حفظ کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش تا زمانی که مورد نیاز اکثریت قریب به اتفاق می گویند در نظرسنجی جدید

با وجود چندین تظاهرات بیش از کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش به سرعت گسترش coronavirus یک نظرسنجی جدید نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق ساکنان حمایت از محدودیت.

در میان کسانی که آرای 75% می خواهید سفارش به ادامه تا زمانی که مورد نیاز آن با توجه به کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه/نظرسنجی ایپسوس. تنها 11 درصد می خواستم برای جلوگیری از اقامت در خانه سفارش در حالی که 13 درصد تا به حال هیچ نظر. در میان کم درآمد ساکنان حمایت شد و حتی قوی تر: 78% حمایت از اقامت در خانه سفارش و تنها 3 درصد مخالف آن است.

اکثریت آرای همچنین گفت: آنها به دنبال مختلف راهنمایی از مقامات بهداشتی مانند پوشیدن ماسک اجتناب از سفر و اقامت حداقل شش فوت از هم جدا.

این نظرسنجی شامل بیش از 1,000 مصاحبه بین مارس 17 مارس 22 و تا به حال یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.1 درصد است.

کالیفرنیا اولین ایالتی به موضوع اقامت در خانه سفارشات و کارشناسان گفته اند که این کمک دولت خم coronavirus منحنی. کالیفرنیا دیده می شود به مراتب کمتر coronavirus مرگ و میر ناشی از نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی و بیمارستان ها شده اند غرق بیماران.

برخی از جوامع خواسته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شروع به لغو محدودیت. فرماندار تاکنون رد کسانی که خواستار گفت و آن را بیش از حد به زودی و بازگشایی در حال حاضر می توانید انجام دهید آسیب پایدار است.

Newsom روز چهارشنبه اعلام کرد گسترش coronavirus قابلیت تست در سراسر کالیفرنیا گفت: این یافته ها مهم خواهد بود برای تصمیم گیری زمانی که به سهولت اقامت در خانه نظم و اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار.

این Newsom دولت در هفته گذشته برجسته شش شاخص های کلیدی برای تغییر جهت. در علاوه بر این به افزایش آزمایش آنها عبارتند از: دستیابی به توانایی برای جلوگیری از عفونت در معرض خطر مردم; آماده سازی بیمارستان ها برای رسیدگی به موج; در حال توسعه روش های درمانی برای دیدار با تقاضا; حصول اطمینان از مدارس کسب و کار و مراقبت از امکانات می تواند حمایت اجتماعی فاصله و توسعه دستورالعمل برای زمانی که بخواهید کالیفرنیا به ماندن در خانه دوباره اگر لازم است.

“من عمیقا تشخیص عمیقا درک تمایل مردم برای شنیدن به طور مستقیم از دولت, از دولت و رهبری آن در مورد پاسخ به زمانی که, زمانی که می تواند ما را در رفتن به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی,” Newsom گفت.

“اگر ما در جلو و عقب بیش از حد به سرعت تعداد کسانی که رفتن را از طریق سقف” او هشدار داد. “و من فکر نمی کنم هیچ یک از مردم خود را در حسن نیت و روح در آن آنها مایل به شل تا چیز می خواهم برای دیدن این اعداد را افزایش دهد.”

معترضان گفته اند که این زمان برای بازگشایی اقتصاد و سهولت قوانین است. اما بسیاری از کارشناسان پزشکی و مقامات در کالیفرنیا گفته اند که می تواند وجود داشته باشد قبر واکنش به بازگشایی کسب و کار خیلی زود است.

جدید آسوشیتد پرس نظرسنجی یافت و اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها در حمایت از ماندن در خانه سفارشات در محل در اکثر ایالت دیدن آنها را به عنوان مفید در مبارزه با شیوع کروناویروس.

سایر نظرسنجی ها نشان می دهد مشابه پشتیبانی می کند. برای مثال در یک نظرسنجی از 1,990 رای دهندگان انجام شده توسط سیاسی/صبح مشورت نشان داد که 81% پشتیبانی مداوم اجتماعی فاصله زمانی که مورد نیاز است. تنها 10% پشتیبانی ending اجتماعی فاصله برای تحریک اقتصاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>