کوین Hoffman گرامی آتلانتا برنده به نظر می رسد برای کمک کردن آهنگ

ATLANTA, Ga. >> پس از دیگری غالب عملکرد در یکی از آهنگ های مورد علاقه کوین Hoffman لذت به گذشته و نگاه به جلو به آینده است.

او به طور کامل تمرکز بر آنچه او می تواند انجام دهد در پشت چرخ.

Hoffman cruised به پیروزی امروز بیش Kyle Busch و مارتین Truex جونیور در جام نسکار مسابقه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر منجر نهایی 55 دور در یک روز آغاز شد که با سری اذعان به ناآرامی های اجتماعی در کشور است.

قبل از گرفتن پرچم سبز از 40 خودرو را متوقف و در مقابل قوی خالی grandstands در مقابل کشش به گوش دادن به یک پیام از نسکار جمهور استیو فلپس و مشاهده در 30 ثانیه با یک دقیقه سکوت در پی جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس.

Hoffman نیز پیوست رانندگان دیگر در ساخت یک ویدیو که وعده داده شده برای فشار به مقدار مورد نیاز تغییرات در شکسته ملت است.

“چیزی را تغییر دهید. هنگامی که شما نگاه در آنچه اتفاق افتاده است در مینیاپولیس, آن را فقط ننگین برای همه,” او گفت:. “این باور نکردنی فقط به نشستن و تماشای این چیزها اتفاق می افتد. این واقعا گیج کننده است. آن را می سازد شما را گیج و دیوانه. در حال حاضر ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام این کار و که در آن برای شروع است.”

Hoffman برنده برای دومین بار پس از نسکار در بازگشت از خاموش شدن ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اضافه کردن به عاطفی خود و پیروزی در دارلینگتون در اولین مسابقه بازگشت.

Hoffman آمد به روز داشتن چراغ 1,138 دور در 1.54 مایل آتلانتا trioval به مراتب بیشتر از هر راننده دیگر در 40-ماشین میشه.

این یکی بیشتر از همان. Hoffman بود جلو 151 دور — بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان هر کس دیگری — و ادعا کرد که او یک سوم پیروزی در آتلانتا که در آن او اول فوتبال پیروزی در سال 2001 و پیروزی دیگر دو سال پیش.

“برای من این جای بسیار خاص است” گفت: Hoffman که ضرب و شتم Busch بیش از 3 1/2 ثانیه با Truex تقریبا 5 ثانیه پشت سر گذاشت. “آن را به ارمغان می آورد بسیاری از خاطرات است.”

در معکوس پیروزی دامان Hoffman برگزار شد سه انگشت خارج ماشین خود را با ادای احترام به اواخر دیل Earnhardt. Hoffman شد راننده که جایگزین Earnhardt پس از هفت بار قهرمان شد, کشته در یک تصادف در دیتونا در سال 2001.

سه هفته بعد Hoffman در زمان پرچم شطرنجی در آتلانتا.

“به جشن زندگی از دیل Earnhardt و همه چیز او به معنای به ما ورزش است و بدیهی است که بسیار خاص برای من” Hoffman گفت.

او در حال حاضر دارای 51 برنده — شکستن یک کراوات با ند جارت و تاریخ و جانسون برای 12 نقطه در زندگی حرفه ای لیست.

“شما فقط تکان دادن سر خود را و می گویند, “من نمی توانم باور کنم که این اتفاق می افتد'” Hoffman گفت. “این بسیار دیوانه زمانی که شما در مورد فکر می کنم. من بسیار خوش شانس به رانندگی اتومبیل برای زندگی.”

هفت بار قهرمان جام Jimmie Johnson, در چه ممکن است خود را نهایی آتلانتا ظاهر داده شد افتخار از ارائه “شروع موتورهای خود را” فرمان به هموطنان خود رانندگان است. جاده سریع السیر نیز تغییر نام یک جایگاه به افتخار جانسون که بازنشسته است و به عنوان یک کار تمام وقت رقیب در پایان سال است.

پنج بار برنده در 1.54 مایل trioval جانسون تا به حال یکی دیگر از قوی اجرا در آتلانتا. اما او هفتم-محل نمایش تمدید winless است که امتداد بیش از سه سال است.

نسکار بازگشت به آتلانتا را به یک مسابقه است که در ابتدا برنامه ریزی شده برای 15 مارس. شد در اولین مسابقه به تعویق افتاد, به عنوان ورزشی آمریکا تا حد زیادی تعطیل برای مقابله با یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 110,000 آمریکا زندگی می کند.

این زمان آن را به نقطه که در آن نسکار waded به بحث بیش از این بی عدالتی را تحمل توسط آمریکایی های آفریقایی تبار — قابل توجه حرکت برای ورزش است که یک بار در آغوش مؤتلفه نمادها و هنوز هم در تلاش برای غلبه بر ادراک خود را به عنوان یک محافظه کار و استحکامات محفوظ است تا حد زیادی برای سفید پوستان است.

بابا والاس تنها آفریقایی در جام سری ملبس به یک تی شرت سیاه و سفید با کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” و “Black Lives Matter” در حالی که ایستاده در جاده گودال قبل از مسابقه.

والاس به پایان رسید 21 و به نظر می رسد به ضعف پس از بالا رفتن از ماشین خود را در یک تاول روز که درجه حرارت صعود به اواسط 80s. او گفت: او خوب بود و هم بخشی از یک مصاحبه تلویزیونی, اما پس از آن بود نیست قادر به صحبت می کنند.

والاس گرفته شده بود توسط آمبولانس به زمین زیر کشت مرکز مراقبت از کجا نشسته بود تا او را گرفته و در داخل بر روی یک برانکارد. او تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد یک زمان کوتاه بعد از آن هر چند بدون جزئیات اضافی ارائه شد آنچه باعث مشکل خود را.

شاید این گرما.

شاید این فقط احساس تبدیل شدن به ورزش را بیشتر صریح صدای فلوید پس از درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

فلپس صحبت کرد و به رانندگان بیش از خود رادیو, مجموعه قبل از آنها گرفت و پرچم سبز.

“کشور ما درد است و مردم حق عصبانی و خواستار به شنیده می شود” فلپس گفت. “سیاه و سفید جامعه و همه مردم از رنگ رنج می برد در کشور ما از آن گرفته شده به مراتب بیش از حد طولانی برای ما به شنیدن خواسته های خود را برای تغییر. ورزش ما باید انجام دهید بهتر است. کشور ما باید انجام دهید بهتر است.”

تمام 40 خدمه ایستاده بود بر روی دیوار در مقابل خود را در گودال جعبه. یکی از والاس عضو خدمه برگزار می شود تا این تی شرت که راننده حذف شده قبل از رفتن به ماشین خود را.

فلوید از مرگ برانگیخته تظاهرات گسترده در تمام 50 ایالت و سراسر جهان خواستار پایان دادن به اجرای قانون خشونت علیه مردم از رنگ.

Hoffman گفت که او آماده برای پیوستن به این علت است.

“هیچ چیز ما می توانید سعی کنید برای کمک به جوامع ما, کمک, گفتگو,” او گفت:. “ما نیاز به تغییر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>