Klobuchar تغییرات در مهاجرت قبل از نوادا قفقاز

لاس وگاس >> دموکرات نامزد ریاست جمهوری ctq می گوید: او دیگر معتقد است که زبان انگلیسی باید زبان ملی ایالات متحده disavowing رای او در زمان بیش از یک دهه پیش به عنوان او تلاش می کند برای ساخت و پشتیبانی در یک وضعیت که در آن اسپانیایی را بحرانی حوزه.

مبارزه در لاس وگاس سه دوره سناتور ایالت مینه سوتا گفت: امروز که او تغییر موضع خود پس از رای گیری برای یک انگلیسی زبان متمم در سال 2007 “گرفته شده یک موقعیت قوی در برابر” آن است. او همچنین لعنتی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از مهاجران به عنوان “قاچ” و گفت: به عنوان رئیس جمهور او را با جمهوری خواهان برای رسیدن به اصلاحات جامع مهاجرت.

Klobuchar رکورد در مهاجرت است که تحت بررسی پس از او مقام سوم پایان در نیوهمپشایر اولیه این هفته احیا مبارزات انتخاباتی او و فرستاده او بر نوادا Feb. 22 قفقاز با شتاب. پس از تمرکز بسیاری از مبارزات انتخاباتی او در دو رای گیری آمریکا — آیووا و نیوهمشایر هر دو عمدتا سفید — او در حال حاضر مرور بسیار متنوع تر رای دهندگان که در آن برخی از وزش موقعیت و تمایل به رای دادن با همکاران جمهوری خواه می تواند یک مسئولیت.

Klobuchar یکی از 17 دموکرات برای حمایت از یک سال 2007 متمم که معکوس رئیس جمهور بیل کلینتون دستور اجرایی نیاز به آژانس های فدرال به ارائه مواد در زبان های غیر از زبان انگلیسی است. آن را تصویب 64-33 اما بزرگتر مهاجرت درگذشت.

اصلاح را حامی اوکلاهما جمهوری خواه ایالت جیم Inhofe گفت: پس از ژوئن 2007 رای که اصلاح شد در مورد “حفظ فرهنگ ما و میراث” و “ارسال پیام به همه کسانی که آمده اند به کشور ما و همه کسانی که مهاجرت در اینجا در آینده که زبان انگلیسی زبان از زمین ما است.”

Klobuchar پیوست دیگر متوسط دموکرات و دموکرات از ایالت های مانند مونتانا بهداشت ، حداکثر Baucus و داکوتای شمالی ایالت کنت کنراد در رای دادن بله. در میان کسانی که رای داده بودند هیچ 2020 نامزد برنی ساندرز سناتور ورمونت و جو بایدن سپس یک سناتور از دلاور. باراک اوباما سپس یک سناتور از ایالت ایلینوی و هری رید و سپس سناتور نوادا نیز رای دادند هیچ.

“من فکر می کنم که زمانی که شما در یک دولتی مثل این دولت و کشوری مثل ما که بسیار متنوع شما نمی خواهید که این ماده در قانون به دلیل آن خواهد بود بسیار دشوار است که می گویند دولت اسناد و چیزهای دیگر ترجمه شده به زبان های دیگر,” او گفت: امروز. “به طوری که نه موقعیت من را. من رای که راه اما راه آن, همراه با بسیاری از افراد دیگر است.”

“من در آغوش مهاجران” Klobuchar گفت: پس از یک تور از آشپزی مرکز بهداشت که در خدمت اعضای اکثریت زن و لاتین آشپزی اتحادیه در میان قدرتمند ترین اتحادیه در نوادا سیاست است.

این سناتور همچنین در مواجهه با سوال در مورد نظرات او در مورد امنیت مرزی طی یک سال 2006 مبارزات انتخاباتی بحث و 2007 رای برای مهاجرت لایحه که باید افزایش تا شمشیربازی و اجرای میان ایالات متحده و مکزیک مرز.

در به تازگی مطرح تصویری از بحث Klobuchar می گوید ایالات متحده باید منابع بیشتری در مرز. “ما نیاز به دریافت سفارش در مرز” از جمله حصار و او می گوید او می شود و عفو به شرکت هایی که استخدام مهاجران در این کشور غیر قانونی است. او همچنین حمایت مردم در ایالات متحده به طور غیر قانونی این شانس را برای کسب تابعیت اگر آنها حاضر به پرداخت مالیات یادگیری زبان انگلیسی و پرداخت جریمه.

