لیگ بیس بال کره ای آغاز می شود در خالی استادیوم

سئول کره جنوبی — جدید فصل بیس بال آغاز شد و در کره جنوبی روز سه شنبه با کرک از بت و صدای توپ فوتبال به شکارچی میت انعکاس در اطراف خالی استادیوم.

پس از یک هفته تاخیر به دلیل coronavirus همه گیر داوران عینک محافظ و ماسک و cheerleaders رقصید زیر ردیف صندلی خالی به عنوان حرفه ای بیس بال رو به عقب در این زمینه است.

وجود دارد بسیاری از چهره ها را در می ایستد در حداقل یک ورزشگاه شدند تصاویر, به جای واقعی مردم به دلیل طرفداران مجاز نیست به سالن — حداقل در حال حاضر.

به جای آن آسان بود برای شنیدن بازیکنان تشویق و فریاد از dugouts. و آن را تسکین بود برای طرفداران تماشای از خانه در یک کشور که در حال حاضر در تلاش برای به آرامی بازگشت به قبل از COVID-19 عادی در میان پایانی caseload.

این کشور در فوتبال حرفه ای لیگ را شروع جمعه نیز بدون تماشاگر در استادیوم.

به عنوان یکی از عمده حرفه ای مسابقات ورزشی به بازگشت به عمل میان همه گیر کره بیس بال سازمان شاغل مختلف اقدامات پیشگیرانه با هدف ایجاد ایمن محیط بازی.

بازیکنان و مربیان را از طریق تب نمایش قبل از ورود به استادیوم در حالی که داوران و اول و سوم-پایه مربیان باید پوشیدن ماسک در طول بازی. بازیکنان ممنوع از امضای امضا یا بالا fiving تیمی با دست خالی.

همچنین جویدن تنباکو ممنوع شد, برای جلوگیری از تف در حالی که ماسک و دستکش مورد نیاز خواهد بود در امکانات آموزشی.

طرفداران خواهد بود محروم از بازی تا KBO معتقد است خطر ابتلا به عفونت شده است به حداقل برسد. اگر هر عضو یک تیم تست مثبت برای coronavirus در هر نقطه ای از این فصل لیگ تعطیل خواهد شد تا حداقل سه هفته.

“من احساس می کنم بزرگ, گفت:” چو Ki-هیون 65 سال SK Wyverns فن که به اشتراک گذاشته یک تشک با سه نفر دیگر از طرفداران در خارج از دیوارهای این تیم را در ورزشگاه اینچئون تماشای بازی برابر Daejeon مبتنی بر Hanwha عقاب با یک کامپیوتر قرص. “من خوشحال هستم فقط به شنیدن برای تلفن های موبایل از یک بازی بیس بال از خارج است.”

تیم سعی در ایجاد یک فضای جشن در خالی استادیوم.

در یک بازی در پایتخت, LG دوقلوها شکست تالار گفتمان رقیب و دفاع از قهرمان Doosan خرس 8-2 در Jamsil ورزشگاه که در آن خود صندلی بود decked با آگهی ها از دوقلوها’ تشویق شعار.

دوقلوها outfielder Kim Hyun-soo که صرف برخی از زمان با Baltimore Orioles, آمار لیگ را خانه اول اجرای فصل سوم زمین باز یافته دو-اجرای شات کردن خرس استارت رائول Alcantara. به عنوان او گرد پایگاه کیم تمدید یک دست به سمت مربی پایه سوم کیم Jea-گل که مطرح بازوی خود باقی ماند اما از تماس با.

“بازیکنان واقعا می خواستم به بازی بیس بال و ما خوشحال به انجام درست آن” Kim Hyun-soo گفت.

این Wyverns تقلید یک خانه جمعیت در اینچئون توسط پوشش خود را خود با صندلی های ردیف افقی آگهی نشان دادن چهره طرفداران پوشیدن این تیم کلاه و ماسک. آنها هنوز هم از دست 3-0 به عقاب که برنده اول خود را باز فصل در 11 سال با سابق دیترویت ببر پارچ وارویک Saupold پرتاب دو آمار کامل بازی shutout.

در دائگو شهرستان بدترین ضربه توسط ویروس سامسونگ شیرها استفاده می شود خود را بزرگ بیاد به بازی پیام های تصویری از بازیکنان مشهور و طرفداران ضمن تشکر از پزشکان و کارکنان پزشکی مبارزه با شیوع بیماری که غرق در شهرستان بیمارستانها در اواخر فوریه و مارس قبل از کاهش در هفته های اخیر. شیر کاهش یافت و به چنگون مبتنی بر NC Dinos 4-0 در بازی که پخش شد در ESPN.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de