز برداشته تا زمانی که من می دانستم که من انجام شد” Cindric گفت. “من می خواستم به نفع خود بسیار بد است.”

Busch در حال حاضر برنده 210 حرفه ای مسابقه در سراسر نسکار سه سری.

دانیل Hemric لبه Cindric دوم. Cindric سوم به پایان رسید و به دنبال آن راس Chastain و جاستین Allgaier.

Busch به نظر می رسد در کنترل بسیاری از این مسابقه برنده دو مرحله بود اما در ارزیابی سرعت مجازات در گودال ردیف با 38 دور انداختن او به جای 10. اما Busch مبارزه از طریق این زمینه با کمک یک سری از ری استارت قوی در هشدار در فینال 30 دور.

وجود دارد فقط پنج هشدار در اول 155 دور اما شش پرچم های زرد بیش از گذشته 45 دور.

Busch دوباره سرب با 10 دور اما نزدیک به آن همه دور در وقت اضافه.

Busch سوار یک پلاک 54 تویوتا اسپانسر شده از طرف این Appalachian State University کلاس 2020

“امیدوارم این روحیه خود را بالا ببرد ما برنده یکی برای شما” Busch گفت: به دانش آموزانی که نمی توانید به یک سنتی مراسم فارغ التحصیلی با توجه به کروناویروس

این رویداد اجرا شد بدون طرفداران در حضور.

Busch در میان در حال اجرا در تمام هفت مسابقه در 11 روز در دارلینگتون و شارلوت پس از نسکار به عمل بازگشت پس از طرد به مدت دو ماه به دلیل coronavirus.

آن شب سختی برای دارلینگتون برنده تعقیب Briscoe بود که 20th.

Briscoe بود که به دنبال خود سوم Xfinity سری برنده فصل درو مجازات برای کنترل نشده تایر و سرعت در جاده گودال و سپس پایدار آسیب به ماشین خود را پس از برخورد به دیوار با 45 دور زمانی که Timmy هیل موتور منفجر کرد. همه چیز از بد به بدتر زمانی که او دچار آسیب در سمت راست جلوی اتومبیل خود را با 28 دور به رفتن.

جفری Earnhardt بیرون کشیده و خود را از چاله خیلی زود و زخم عطف دامان با یک جک wedged زیر ماشین خود را.

این دومین از چهار مسابقه در چهار روز در 1½ مایل مسیر در شارلوت. Brad Keselowski برنده Coca-Cola 600 یکشنبه شب. کامیون سری بازگشت به آهنگ برای اولین بار در بیش از سه ماه سه شنبه شب پس از دیگری جام نژاد روز چهارشنبه به عنوان NASCAR.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de