کوبه برایانت مرگ نشان داد سخت درس ورزش جوانان

من هنوز هم رانندگی دختر من که نقش هر دو باشگاه فوتبال و واترپلو در سراسر کالیفرنیا برای آخر هفته مسابقات. یک سال پیش من در سانتا باربارا لرز در یک استخر عرشه که در آن چراغ بودند. چراغ بودند چون خورشید تا به حال آمده است.

کوبه Gianna, دستیار مربی و دو خانواده دیگر هنوز هم در هلیکوپتر.

کوبه آن را می دانستند. او اغلب در مورد مشکلات جوانان آمریکایی ورزش (و من می گویم آمریکا به دلیل آنها نمی مانند این حتی نزدیک به این در سایر نقاط جهان). او حتی به عنوان یک سخنگوی پروژه بازی و .DontRetireKid کمپین حمایت شده توسط Aspen موسسه غیر انتفاعی اتاق فکر مستقر در واشنگتن دی سی تبدیل شده است که وجدان ورزشی جوانان.

“ورزش استفاده می شود به چیزی که بچه ها رفت و آیا برای تفریح” کوبه گفت: در یک ESPN مصاحبه در ماه اوت گذشته در مورد مشارکت در پروژه بازی. “در حال حاضر آن را تبدیل به regimented که در آن پدر و مادر شروع به تزریق تجارب خود را و یا شکست های گذشته, اگر شما بر روی کودکان خود را و آن را سرگرم کننده از آن است.”

او مربی Gianna تیم بسکتبال و همه حساب او آرام محفوظ حضور بر روی نیمکت. اما تیم مارهای زهردار مناطق گرمسیر نیز تمرین و هفت روز هفته با توجه به Facebook پست در ماه اکتبر گذشته توسط پدر و مادر از دختر دیگری در این فهرست هستند.

“که Mamba ذهنیت” پدر نوشت. “سه سال پیش آنها یک تیم محلی. در حال حاضر آنها یکی از بهترین کلاس هشتم تیم در کشور است. با تشکر کوبه.”

در ماه سپتامبر یک ماه پس از گفتن ESPN که “آن را در مورد ما به عنوان مربیان و ما برنده و یا از دست دادن” کوبه ارسال شده یک عکس به 20.9 میلیون Instagram followers. آن را نشان داد تیم Mamba پریدن هماهنگ با رتبه بندی در پس زمینه است که به عنوان خوانده شده: 115-27.

“دو سال پیش ما از دست داده و به همان تیم 22-21,” او نوشت: به دنبال آن برچسب: “hardwork.”

آن را 532,724 را دوست دارد. اما آن را نیز که منبع گاز گرفتن انتقاد در رسانه های اجتماعی و کوبه به اعتبار خود متوجه او تا به حال تسلیم – مانند همه ما به تاریکی خرده جانبی ورزشی جوانان. تیم آنها را ضرب و شتم با 88 امتیاز شد و از سن دیگو. به نام او مربی است. او احساس افتضاح است. او می خواست به آن را به سمت راست.

به طوری که او پرواز در یک هلیکوپتر یک بعد از ظهر در ماه اکتبر و انجام دو ساعته درمانگاه. فقط او و یک دوجین 13 سال دختران در rec مرکز در Carmel Valley.

“او در راه می رفت با یک کیسه توپ و گفت: “هی بیایید بروید” می گوید: “کریس Moeller به تیم اول دانشگاه یا دانشکده دختران مربی بانوی ما از صلح که نقش دختر در تیم جوانان که از دست داده به Gianna را. “هیچ هیاهو. افراد دیگر شروع به راه رفتن به مرکز قیمت و رفتن ” آه خدای من که Kobe Bryant.’ “

پس از آن او در هلیکوپتر و پرواز به خانه.

این فشار و کشش جوانان, ورزش, یین و یانگ, جذابیت و نفرین. راه حل و مشکل است.

کوبه صحبت فصاحت در مورد فرسودگی شغلی در جوانان, ورزش, اما Mamba جام فقط یکی دیگر از مسابقات است. آن 12 بود آخر هفته مسابقات در سراسر هفت ماه برای دختران و پسران از سوم تا هشتم, درجه, با, باز, طلا, نقره, برنز و مس بخش. تیم های مورد نیاز را وارد کنید حداقل چهار مسابقات اگر آنها می خواستند به واجد شرایط برای قهرمانی رویداد در اواخر ماه مارس است.

“البته” مسابقات سایت می گوید: “مربی برایانت بسیار خود دختران کلاس هشتم Mamba باشگاه تیم شرکت خواهد کرد.”

که در ماه اوت در مصاحبه با ESPN Cari قهرمان کوبه خواسته شد تا در مورد ایجاد یک محیط سالم برای ورزشکاران جوان.

“آنها را به فکر می کنم” او گفت:. “هنگامی که آنها فکر می کنم و حل مشکل خود به خود بازی می شود چیزی است که آنها خود را. این چیزی است که می شود لذت بخش تر به آنها را در مقابل داشتن پدر و مادر دیگر در حاشیه که فقط پارس کردن دستورات است.”

شش ماه بعد قهرمان پاسخ دلسرد کننده: “پدر و مادر هلیکوپتر به عنوان آنها می گویند.”

کوبه دست هایش را و پاسخ داد: “دقیقا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>