پادشاه جزر و مد را بیرون می کشد Waikiki نجات غریق برج

به عنوان امواج شدید جزر و مد بالا زد بریدن از شن و ماسه در کوئینز ساحل Waikiki روز سه شنبه در حدود 5 بعد از ظهر توفنده در برابر دیوار دریا و ارسال سربار plumes از اسپری هونولولو شهر و شهرستان اقیانوس ایمنی نجات غریق کول McPherson, نشستن در برج 2F در ساحل ناگهان احساس کردم چیزی عجیب و غریب.

“برج تغییر” گفت: McPherson. “این ترسناک بود.”

او نام خود را به سرپرستان که دستور داد او را به رها کردن 10-پا-برج بالا نصب شده بر روی بتن سیلندر و دال پایه که ناشی از یک خطر نجات غریق و عمومی است.

“برج تکیه داده بود به جلو و در حدود 15 درجه زاویه و نگاه در مورد به سقوط بر روی لبه آن گفت:” اقیانوس رئیس ایمنی جان Titchen. “ما فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده بود دال بتنی بود تضعیف موج عمل و افزایش سطح دریا.”

این “manini” حادثه تأکید عظیم و فوری تهدید افزایش سطح دریا که اقیانوس ایمنی به طور فعال با توجه و ارزیابی در میان دیگر خطر خطرات Titchen روز جمعه گفت که او نشسته بر روی نیمکت در کوئینز پارک ساحلی مشرف به سایت.

برج 2F رفته بود داشتن حذف شده است صبح روز چهارشنبه با گروه شهر, پارک ها و تفریح و سرگرمی را در بخش جنگلداری شهری و نگهداری و عرضه خدمات با پشت سر گذاشتن تنها ضخامت بتن سیلندر در آن دال در حال استراحت بر روی شن و ماسه مرطوب. “آن را با ثبات تر در حال حاضر با برج برداشته می شود” Titchen گفت که بتن ماند خواهد بود دور گرفته شده در اواخر هفته آینده به عنوان کارکنان شهرستان شد و در حال حاضر مشغول آماده شدن برای طوفان داگلاس ” پیش بینی ریزش زمین در روز یکشنبه ،

نزدیکی با دوربین دوچشمی مطرح McPherson ایستاده در لبه دیوار دریا نقشه برداری اقیانوس از سرپناه موقت قرمز-و-طلا اقیانوس ایمنی سایبان چادر مجاور به جایی که در حال حاضر طناب با احتیاط زرد نوار بتن شیب دار که تا به حال از تبار دیوار دریا به ساحل نیز شده بود نابود شنبه حادثه است.

“برج 2 یورتمه اهسته اسب برای اولین بار بود از ما 41 برج ما کارکنان در اطراف جزیره می شود تا به طور قابل توجهی تحت تاثیر فرسایش به عنوان در خطر سقوط و گفت:” Titchen که نظارت بر 250 اقیانوس افسران ایمنی که همچنین انجام نظارت همراه اوآهو سواحل و مراکز آب از watercraft شخصی, UTVs و کامیون ها.

اما “ساحل زیر که برج فرسایش زمانی که من نشسته در آن از 20 سال پیش” سابق شهرستان نجات غریق گفت که مقصر بود افزایش سطح دریا که به تولید “شاه” جزر و مد بالا از مرتب کردن بر اساس که زده شنبه.

“روز سه شنبه در ساعت 5 بعد از ظهر العاده بالا جزر و مد بود فقط رسیدن به آن قله ارتفاع 2.4 و ما تا به حال آن را پیش بینی می تواند به بیش از 3 فوت با اضافی 6-8″ از آب با توجه به افزایش سطح دریا,” او گفت:.

برج پذیری Titchen اضافه شده بود تشدید دریا دیوار سخت شدن از خط ساحلی که باعث افزایش فرسایش ساحل; بر خلاف اکثر برج دیگر آن تا به حال به داده های سنگین و پایه های بتنی به جای بالای قاب فولاد ضد زنگ با پاها, رانده شده به شن و ماسه.

چون هیچ فضای سمت چپ بالاتر تا ساحل اقیانوس ایمنی تعیین شد که در آن به جای یا همان تعمیر برج و یا یکی از جدید; یک و دو-فرد برج های ساخته شده در سان کلمنت و تنها در مورد هزینه $70,000.

“ما باید به ارزیابی و سطح آب دریاها بالا جزر و مد و اثر طوفان قبل از ما در محل برج دوباره” Titchen گفت.

اما با وجود افزایش سطح دریا و نیاز به افزایش و بهبود mobile اقیانوس ایمنی واحدهای گشت unguarded امتداد خط ساحلی به خصوص در اطراف حوادث مانند طوفان و طوفان گرمسیری اعتقاد او همیشه خواهد بود وجود دارد یک نیاز برای ثابت نجات غریق برج.

“برج قرار داده شد که در آن آنها باید بر اساس (شماره) غرق شدگی و حوادث دیگر که در آن وجود دارد خطرات بالاتر از امواج ریف جریان و جمعیت — وجود دارد یک افزایش مستمر در اقیانوس فعالیت در اوآهو آب” Titchen گفت.

“آنها یک پایه برای ما کارکنان و اطمینان بخش به,” او اضافه شده است.

و اشاره کرد که اقیانوس ایمنی دریافت کرده بود سرمایه بهبود بودجه از شهرستان و حتی در میان این همه گیر “من فکر می کنم ما همیشه در حال رفتن به برج” Titchen گفت: به عنوان او را تماشا گله از گشت و گذار دانش آموزان مدرسه پارو کردن به کم عمق reefy استراحت در حمام های عمومی به طور مستقیم در مقابل که در آن برج 2F یک بار ایستاده بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de