کیم جونگ سازمان ملل متحد نبود و کره شمالی را در سکوت نگه داشتن آسیاب شایعه شدیدا

سئول, کره جنوبی >> کره شمالی است که هنوز هم با ارسال نامه و هدایای رهبران خارجی و داخلی کارگران در نام آن رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد. اخبار آن رسانه brims طبق معمول با panegyrical تبلیغات ارج کیم رهبری است. کره جنوبی تاکید می کند که آن را شناسایی کرده است “هیچ چیز غیر عادی” در شمال. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام “نادرست” و “جعلی” یک گزارش که کیم بود “در خطر” پس از عمل جراحی است.

این همه انجام می شود کمی برای جلوگیری از آسیاب شایعه تان شدیدا در مورد کیم بهداشت و سرنوشت هسته ای دولت — به این دلیل ساده که کره شمالی گزارش نشده است, عمومی ظاهر توسط رهبر آن برای دو هفته. و نه آن را در پاسخ به lurid ادعا می کند در مورد سلامت خود را.

فقدان اطلاعات واقعی از کیمیایی کشور است و ظهور شایع شایعه طلبی ترک کره شمالی کارشناسان خارجی مقامات و سازمان های اطلاعاتی به تجزیه از طریق آن همه نشانه هایی از حقیقت است.

با توجه به در خروجی اخبار و یا رسانه های اجتماعی, پست, کیم, اعتقاد به 36 است recuperating پس از یک جزئی موضوع سلامت مانند رگ به رگ مچ پا و یا او “در خطر” پس از یک عمل جراحی قلب. یا او را تبدیل به “مرده مغز” و یا در “زندگی نباتی” پس از یک قلب جراحی دریچه اشتباه رفته در دست عصبی کره شمالی جراح و یا یکی از پزشکان چین اعزام به درمان او. یا کیم پایه است با COVID-19. جایی که او آن را دریافت ؟ از یکی از این پزشکان چینی.

یک شایعه در گردش در کره جنوبی برنامه های پیام رسانی ادعا می کند که پس از, فرانسوی, پزشکان نمی تواند از خواب بیدار کیم از “کما” کیم Pyong Il, نیم, برادر کیم اواخر پدر قدرت را با کمک از نرم افزار-چینی نخبگان در پیونگ یانگ شمال پایتخت. آن را در ادامه می گویند که کیم قدرتمند خواهر کیم یو جونگ در بازداشت است در حالی که پکن مخفیانه چانه زنی با آمریکا بر سر آینده کره شمالی و سلاح های هسته ای.

سئول به سوال دقت و صحت گزارش های تایید نشده در حالی که کره جنوبی در رسانه های خبری به نظر می رسد به اخراج بسیاری از آنها را به عنوان شایعات پخش از طریق رسانه های اجتماعی چینی و فراتر از آن. اما نمی توان آنها را به طور کامل نادیده گرفته شده از کره شمالی است که بسیار مرموز است که جهان قدرتمند ترین سازمان های اطلاعاتی شده اند قادر به نفوذ کیم محافل داخلی.

کیم گذشته علنا مارس 11, زمانی که او ریاست یک جلسه دفتر سیاسی. گمانه زنی ها در مورد سلامت خود شروع به چرخش پس از کیم از دست رفته دولت جشن برای کشور خود بزرگترین تعطیلات مارس 15 تولد پدربزرگش و بنیانگذار کره شمالی کیم ایل سونگ.

شایعات رفت و به اوردرایو پس از Daily NK یک سئول-وب سایت مبتنی بر تکیه بر منابع ناشناس در داخل شمالی گزارش دوشنبه گذشته که کیم بود و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی قلب انجام مارس 12. روز بعد سی ان ان اضافه شده به دیوانگی گزارش داد که واشنگتن نظارت بر اطلاعاتی که کیم بود “در معرض خطر است.” در شنبه TMZ مشهور-وب سایت خبری در ایالات متحده blared: “کره شمالی دیکتاتور کیم جونگ سازمان ملل متحد گزارش مرده پس از botched عمل جراحی قلب.”

بیش از یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن است آرزو کیم و اگر او در واقع بیمار بودند.

“کره شمالی پنهان کاری و عدم ما را از اطلاعات قابل اعتماد ایجاد یک زمین پرورش برای شایعات گفت:” Leif-اریک ایزلی استاد مطالعات بین المللی در دانشگاه های زن Ewha در سئول. “اما او ادامه داد: شرایطی بی ثبات کننده خواهد بود که بیشتر مردم در داخل و خارج از کشور تعجب می کنم اگر او ناتوان است و یا مرده است.”

در روزهای اخیر کره جنوبی و متحدان خود در واشنگتن را scoured کره شمالی با کمک ماهواره های جاسوسی و دیگر منابع برای نشانه هایی از کیم و آماده سازی برای راه اندازی موشک.

تلاش های خود را به آنها منجر به ونسن یک ساحل شرقی شهر که در آن کیم خانواده ساحلی ترکیب کامل با قایق و جت اسکی یک اسب مسیر و یک ایستگاه قطار خصوصی.

یک قطار “احتمالا متعلق به” کیم شده است پارک وجود دارد که از حداقل چهار شنبه, 38, شمال واشنگتن-بر اساس وب سایت متخصص در کره شمالی, گزارش روز شنبه با استناد به تصاویر ماهواره ای تجاری.

