Kookaburras کیسه رسم اما خانم پاداش نقطه

Jack Welch (left) hails his equalising goal in the Pro League clash with Argentina.
آیکون دوربینجک ولش (چپ) و عبدالله خود را equalising هدف در لیگ برتر برخورد با آرژانتین.

جایگزین جک ولش مشبک دیر گل به استرالیا سالم یک جنگ سخت 3-3 لیگ برتر با تساوی آرژانتین در پرت.

اما Kookaburras از دست رفته را در یک نقطه پاداش به عنوان نایب قهرمان المپیک آرژانتین برنده 3-1 در تصمیم گیری ضربات پنالتی در روز جمعه.

میزبان شدند و با پوشیدن خاص بومی در حال پخش نوار – رفتم جلو در دقیقه چهارم زمانی که جرمی هیوارد منحرف صفحه اصلی گوشه مجازات کشیدن تلنگر قبل از تام Wickham دو برابر میزبان’ مزیت فقط چند دقیقه بعد.

اما آرژانتین به سرعت ضربه به عقب به عنوان اولین مارتین Ferreiro, مشبک هوشمندانه قبل از پنالتی گوشه متخصص خوزه Tolini خود را برداشت هفتم هدف از این لیگ برتر مبارزات انتخاباتی به سطح 2-2.

گردشگران و سپس جلو رفتم وقتی لوکاس مارتینز معکوس-sticked به استرالیا خالص از یک زاویه تنگ.

اما پست سه چهارم زمان شرکت کننده ولش – ساخت اولین بین المللی درپوش پس از درد و رنج یک شکستگی استرس در خود را به عقب آوریل گذشته – تضمین استرالیا کشیده سطح او به عنوان سازی خانه متی سوان توپ را به گوشه بالا سمت چپ.

فلین Ogilvie به ثمر رساند برای Kookaburras در ضربات پنالتی اما آرژانتین دروازه بان امیلیانو Bosso ثابت قهرمان به عنوان او مسدود شده و تلاش از Wickham جاش Simmonds و سوان.

“من فکر می کردم ما شروع بسیار خوبی سپس اجازه دهید آنها را به عقب بر گردیم در این بازی و اجازه دهید آنها را در مقابل” سوآن گفت: پست بازی.

“ما قادر به آمده به عقب در سه ماهه چهارم اما متاسفانه ما نمی تواند دور آمده با پیروزی.”

نقطه از این بازی دیدم که ادی Ockenden یک رکورد برابری 365th Kookaburras ظاهر – قرار می دهد استرالیا دوم در ProLeague رده بندی سطح در نقاط با هلند اما با اهداف برتر تفاوت دارد. آرژانتین هستند تا چهارم.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im