Kokua خط: ساخت و ساز حتی آغاز شده در هاوایی کای حوض که قرار بود انجام شود در حال حاضر

سuestion: هنگامی که هاوایی کای رمپ قایق انتظار به پایان خواهد رسید ؟ آخرین مکاتبات از وزارت زمین و منابع طبیعی از طریق Kokua خط و نشان داد جولای تاریخ اتمام. همانطور که از روز شنبه به نظر می رسد هیچ کار انجام شده است.

پاسخ: “این DLNR بخش قایقرانی و اقیانوس تفریح و سرگرمی (DOBOR) یک قرارداد با دریا مهندسی برای نصب جدید بارگذاری حوض. ما امیدوار به شروع ساخت و ساز در ماه اوت با اتمام اکتبر-نوامبر” A. J. McWhorter یک DLNR گفت در یک ایمیل.

قبلی جدول زمانی خاموش کردم آهنگ زیرا “ما تا به حال به صبر برای مجوز” او گفت:.

اگر حوض نصب شده است در ماه نوامبر که به این معنی فیشر و لذت boaters را رفته اند برای نزدیک به دو سال بدون یک بارگذاری حوض در Maunalua خلیج رمپ قایق در شرق اوآهو. قایق راه اندازی سطح شیب دار قابل دسترس باقی مانده بدون ثابت اسکله برای بارگیری و تخلیه.

DOBOR بسته های قدیمی حوض در ژانویه 2019 به خاطر آن بود که سقوط و تا به حال آن را برداشته که در ماه مارس به دلیل جبران ناپذیر شکست ساختاری.

هنگامی که ما به این موضوع در ماه سپتامبر (808ne.ws/91919kline), McWhorter گفت که “اگر اجازه هموار می رود,” ساخت و ساز باید شروع در ماه ژوئن و قرار دادن تا اواسط ماه جولای. همانطور که شما اشاره کرد که رخ نمی دهد.

Q: چگونه ما قرار است برای دانستن اینکه آیا خاموش-نام تجاری ضد عفونی کننده دست ما خریداری سمی است? این همه فروشگاه بود. آیا ما فقط به عنوان خوانده شده مواد در بطری ؟

یک: هیچ خواندن برچسب خوب نیست به اندازه کافی به این دلیل که تولید کنندگان خطرناک دست مطابق با اصول بهداشتی ژل به طور کلی نمی لیست متانول — یک ماده شیمیایی سمی — که در این محصول با توجه به U. s. غذا و داروی آمریکا.

بررسی FDA وب سایت در 808ne.ws/handsan برای یک لیست قابل جستجو از بیش از 80 عفونی است که مصرف کنندگان باید استفاده نمی کند. شما همچنین می توانید لیست را با رفتن به FDA صفحه اصلی www.fda.gov و اسکرول کردن به روز دوشنبه انتشار اخبار در این موضوع شده است; لینک “فراموش-نمی-استفاده از” لیست است که به روز رسانی به طور منظم.

خرده فروشان گفت برای حذف آلوده محصولات را از قفسه های فروشگاه و FDA را مسدود کرده است واردات سمی عفونی در مورد آن آگاه است آن را گفت.

متانول همچنین شناخته شده به عنوان الکل چوب استفاده می شود برای ایجاد سوخت و ضد یخ. آن می تواند سمی باشد و در هنگام جذب از طریق پوست و تهدید کننده زندگی هنگامی که مصرف FDA هشدار می دهد.

Q: هنگامی که ما ایمیل به ما رای گیری وجود دارد یک راه برای تایید آن را دریافت کرد ؟

A: بله. هاوایی رای دهندگان می تواند تایید county clerk دریافت رای خود را با چک کردن در https://ballotstatus.hawaii.gov. شما نیاز به ورودی خود را هاوایی گواهینامه رانندگی و یا دولت شماره شناسنامه و آخرین چهار رقم از شماره امنیت اجتماعی خود را برای ورود به این سایت می گوید.

س: چند وقت پیش شما تا به حال یک لیست طولانی از مکان های کمک به مردم پرداخت صورتحساب خود را. من به آن نیاز نیست ، اما من به آن نیاز دارید در حال حاضر. می تواند به شما لطفا تکرار این اطلاعات ؟

یک: سلام ایران وب سایت راه در auw211.org دارای یک لیست جامع از کمک به مردم که زندگی شده اند طرح میتوانست با این بیماری همه گیر. در این صفحه با کلیک بر روی دکمه قرمز رنگ است که می گوید: “Coronavirus اطلاعات است.” اگر شما می خواهم به جای صحبت با کسی از طریق تلفن تماس 211.

Mahalo

روز چهارشنبه رفتم به Costco هاوایی کای. خط برای ورود کشیده تمام راه را به پایین طول ساختمان. من در نیمه راه پایین خط زمانی که متوجه شدم که من تا به حال فراموش شده من و با صدای بلند گفت: “اوه خدا من را فراموش کرده من است.” یک بانوی ایستاده در خط به من پیشنهاد یک ماسک او را در کیف پول خود را. آن را در بسته بندی اصلی. او آن را داد به من و نجات من از سفر بازگشت به خانه. با تشکر از شما بانوی دوست داشتنی برای کمک به یک پیرمرد فراموشکار. آن است که اعمال محبت مثل این که به من یادآوری می کنند که سلام هنوز هم وجود دارد در اینجا در هاوایی است. — J. O.


نوشتن به Kokua خط در Honolulu Star-Advertiser, 7 اسکله پلازا مجموعه 210 500 Ala Moana Blvd. هونولولو 96813; تماس 529-4773; فکس 529-4750; و یا ایمیل [email protected]


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>