کوبه برایانت در مقابل مایکل جردن: زمانی که مشعل تصویب شد

لس آنجلس >> یکشنبه شب در پنجمین قسمت از فیلم “آخرین رقص” ما شاهد نهال قدرتمند دوستی بین مایکل جردن و نزدیک ترین انیمه کوبه برایانت.

پس از سال 1998 NBA همه ستاره بازی برایانت اولین ستاره ها برای ملاقات با روشنایی ضعیف تابیدن در midcourt با برایانت دادن اردن احترام ضربه بزنید و اردن گفتن عجول و بی پروا و نوجوانان “من شما را پایین جاده ها است.”

که جاده بادها تمام راه را تا فوریه. 24 از این سال هنگامی که اردن قطره قطره eulogized برایانت در مرکز استیپلز. قبل از تراژدی تعریف شده در فصل آخر در رابطه آنها وجود دارد یکی دیگر از شب در مرکز استیپلز punctuating آن یکی که حتی داوران می خواستم ببینم برایانت و اردن spar آخرین بار.

قبل از برایانت و اردن در بازی هر یک از دیگر برای بار آخر در مارس 28, 2003 NBA مقامات علامت Wunderlich, Gary Zielinski و باب Delaney نگاه فهرست اسامی برای شب انتساب.

“آنها بازی هر یک از دیگر؟” Wunderlich فکر و تکرار شده است. “آیا آنها تا پایان بازی هر یک از دیگر ؟

“… شما دو نسل بازیکنان یک در پایان خود را حرفه ای و در اوج زندگی حرفه ای او. آن دو سنگین وزن ها — یکی از بازنشستگی یکی از سمت راست در بالای بازی خود را.”

جردن و برایانت واقعا گارد اما برای افرادی که دادگاه با آنها که جمعه شب روشن بود چگونه حرفه خود را در نهایت اجرای موازی.

“رفتار بودند قطعا وجود دارد. شباهت در دادگاه بودند قطعا وجود دارد” سابق لیکرز به جلو مارک مدسن گفت: در هفته گذشته. “و صادق بودن در رختکن با کوبه در که matchup و از طریق این دوره از سه سال حس کردم دو چیز است. یکی از آن باور نکردنی احترام است که کوبه تا به حال برای اردن است. و من حس و مشاهده چگونه کوبه شبیه سازی اردن در برخی از راه. اما کوبه شد یک فرد است. او می خواست به حک کردن تو رفتگی در دیوار خود را ارسال خود را روایت و ایجاد میراث خود را.”

در سال 2003 وجود ندارد یک سوال بود که این بازیکن بهتر است.

Bryant 24 شده بود پاره از طریق این فصل به طور منظم به ثمر رساند 40 یا بیشتر در نه بازی متوالی در ماه فوریه و 11 از 13.

در برابر واشنگتن جادوگران که شب او حتی بهتر است.

“کوبه او بیمار” Wunderlich یاد می شود. “آنچه که او انجام شده بود و او حتی نگاه کردن به سبد خرید. آن آجیل.”

در یک فلش برایانت به ثمر رساند 30 لیکرز’ اولین 38 امتیاز غیر قابل نفوذ به هر کس جادوگران استفاده می شود سعی کنید به او را کم کردن سرعت. بیست دقیقه به بازی برایانت تا به حال 40 اطمینان حاصل کرد که هر یک مشعل نمی خواهد نیاز به گذشت — او تصرف کرد.

او به پایان رسید با 55 امتیاز — چیزی اردن انجام نداده در شش سال.

“این خنده دار است. به عنوان یک داور شما می خواهم نگاهی به مدافع چهره پس از کوبه باعث می شود یک سبد و فقط دیدن تمام زندگی بیرون رفتن از او” Zielinski گفت. “جالب ترین چیزی که در مورد یک مدافع است زمانی که آنها حتی نمی خواهد نگاه تیرانداز. و هیچ یک از آنها نگاه می کوبه. آنها فقط می خواهم اجرا کردن به انتهای دیگر.”

به عنوان برایانت تر شد انجام Madsen خواهد آن را ببینید هر زمان که برایانت را به آزمون تجربه کنه.

“درست است که ترس عامل. شما می خواهم بازیکنان جوان را به بازی می آیند آماده برای محافظت از او را و شما می خواهم آنها را قورت گفت:” مدسن در حال حاضر مربی در یوتا دره. “شما می توانید بگویید که آنها عصبی است.”

اردن 40 هنوز هم می تواند بازی است, اما او نمی تواند انجام یک تیم مانند او در شیکاگو است.

اردن به ثمر رساند 17 از خود 23 امتیاز در نیمه اول — سوخت توسط جادوگران اواخر حذفی فشار اما هم تیمی های خود دیدم بیشتر آتشی که در داخل قبل از اردن رسیده NBA.

