کیا خروجی موتور و اندازه اطلاعات برای آینده Sorento

Kia Sorento.
آیکون دوربینKia Sorento.

پس از آشکار آن یک ظاهر طراحی شده پیش از آن در هفته کیا در حال حاضر به ارائه جزئیات بیشتر در آینده آن همه جدید Sorento خانواده wagon با توجه به وارد در استرالیا در اولین نیمی از سال است.

آن است که تنها 10 میلی متر دیگر به طور کلی از خروجی نسخه اما فاصله دو محور آن رشد کرده 35mm اجازه می دهد تا برای بیشتر کابین اتاق و کیا ادعا طبقه پیشرو حمل و نقل فضایی.

ایمنی شما را تقویت کیا برای اولین بار چند برخورد ترمز سیستم که به طور خودکار اعمال ترمز هنگامی که کیسه های هوا مستقر شده اند برای جلوگیری از اثرات ثانویه.

وجود خواهد داشت هشت کیسه هوا و بسته در بازار یک کنترل از راه دور گوشی را احاطه کرده مشاهده مانیتور اجازه می دهد صاحبان به بررسی این خودرو و محیط اطراف با گوشی های هوشمند خود را در رابطه با خودرو را احاطه کرده مشاهده و نظارت بر به حداکثر رساندن پارکینگ راحتی.

Kia Sorento.
آیکون دوربینKia Sorento.

صحبت از بازارهای مختلف استرالیا به احتمال زیاد خواهد شد از دست در موتورهای جدید در دسترس در جای دیگر — 1.6 لیتری هیبریدی و 2.5 لیتری توربو بنزینی — عمدتا به دلیل مسائل مهندسی انطباق راست-دست-درایو.

ما به جای آن به احتمال زیاد به ادامه 206kW/336Nm 3.5 لیتری V6 بنزینی در حال حاضر انجام دور هر چند ما نیز یک دیزل جدید واحد.

مانند زمان Sorento نفت سوز جدید “Smartstream” دیزل enigne دارای 2.2 لیتری ظرفیت و تقریبا یکسان 149kW/440Nm خروجی است اما زوج با کیا جدید هشت, سرعت, مرطوب, دو کلاچ انتقال است.

بیشتر استرالیا-جزئیات خاص ظهور خواهد کرد و نزدیک به Sorento محلی راه اندازی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>