Kookaburras کیسه بزرگ پیروزی در ادی روز بزرگ

Eddie Ockenden enters the field against Argentina to become Australia's most-capped hockey player.
آیکون دوربینادی Ockenden وارد میدان مقابل آرژانتین برای تبدیل شدن به استرالیا را بیشتر دربسته در محیط بازیکن هاکی.

استرالیا مشخص شده اند ادی Ockenden را نقطه عطفی در ظاهر با تاکید 5-1 پیروزی بر قهرمان المپیک آرژانتین به حرکت می کند تا به دوم در FIH لیگ برتر جدول.

32-در سال تاسمانی چراغ سمت خود بر روی زمین برای خود 366th بین المللی درپوش در پرت سبقت جیمی دوایر را علامت 365 بازی برای Kookaburras.

و Ockenden”s تیمی به نظر می رسید با الهام مناسبت شنبه شب به آنها روت آمریکایی جنوبی با بلیک Govers دو بار به ثمر رساند در بازگشت خود را به بعد از آسیب دیدگی در نیمه اول.

“داشتن کل تیم و خانواده من در اینجا خاص بود از جمله من شریک لویی, بلکه دیدن یک فیلم قبل از بازی با بسیاری از هم تیمی و Kookas که ساخته شده آن را در اینجا ساخته شده است آن را خاص تر و واقعا خوب بود به احساس عشق از همه پسران” گفت: Ockenden پس از آن.

“آن را به خوبی برای برنده شدن در این نوع از بازی ها اما از همه مهمتر این بود که واقعا خوب به یک چهار سه ماهه عملکرد. ما بازی خیلی بهتر بودیم و خیلی بیشتر سازگار و زد بازی کردن که خوب بود برای دیدن.”

میزبان شد و به سرعت از بلوک ها با ویکتوریا مدافع جاش Simmonds تور خود را قبل از ازدواج بین المللی هدف از a 10-minute گوشه مجازات.

Govers و سپس از کار اخراج شدید تلنگر بالای انجمن با آرژانتین, دروازه بان قبل از pouncing برای هدف دوم خود را لحظاتی قبل از نیمه وقت.

تام Wickham منحرف خانه آن را 4-0 قبل از محلی پسر ترنت Mitton, نتیجه استرالیا به ثمر رساند در سه ماهه پایانی زمانی که او منحرف در دیلن Wotherspoon را منتقل می کند.

خوزه Tolini به ثمر رساند اواخر هدف تسلی برای لوس لئونس از مجازات به گوشه قرار داده و او را بالای FIH لیگ برتر گلزنان’ جدول با هشت برای مبارزه است.

Govers خوشحال بود به عقب در میان اهداف خود را پس از آسیب دراز کردن بلکه باید در زمین برای Ockenden روز بزرگ.

“خوب بود به پشت با پسران و به بازی در مقابل یک خانه جمعیت برای من اولین بازی سال,” او گفت:.

عالی بود به جشن می گیرند با کاپیتان ادی امروز و 366 بازی برای استرالیا است که بیش از یک سال از بازی ها غیر قابل باور است برای کشور.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de