Kokua خط: کاغذ رسید لازم نیست; ممکن است افزایش نگرانی های حریم خصوصی

هاوایی اخبار | Kokua خط

سuestion: آیا قانونی برای یک خرده فروش به ارائه فقط یک ایمیل و یا پیامک دریافت? ما می خواستم برای دریافت یک رسید کاغذی و خرده فروش گفت: آنها کار را نمی کنن; یک ایمیل یا پیامک دریافت تنها آنهایی که به آنها ارائه دهد. من می خواستم به می دانم که اگر قانونی بود. ادامه مطلب

سuestion: آیا قانونی برای یک خرده فروش به ارائه فقط یک ایمیل و یا پیامک دریافت? ما می خواستم برای دریافت یک رسید کاغذی و خرده فروش گفت: آنها کار را نمی کنن; یک ایمیل یا پیامک دریافت تنها آنهایی که به آنها ارائه دهد. من می خواستم به می دانم که اگر قانونی بود.

پاسخ: بله, به طور کلی, اگر چه عمل کند افزایش نگرانی در میان طرفداران مصرف کننده.

هیچ قانون وجود دارد در هاوایی نیاز است که یک تاجر ارائه یک مشتری یک رسید کاغذی به گفته وزارت امور خارجه از تجارت و امور مصرف کننده.

اما کسب و کار باید سعی کنید به جای مشتریانی که تمایلی برای به اشتراک گذاشتن آدرس ایمیل خود و یا شماره تلفن به دلیل نگرانی های حریم خصوصی آن را گفت. امتناع از به افتخار یک مشتری اولویت برای یک رسید کاغذی تحت آن شرایط می تواند در کسب و کار در نظر گرفته غیر منطقی اگر مشتری فایل های شکایت.

هاوایی دارای یک قانون است که اجازه می دهد تا کسب و کار نیاز به “اثبات خرید” قبل از تصویب بازپرداخت و یا ارز از بازگشت کالا. تجار که محدود “اثبات خرید” الکترونیک رسید مانند یک متن و یا ایمیل ممکن است ایجاد موانع غیر ضروری به پردازش بازده جلوگیری از مصرف کنندگان که کاهش الکترونیکی رسید از بودن قادر به تطابق با قانون DCCA گفت. که همچنین می تواند در نظر گرفته شود اگر شکایت واصل شد.

شما نمی گویند که آیا این کسب و کار تا به حال هیچ توضیح دیگری برای عدم وجود خود را از کاغذ رسید و دیگر از آن به سادگی دیگر تاجر عمل. ما شنیده ایم از خوانندگان دیگر با شکایت مشابه که گفت: کسب و کار سرزنش جدید نقطه فروش نرم افزار است که آیا یک تابع چاپ.

س: در مورد تقاضا برای املاک ID گواهینامه را عرض 2 فرم از پنج سال پیش قابل قبول به اثبات من شماره امنیت اجتماعی?

یک: هیچ. باید آن را از سال گذشته در هر ایالتی قوانین.

دولت لیست اسناد و مدارک قابل قبول به منظور بررسی پنج عنصر فدرال سازگار (“ستاره طلایی”) گواهینامه رانندگی و یا دولت ID در 808ne.ws/listdoc.

به منظور بررسی شماره امنیت اجتماعی شما هر یک از موارد زیر قابل قبول هستند با توجه به لیست:

>> کارت امنیت اجتماعی (کاغذ ، پلاستیک و یا فلز کارت قبول نیست).

>> دستمزد و مالیات بیانیه W-2 فرم از سال قبل است. (چاپ شده به صورت الکترونیکی منتقل کپی قابل قبول است.)

>> Social Security Administration 1099 فرم از سال قبل است.

>> Non-SSA 1099 فرم از سال قبل است.

>> یک بايستی با متقاضی نام و نام خانوادگی و شماره امنیت اجتماعی.

هر سند استفاده می کنید باید معتبر (منقضی نشده) اصل یا کپی گواهی شده و کل شماره امنیت اجتماعی باید چاپ شده در سند است. یکی از مدارک مورد نیاز است به منظور بررسی شماره امنیت اجتماعی خود را به صورت واقعی شناسایی اهداف است.

Mahalo

من می خواهم به گسترش واقعی mahalo و سلام به هونولولو فرودگاه افسر لین و به لینگ Liss از رابرتز در هاوایی. پس از بازگشت از یک سفر فوق العاده با دوستان و تلاش برای مدیریت بیش از حد بسیاری از چیزهایی که من به نحوی از دست من کیف کوچک بین هواپیما و ماشین. … من به صحبت سپاه پاسداران در محدود کردن و سوار امیدوار ممکن است آن را در بر داشت. در عرض 10 دقیقه یک تماس تلفنی آمد از افسر دزدی که کیف پول من تا به حال یافت شده است. من بلافاصله دور برگشت و خیلی ممنون; همچنین, هیچ چیز از دست رفته بود! زمانی که من فرستاده لین با تشکر از شما پیام او پاسخ داد که آنها عاشق داستان های موفقیت و قادر به بازگشت مردم همه چیز. مهم ترین یادآوری: برای همیشه ترک اطلاعات تماس در کیسه خود را و همه چیز را شما انجام. من خیلی خوشحال شدم که! Mahalo nui به افسر لین لینگ و تمام خدمه سخت کوش در HNL. — مریم Osorio, Palolo دره


نوشتن به Kokua خط در Honolulu Star-Advertiser, 7 اسکله پلازا مجموعه 210 500 Ala Moana Blvd. هونولولو 96813; تماس 529-4773; فکس 529-4750; و یا ایمیل [email protected]


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>