Koko سر نشست و راه آهن نوین برای نزدیک تعمیرات پس از آخر هفته آینده

  • STAR-ADVERTISER / 2018 The Koko Head stairs hike will close for repairs this month.

    STAR-ADVERTISER / 2018

    این Koko سر پله ها پیاده روی را برای تعمیرات این ماه است.

Koko سر دهانه نشست و راه آهن که کوهنورد صعود برای رسیدن به آن بسته خواهد شد از 15 ژوئن تا پایان ماه ژوئیه ، هونولولو گروه پارک ها و تفریح و سرگرمی اعلام کرد در بیانیه ای امروز.

این بسته انجام خواهد شد برای کاهش نگرانی های ایمنی در مورد فرو ریختن جنگ جهانی دوم-عصر سازه در نشست Kohelepelepe. رو به مرگ ساختارهای ساخته شد بالای Koko سر در سال 1942 توسط ارتش ایالات متحده خدمت کرده و به عنوان یک ایستگاه رادار بود که بازگشت به شهر و شهرستان هونولولو هنگامی که آن را غیر فعال شد در سال 1966.

پس از نصب و راه اندازی به “تخریب شدت” این بیانیه در گفت و برای رسیدگی به این پروژه در نظر دارد به: حذف باقی مانده از تونل ها و شفت; مهر و موم شفت دریچه و تونل و حذف بدتر کویل فلزی و فریم.

نشانه نصب خواهد شد در این اجلاس و تراموا trestle برای هشدار دادن به بازدید کنندگان از خطرات است.

این پروژه باید توسط Kaikor Construction Company, Inc. در هزینه بیش از $439,000 را شامل نمی شود کار بر روی تراموا آهنگ اما “این شهرستان در اوایل برنامه ریزی مراحل کاوش در گزینه های برای تراموا بهبود” بیانیه ای گفت:.

ساکنان نزدیک و منطقه پارک کاربران باید انتظار افزایش ترافیک هوایی در منطقه بین 7 صبح تا 3:30 بعد از ظهر زمانی که یک هلیکوپتر خواهد شد حمل مواد و تجهیزات به قله. ساعت های عامل در Koko سر تیراندازی پیچیده نیز ممکن است تحت تاثیر قرار و زمینه های بازی در Koko سر منطقه پارک ممکن است متناوب تعطیلی شمالی گفت:.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>