“راه که مایک اذعان کرد (کوبه) در راه او با بازی و رقابت آن یک چشم برای دیدن” گفت: بابی سیمونز بود که یک تازه کار.

سابق جادوگران ستاره گیلبرت آرناس به یاد می آورد اردن گفتن برایانت در اوایل این فصل است که او ممکن است قادر به پوشیدن کفش خود را — برایانت بود و یک کفش کتانی رایگان عامل در آن زمان اغلب در هوا Jordans — اما او هرگز قادر به آنها را پر کنید.

در حالی که معلوم بود درست برایانت آمد نزدیک.

“کوبه خواستار چیز از همه خواستار یک راه خاص به بازی برگزار شد و بچه ها پاسخگو باشد. و من خنده زیرا بسیاری از مردم می خواهم او را انجام کوبه کف زدن.’ و من می خواهم بگویم, ‘مایکل جردن انجام شد که در کف یک مدت زمان طولانی پیش,’ ” سیمونز گفت.

فقط وجود دارد بنابراین بسیاری از شباهت ها — راه آنها راه می رفت دو گسترده بازوبند در غیر تیراندازی بازو گردیده تکان دادن مچ دست در ژاکت کش باف پشمی, هواپیمای بی موتوری پرواز را از طریق هوا. حتی راه آنها مبارزه برای تماس.

“سه چهارم آنها را اندک اندک خوردن در شما. آنها شکایت می کنم. آنها را به شما بدهد آنچه که آنها فکر می کردند در نقش” Wunderlich گفت. “اما در این سه ماهه چهارم هر دو آنها بود که قاتل ذهنیت که در آن شما یک قسمت از بازی, اما آنها نمی خواهید به همکاری با شما. آن را فقط به آنها و تیم های دیگر و آنها را مرحله به مرحله شما را.”

نیز وجود دارد رفت و آمد و حرکات پیچیده.

به عنوان یک جوان رسمی در آینده از طریق pro basketball جزئی لیگ Zielinski ساخته شده پول اضافی کار گاو اردوگاه های آموزش دیدن اردن کارگاه کسانی که حرکت می کند. سال بعد او می خواهم آنها را دوباره ببینید.

“شما می خواهم به تماشای مایکل اختراع آن و کوبه سعی کنید برای توسعه آن,” او گفت:.

برایانت در این تجمع که به بازی عنوان که معکوس.

“شما بچه ها می دانید من چقدر تحسین و احترام مایکل چقدر او به من آموخت در مورد بازی. گاهی اوقات همه چیز در حرکت است. من قصد ندارم به اشک چشم خود را بیش از گذشته عملکرد در L. A.,” او گفت:. “شما بچه ها در حال رفتن به نگه داشتن نسبت تا زمانی که شما آبی در چهره. من فکر می کنم این مقایسه ها شروع به مردن است. من فکر می کنم مردم متوجه تفاوت بین ما دو نفر. این نوع خنده دار در حال حاضر … ‘Uh-oh او خراش سر خود را فقط مانند مایکل!’ “

با اردن در راه خود را و برایانت در راه خود را تا آخرین دیدار خود را نشان داد همه که با برایانت به دنبال مانند یک نسخه تکامل یافته از اردن. که بازی برایانت ساخته شده نه 3-اشاره گر. اردن هرگز ساخته شده بیش از هفت در یک بازی.

“در هر خوب کاراته تلنگر به منظور دانش آموز برای تبدیل شدن به انسان او را به کشتن معلم” شکیل اونیل گفت: بعد از بازی.

اما در یکی از آخرین فعل و انفعالات به عنوان رقبای قبل از اردن بررسی می شود و جمعیت به او ایستاده تشویق برایانت و اردن نمی تواند کمک کند اما نشان می دهد که چگونه مشابه آنها بودند.

به عنوان برایانت خمرهای تا حاشیه اردن تضعیف بیش و کاشته و در زمان یک شات از برایانت به قفسه سینه ضربه زدن او را. Zielinski به نام شارژ و سپس تماشا به عنوان برایانت ایستاده بود بیش از اردن.

“و سپس او شروع به حرکت در او. و به عنوان یک داور شما نمی دانید” Zielinski یاد برایانت اهل تفریح و بازی مشت. “شما نمی خواهید افتاد. و سپس شما متوجه دو نفر که درگیر هستند و من فقط به خودم گفتم, ‘آنها تنها با داشتن یک خوب ol’ لحظه ای در حال حاضر.’ “

برایانت چپ دادگاه از طریق تونل نزدیک به لیکرز ” نیمکت. اردن به آرامی راه می رفت به سمت مخالف.

وجود دارد بدون خداحافظی. آنان را به صبر برای روز زمانی که جاده آنها به اشتراک گذاشته شده متوقف شد تا به طور ناگهانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de