Kokua خط: خطوط هوایی هاوایی waives هزینه برای تغییر پرواز با برخی از محدودیت

هاوایی اخبار | Kokua خط

ملکهestion: توسط خطوط هوایی هاوایی waiving تغییر هزینه بلیط با توجه به کروناویروس? من از شنیدن اطلاعات متناقض و در حال حاضر من می توانید از طریق تلفن. ادامه مطلب

ملکهestion: توسط خطوط هوایی هاوایی waiving تغییر هزینه بلیط با توجه به کروناویروس? من از شنیدن اطلاعات متناقض و در حال حاضر من می توانید از طریق تلفن.

پاسخ: “بله, ما در حال ارائه تغییر-هزینه چشم پوشی با توجه به COVID-19” ان Botticelli یک سخنگوی این شرکت هواپیمایی گفت: در یک ایمیل با اشاره به کروناویروس همه گیر است که مختل مسافرت هوایی در سراسر جهان است.

مسافران باید از تماس با این شرکت هواپیمایی حداقل 24 ساعت پیش از رزرو پرواز خروج برای جلوگیری از تغییر هزینه. خطوط هوایی هاوایی دریافت کرده است سیل تماس ها منجر به “تمدید زمان انتظار” برای مشتریان در تلاش برای صحبت با یک نماینده با توجه به اطلاعیه روز شنبه در وب سایت خود را. شرکت هواپیمایی است که به درخواست مشتریان که اصلا نیاز فوری به تغییر رزرو “با ما تماس بگیرید در زمان بعد. ما برای مشکل پوزش می طلبیم و قدردانی از صبر و شکیبایی شما.”

خطوط هوایی هاوایی است waiving تغییر هزینه برای تمام بازارهای بلیط که خریداری شد در روز دوشنبه به عنوان به خوبی به عنوان جدید بلیط برای تمام بازارهای خریداری شده از طریق مارس 31, با توجه به وب سایت خود را hawaiianairlines.com که در آن COVID-19 به روز رسانی شده است.

چشم پوشی برای موجود بلیط به “سفر” محدودیت در حالی که یک بلیط جدید نیست; که تمایز به نظر می رسد این منبع برخی از سردرگمی بر اساس پرسش های مشابه از دیگر خوانندگان. ما خلاصه اطلاعات ارسال شده از مهلت پنج شنبه. بررسی وب سایت شرکت هواپیمایی برای به روز رسانی.

چشم پوشی برای مشتریان موجود بلیط:

>> بلیط باید صادر شده است در و یا قبل از دوشنبه برای سفر از 1 مارس تا آوریل 30.

>> جدید سفر باید یکی یا قبل از دسامبر. 31 برای سفر آغاز می شود که بعد از آن تاریخ است.

>> بلیط تغییر مجاز است در یک زمان و بدون هزینه. هر گونه تغییرات بعدی منوط به قوانین منظم.

>> اگر چه تغییر هزینه بخشیده است هر گونه افزایش در هزینه کرایه برای پرواز جدید نیست.

>> خطوط هوایی هاوایی باید اطلاع داده شود حداقل 24 ساعت قبل از خروج برای تغییر هزینه چشم پوشی می شود. مسافران که خود را خریداری بلیط از طریق آژانس های مسافرتی باید درخواست تغییر از طریق آژانس.

>> مسافران می توانند تغییر مبدا مقصد و/یا از طریق/توقفگاه بین راه نقطه بلیط بدون تغییر هزینه اما وجود هر گونه کرایه تفاوت اعمال خواهد شد.

>> بازپرداخت قوانین اصلی یکی کرایه اعمال خواهد شد.

>> خطوط هوایی هاوایی رزرو هزینه های حمل و نقل و HawaiianMiles جایزه redeposit هزینه لغو خواهد شد.

همانطور که گفته شد خطوط هوایی هاوایی نیز اطمینان مشتریان است که آنها می توانید خرید بلیط جدید با اعتماد به نفس گفت: در این سایت که “مهمانان که کتاب هر یک از ما پروازهای بین مارس 1-31, 2020 ممکن است تغییر کند سفر خود را به یک تاریخ آینده بدون تحمیل تغییر هزینه ها.”

تغییر هزینه چشم پوشی قوانین جدید برای رزرو این ماه هستند همان که بلیط خریداری شده توسط دوشنبه, به جز که در آن هیچ “سفر” آخرین مهلت برای رزرو با توجه به وب سایت.

Auwe

مقامات باید چیزی در مورد احتکار و قیمت درآوردن. ما سالمندان گفته شده است که این خیلی مهم است برای ما به لوازم اضطراری و ماندن در داخل بنابراین ما می توانید سوار بر این ، من درایو نیست. من باید برای به دست آوردن ملزومات در محله فروشگاه های مواد غذایی. چه هستم من برای انجام به هنگام هر بار که من به فروشگاه کاغذ توالت راهرو پاک است ؟ این درست نیست! سالمندان نیاز به حفاظت در میان این ویروس متاسفانه نه تنها از ویروس! — خشمگین ارشد

Mahalo

من می خواهم برای تشکر از کسی که در بر داشت کیف پول من در T. J. Maxx در فوریه. 29 یا 1 مارس. آنها را ترک نمی کند نام خود را, اما آن را مانند کمک به آن را دریافت کند با همه چیز در آن است. از شما بسیار سپاسگزارم. آن را به می دانم که هنوز هم وجود دارد بسیار سلام در هاوایی است. — B. B. بازدید کننده از کانادا


نوشتن به Kokua خط در Honolulu Star-Advertiser, 7 اسکله پلازا مجموعه 210 500 Ala Moana Blvd. هونولولو 96813; تماس 529-4773; فکس 529-4750; و یا ایمیل [email protected]


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im