ونسن یکی از کیم سایت های مورد علاقه برای موشک آزمایش. یک کره جنوبی, اخبار, گزارش روز شنبه گفت که ایالات متحده تا به حال شناسایی شده آماده سازی برای یک آزمایش موشکی در Sondeok دورتر تا سواحل شرق که در آن کره شمالی راه اندازی موشک در ماه اوت سال گذشته و دوباره در ماه مارس در کیم حضور.

این کشور منفجر شش بمب هسته ای در زیر زمین آزمایش و ادعا می کند که موشک های ساخته شده به اندازه کافی قدرتمند برای ارائه آنها را به قاره ایالات متحده است. آن را نیز اجرا توسط یک مرد که اخراج شد به عنوان یک نشانده زمانی که او به قدرت رسید در سال 2011 را در 20s خود را.

کیم پس از تاسیس شرکت کنترل اثبات وحشیانه به اندازه کافی برای اجرای خود دایی یک تهدید بالقوه برای قدرت خود و پس از تماس مغلوب ساختن پیشی جستن یک “ذهنی آشفته آمریکا dotard.”

در این مخفی, جامعه, هر احتمال زیاد جانشین کیم مقدار به یک بازی حدس زدن حتی برای خارج از تحلیلگران که باید خود را صرف علمی حرفه تجزیه شمال.

آن را تنها خواهر کیم یو جونگ که به تازگی گسترش نقش خود در دولت ؟ آنچه در مورد کیم Pyong ایل که به خانه بازگشت در سال گذشته پس از خدمت برای چندین دهه به عنوان رهبر کره شمالی پایین کلید سفیر به کشورهای اروپای شرقی?

برخی از پیش بینی رهبری جمعی به رهبری چو Ryong Hae های شماره 2 در زمان حکومت سلسله مراتب است. اگر چه هنوز ناشناخته است اما جاه طلب به طور کلی طراحی یک کودتای ناموفق? چگونه خواهد کره شمالی که آموزش دیده اند به پرستش کیم خانواده پاسخ دهند ؟

مقامات مراقب باشید به سرکوب شایعات در کیم بهداشت آشکار در بخشی به دلیل گذشته خود را پیش بینی ها در شمال گاهی اوقات ثابت شده اشتباه است. گزارش در کره شمالی بیش از حد شده است پهن با اشتباهات.

مقامات بالا گزارش به اعدام شده اند که اغلب مطرح است. برخی از جداشدگان که تغذیه اطلاعات به رسانه های خبری متهم شده اند و یا بستری به زیبا کننده معروف حساب های خود را.

در سال 1986 کره جنوبی گزارش روزنامه جهان “حرکت شبیه چمچه زنی” این ادعا که کیم پدربزرگ و سپس رئیس جمهور کیم ایل سونگ, کشته در یک حمله مسلحانه. یک لبخند کیم ایل سونگ دوباره دو روز بعد.

در سال 2014 کیم جونگ سازمان ملل متحد ناپدید شد و بیش از یک ماه باعث شایعاتی که او ممکن است شده اند مخلوع در یک کودتا. کره شمالی رسانه های بعد نشان داد او راه رفتن با عصا پس از آنچه کره جنوبی هوش نامیده می شود یک عمل جراحی مچ پا.

در سال 2015 یک کره شمالی پناهنده ادعا کرد که کیم دستور داد او را عمه به قتل با سم. اما عمه کیم Kyong هوی دوباره پدید آمده در پیونگ یانگ در ماه ژانویه است.

شایعات همچنین می توانید به نوبه خود درست است.

در سال 2008 کیم پدر و سلف کیم جونگ ایل غایب از نظر به ماه. کره جنوبی تحلیلگران و رسانه های خبری این باورند به درستی که او تا به حال یک سکته مغزی. او سه سال بعد.

برخی از بزرگترین منتقدان از آخرین شایعات کره شمالی جداشدگان خود را.

Thae Yong Ho سابق کره شمالی دیپلمات که پناهنده به کره جنوبی گفت: آن را سخت به این باور است که هر گونه اطلاعات قابل اعتماد در مورد کیم سلامت به بیرون درز شد از اعتماد ترین مشاوران. Thae گفت که هیچ کس در دفتر خود در کره شمالی وزارت امور خارجه می دانستم که از کیم جونگ ایل مرگ در سال 2011 تا آنها با حضور در سالن برای “اطلاعیه مهم” و دیدم یک زن گوینده ظاهر شدن در صفحه تلویزیون چادری در مراسم تشییع جنازه ،

Joo Sung Ha, یک کره شمالی پناهنده-تبدیل-روزنامه نگار برای کره جنوبی روزنامه دونگ-A Ilbo گفت: در Facebook پست است که آن را معقول و منطقی به این باور است که کیم تا به حال مشکلات. اما او تا به حال صفر اعتماد در گزارش های خبری جزئیات این که آیا و چرا رهبر کره شمالی مواجه قبر اورژانس پزشکی است.

از جمله جزئیات بیشتر در مورد “سلامت خانواده کیم راز در میان اسرار” او گفت: افرادی که ادعا می کنند به “نویسان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>