کوبه برایانت handprints دیگر یادگاری به حراج

نیویورک — برخی از کلید کوبه برایانت یادگاری از جمله دو از لس آنجلس لیکرز لباس و سیمان handprints از خود القایی به تئاتر چینی Grauman در, سالن از شهرت گالری در حال رفتن برای فروش در ماه آوریل است.

Julien این مزایده گفت: این موارد خواهد بود تا برای فروش در 30 آوریل به عنوان بخشی از آن سالانه ورزشی حراج که شامل یک مدال نقره از سال 1984 بازی های المپیک تابستانی در لس آنجلس و یک سال 2002 FIFA World Cup طلا برنده مدال.

برایانت موارد در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای حراج زمانی که او دختر خود را Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26.

“ما مفتخر به این شامل مجموعه ای از اقلام خود را و ادای احترام به این غول بود که الهام بخش نه تنها برای طرفداران بسکتبال است اما به کل جهان گفت:” دارن جولین Julien مزایده را’ رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

لیکرز لباس برای فروش یکی فرسوده در طول 2000 NBA نهایی با خود اصلی شماره 8. یکنواخت شامل یک بازوبند مشخص شده است که این حافظه از پژمردگی چمبرلین که درگذشت این فصل.

دیگر یکنواخت بود و از او در فصل 2007 زمانی که شماره اش بود 24.

دیگر برایانت موارد شامل آدیداس بازی کفش امضا شده توسط اواخر افسانه و یک بسکتبال امضا شده توسط 2010-11 لیکرز از جمله برایانت و ستارگان دیگر مانند Ron Artest و Pau Gasol.

Juliens گفت: برایانت اقلام فروخته شد توسط یک جمع در کنتاکی. طرفداران می توانید مشاهده و آنچه را برای فروش بین آوریل 27 و 30 آوریل در بورلی هیلز کالیفرنیا قبل از حراج می گیرد در Juliens مزایده بورلی هیلز.

برایانت که 41 و دخترش بودند به یاد دوشنبه در مرکز استیپلز با یک بنای یادبود که شامل یک عملکرد از بیانسه و احترامات توسط Michael Jordan و شکیل اونیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>