Klobuchar, Buttigieg به تایید جو بایدن

Democrat Amy Klobuchar is poised to announce she will suspend her campaign for the White House.
آیکون دوربیندموکرات ctq آماده است تا اعلام کند او را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را برای کاخ سفید است.

سناتور آمریکایی ctq را تبدیل به سومین سال 2020 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری در روز به عنوان بسیاری از به ترک مسابقه زیر همکار وزش پیت Buttigieg طرح به تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

Klobuchar مینه سوتا اعلام تعلیق از کمپین کاخ سفید در دالاس در تگزاس که در آن او را علنا پشت بایدن یک کمپین مشاور گفت.

یک reinvigorated بایدن, تازه, یک پیروزی قاطع در روز شنبه در ایالت کارولینای جنوبی اولیه است که به عنوان به اصطلاح سوپر شنبه با مشخصات بالا تاییدیه.

بایدن هدف برای قوی نشان دادن در برابر آمریکا و سناتور برنی ساندرز ملی حزب سوسیالیست و دموکرات سوسیالیستی از ورمونت.

سوپر شنبه مسابقات ارائه یکی از بزرگترین-بعد مسافت از سال 1991 نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن در این حزب نامزدی در کنوانسیون ملی در ماه جولای.

در مورد 1357 نمایندگان و یا نزدیک به یک سوم از کل تعداد هستند تا برای grabs.

میلیاردر سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار می سازد اولین حضور خود را در اولیه آراء در سه شنبه متحده که در آن او شرط صدها میلیون دلار از پول خود را برای تقویت مبارزات انتخاباتی خود.

پنج رقیب باقی می ماند برای نامزدی را در حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر را از بیش از 20 پیش از آن در مسابقه.

Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا که وارد دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یکی از بستگان ناشناخته خود را به پایان رسید کاخ سفید پیشنهاد در روز یکشنبه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>