بعد از گرفتن اتاق در سال 2007 او رای دادند و در حمایت از لایحه ای که به نام برای 370 مایل (595 کیلومتر) از “سه گانه-لایه لایه (مرز) شمشیربازی” و 500 مایل (800 کیلومتر) خودرو موانع. آن را نیز به دنبال تقریبا دو برابر تعداد زیادی از ماموران مرزبانی از حدود 12000 در زمان اضافه کردن 11,600 عوامل بیش از پنج سال است. اوباما و پس از آن — نیویورک ایالت هیلاری کلینتون نیز رای دادند و این لایحه ، ساندرز رای دادند هیچ. او گفت: در سال 2015 است که او مخالف 2007 لایحه به دلیل آن را شامل یک کارگر مهمان برنامه است که اجازه می دهد بیش از حد بسیاری از دستمزد پایین کارگران به آمریکا

Klobuchar امروز گفت که او در زمان “مقدار زیادی از گرما” در سال 2006 سنا مسابقه برای بودن بیش از حد ملایم در مهاجرت کرد و گفت که تقریبا هر آگهی اجرا در برابر او بود در مورد مهاجرت اما که او برای حمایت از مهاجران “است و نه منحرف.”

“مهاجران نمی کاهش امریکا — آنها آمریکا,” او گفت: رنو در این بعد از ظهر.

Klobuchar چهره یک چالش خاص است چرا که او است که به خوبی شناخته شده در نوادا است. این بدان معناست که او تقریبا یک هفته به معرفی خودش به رای دهندگان و به او توضیح مواضع گذشته به افرادی که ممکن است شنیدن در مورد آنها و برای اولین بار.

ماریا ترزا Liebermann معاون مدیر سازمان مترقی نبرد متولد پیشرفت گفت: Klobuchar گذشته مواضع می تواند برخی از تاثیر بر نوادا رای دهندگان. در حالی که دیگر مسائل مهم بسیاری از رای دهندگان که در مورد مراقبت از مهاجرت شده اند بیشتر بدبینانه از همه سیاستمداران و کمتر آمرزنده و مهربان از اشتباهات گذشته پس از سخت سیاست های مهاجرتی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“زمانی که من در مورد آن شنیده من قطعا فکر می کردم او تا حد زیادی به یادگیری و بسیاری برای پاسخ به, برای, به ویژه هنگامی که او می آید و به یک جایی مثل نوادا” گفت: Liebermann. “این چیزی است که مردمی ممکن است فکر می کنم در مورد” هنگامی که به آنها رای, او گفت:.

Hector Sanchez Barba, مدیر عامل و مدیر اجرایی Mi Familia Vota یک مشارکت مدنی سازمان که حمایت های اجتماعی و عدالت اقتصادی به نام به زبان انگلیسی رای “یک پرچم قرمز برای جامعه ما است.”

اما سیسیلیا Munoz کار کرده است که در مسائل مربوط به مهاجرت در واشنگتن برای بیش از 30 سال از جمله اوباما در کاخ سفید گفت: حمایت از مرز اضافی امنیتی مانند آنچه که در سال 2007 لایحه بود “استاندارد برای دموکرات ها و همه در آن زمان است.”

Munoz که در حال حاضر معاون رئیس جمهور جدید آمریکا نیز اشاره کرد که بسیاری از دموکرات ها باید تغییر مواضع در مسائل مربوط به مهاجرت در طول دهه گذشته یا بیشتر ،

“من سن. Klobuchar به عنوان یک فارسی-تنها zealot. همیشه” Munoz گفت.

Klobuchar نیز هدف از انتقاد شنبه از رقیب پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana. Buttigieg است در رقابت با Klobuchar متوسط برای رای دهندگان و نیز تلاش برای جلب حمایت در میان اسپانیایی ها و آمریکایی های آفریقایی تبار.

Buttigieg که اساسا گره خورده است برای سرب با ساندرز در آیووا و دوم به پایان رسید در نیوهمشایر زدم Klobuchar بدون نام بردن از او برای حمایت از تایید ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی کمیسر کوین McAleenan. در طول McAleenan زمان منجر به آژانس دموکرات با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جدا کردن کودکان از پدر و مادر خود را در مرز و بازداشت آنها را در سر می برند امکانات با شرایط بد.

“من شنیده ام برخی از مردم می گویند که شما می دانید تجربه من مربوط نیست چرا که شما باید به واشنگتن تجربه به منظور تبدیل شدن به یک رئیس جمهور” Buttigieg گفت: در طول یک فروم میزبانی لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان بزرگترین اسپانیایی سازمان دفاع از حقوق مدنی. “اما برخی از همان کسانی که صدای در میان کسانی که رای به تایید کوین McAleenan به عنوان CBP سر که ریاست آن بر, برای مثال, هولناک شرایط است که کودکان نگهداری می شدند و ما باید در چه نوع قضاوت است که تجربه را به ارمغان آورده است.”

خواسته امروز در مورد اظهارات Klobuchar گفت که او مخالف “به شدت” با مغلوب ساختن پیشی جستن مرز سیاست و McAleenan بوده و توصیه می شود توسط اوباما و دیگر مقامات دموکرات — از جمله ایالت نوادا کاترین کورتز متن ترانه مست و — به او رای دادند ، ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن یکی دیگر از 2020 نامزد رای دادند هیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>