کائوآئی ریف مشاهده به دوره نقاهت بعد از بیماری

  • COURTESY DEPARTMENT OF LAND AND NATURAL RESOURCES A rice coral colony with black band disease in September 2019 shows dead tissue (1) left behind as the disease’s visible black band (2) progresses into live tissue (3).

    حسن نیت ارائه میدهد وزارت زمین و منابع طبیعی

    برنج مرجانی, مستعمره با گروه بیماری در سپتامبر سال 2019 را نشان می دهد بافت مرده (1) پشت سر گذاشت که این بیماری قابل باند (2) پیشرفت به بافت زنده (3).

کائوآئی را Anini صخره در حال نشان دادن نشانه هایی از بهبود پس از گرفتار مرجان بیماری در سال گذشته وزارت زمین و منابع طبیعی گفت: در انتشار اخبار امروز.

یک بررسی انجام شده توسط این بخش از منابع آبزی در سراسر سپتامبر سال گذشته نشان داد که حدود 12 درصد از برنج مرجان و کاغذ سنباده مرجان در Anini صخره بود و تحت تاثیر گروه سیاه و سفید بیماری (BBD) — بسیار بالاتر از نرمال آن شيوع.

آب گرم و رسوب از ساحل در حال فکر برای کمک به مرجان سفید جلبک تشک کم ماهی به وفور گرم دمای سطح و مقدار زیادی از رسوب بر روی صخره و در آب که مشاهده شد همراه با BBD سال گذشته است.

نظرسنجی ها در ماه های فوریه و مارس نشان داد که تنها حدود 0.3 درصد از مرجان که در نظر گرفته شده است طبیعی شیوع حال این بیماری در Anini صخره.

آنها همچنین نشان داد بهبود مرجان سفید, بهتر است آب وضوح حضور بیشتر در جستجوی غذا ماهی و کمتر رشد جلبک ها.

مرگ برخی از مرجان بود به احتمال زیاد قادر به دفع بیماری و یا سفید DAR گفت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>