Klobuchar تعلیق ریاست جمهوری پیشنهاد تایید بایدن

بایدن افزود: یک ضربه تند وشدید زدن در یکی از ساندرز’ امضا خطوط در طول یک ظاهر “فاکس جدید یکشنبه”: “مردم نیست به دنبال انقلاب است. آنها به دنبال نتیجه است.”

ساندرز متمرکز بود در کالیفرنیا, تاج, جواهر, از شنبه. کالیفرنیا به تنهایی ارائه می دهد 415 است که بیش از دو برابر مقدار نمایندگان اختصاص داده شده از طریق آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است.

ساندرز پیش بینی پیروزی در کالیفرنیا به عنوان او با بسیج هزاران نفر از هواداران در چند توقف و حمله بایدن رکورد در سیاست خارجی تجارت و امنیت اجتماعی, در میان موضوعات دیگر.

“نظر من در اینجا این است که نه فقط به توان منفی در مورد جو” ساندرز گفت. “نظر من در اینجا این است که شما بپرسید چه انتخاباتی است که رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?'”

ساندرز تلاش کرده است را به نفع خود بیش از بسیاری از مقامات منتخب در واشنگتن به دست آورده اما با مشخصات بالا تایید دوشنبه از دموکراسی امریکا, ملی سازمان های مردمی در اصل به رهبری سابق ورمونت رژیم صهیونیستی است. Howard Dean, است که دارای هزاران عضو در سراسر شهرستان.

“حمایت برنی ما در ما عضو رای باید یک شوکی به شکسته visionless شرکت دموکراتیک استقرار” گفت: سازمان صندلی چارلز چمبرلین. “آمریکا را می خواهید تغییر اساسی در واشنگتن و نه بازگشت به وضعیت موجود است.”

آینده برای نامزدها نه نام بایدن یا ساندرز به نظر می رسد در بهترین حالت نامشخص.

یک تعداد انگشت شماری از مشخصات بالا استراتژیست های سیاسی با روابط به رئیس جمهور سابق تشویق بایدن به رقبا از جمله بلومبرگ — به ترک مسابقه اجازه می دهد تا ضد ساندرز’ دموکرات ها برای متحد کردن پشت اوباما معاون رئیس جمهور سابق.

“بسیاری از آنها را دیده اند نوشتن بر روی دیوار برای حداقل هفته گذشته گفت:” روفوس Gifford برگزار شد که بالا جمع آوری کمک های مالی پست در هر دو از اوباما در مبارزات و بخشی از بایدن جمع آوری کمک های مالی بهره برداری است. “واضح دموکراتیک جایگزین برای برنی ساندرز است که جو بایدن.”

پیام های متنی بررسی توسط آسوشیتد پرس نشان داد ابراز علاقه بایدن از اهدا کنندگان حمایت از کاندیداهای دیگر از جمله Buttigieg و الیزابت وارن.

اما در یک مثال از بایدن چالش های پیش رو ساندرز گفت: “او مطرح شده یک چشم ظاهر $46.5 میلیون دلار برای ماه فوریه. که در مقایسه با 29 میلیون وارن و 18 میلیون دلار برای بایدن بیش از مدت مشابه.

ساندرز که تحت سلطه پول مسابقه برای بسیاری از سال و حتی اگر او نمی دادگاه ثروتمند اهدا کنندگان گفت که به طور کلی جمع آوری کمک های حمل و نقل است که باید تحت تاثیر قرار دادن اما شور و شوق از کار مردم دامن زدن نامزدی خود را.

بایدن اذعان کرد که متحدان پست-کارولینای جنوبی جمع آوری کمک های مردمی افزایش خواهد تاثیر کمی در سه شنبه.

“سه شنبه بیش از حد نزدیک” گفت: سابق پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی. اد Rendell یک بایدن حامی. “خوشبختانه جو بایدن بوده است در صحنه ملی برای 35 سال است. او کمتر شده و نیاز به تبلیغات.”

در علاوه بر این به تماس تلفنی خود با بایدن Buttigieg همچنین صحبت با اوباما است که خواستار بسیاری از داوطلبانی که ترک نژاد. اوباما ستایش Buttigieg انتخاباتی و تصمیم خود را به مرحله کنار گذاشته و در این برهه حساس در مقدماتی حزب دموکرات با توجه به یک فرد با دانش تماس بگیرید.

بایدن دیگر رقبا نشان داد که هیچ علاقه ای به گرفتن خارج از مسابقه است. در واقع برخی متعهد به نگه داشتن مبارزه بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده در سه شنبه.

وارن مدیر کمپین راجر لاو صحبت گستاخی از هل دادن به یک طبقه نبرد در کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان اگر نامزد پدید آمده از ابتدایی فصل را با اکثریت روشن شد که ممکن است حتی اگر کسی در حال حاضر نماینده منجر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>