کندی بدن کودک را در بر داشت در خلیج چساپیک توسط پلیس مریلند

بالتیمور — مقامات دریافتند که بدن از سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند را از دست رفته نوه در خلیج چساپیک دو روز پس از پیدا کردن او دختر بدن.

مریلند وزارت منابع طبیعی به پلیس گفت: آنها 8 سال Gideon جوزف کندی McKean بدن حدود 1:30 p. m. EDT چهارشنبه حدود 2000 فوت دور از جایی که مقامات در بر داشت مادرش Maeve کندی تاونسند McKean در روز دوشنبه.

این دو هر دو مستغرق 25 و حدود 2 1/2 مایل از سابق ستوان فرماندار اقامت در سایه سمت در Anne Arundel County, پلیس گفت:.

Maeve McKean, 40, و, پسر, از گذشته دیده می شود بعد از ظهر جمعه در حدود 10 مایلی جنوب آناپولیس در نزدیکی شاه ماهی در خلیج. مقامات گفتند این جفت ارز را به قایق رانی داشت لغو حدود 7 p. m. روز شنبه, شرق Rockhold کریک در Deale.

دو بازی kickball در نزدیکی یک یارو در تاونسند اموال هنگامی که یکی از آنها لگد توپ را به یارو. در حالی که تلاش برای بازیابی آن را در یک قایق رانی آنها “به نحوی تحت فشار قرار دادند توسط باد یا جزر و مد به خلیج” McKean شوهر نوشت: در Facebook post.

جستجو برای Maeve و گیدئون McKean میرسد پنج روز و درگیر حمل و نقل هوایی و زیر آب تصویربرداری سونار فن آوری است. چارلز کانتی شیرجه و تیم امداد و نجات و Anne Arundel County Fire Department همچنین کمک در جستجو.

Maeve McKean بود نوه رابرت اف کندی ، دادستان کل سابق ایالات متحده و سناتور نیویورک و grandniece سابق رئیس جمهور جان اف کندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>