کائوآئی پلیس در خدمت صبحانه و ماسک به صدها keiki در طول درایو از طریق رویداد

  • COURTESY KAUAI POLICE DEPARTMENT The Kauai Police Department said during the start of the COVID-19 pandemic, it focused on enforcement and compliance of new rules to curb the spread of the virus, but it said “more resources will now pivot toward assisting the community in other areas of need.”

    حسن نیت ارائه میدهد کائوآئی اداره پلیس

    کائوآئی اداره پلیس گفت: در شروع COVID-19 همه گیر آن متمرکز بر اجرای قانون و رعایت قوانین جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس اما آن را گفت: “منابع بیشتر خواهد شد در حال حاضر محوری در جهت کمک به جامعه در زمینه های دیگر نیاز است.”

کائوآئی پلیس در خدمت صبحانه و ارائه ماسک برای صدها نفر از keiki امروز در Puakea گلف در مراسم تحلیف “پلیس شبان و پن کیک” درایو-از طریق رویداد.

داوطلبان از جدید امید Lihue, هاوایی, گارد ملی Puakea گلف و گرو مزرعه کمک کرد تا در طول این رویداد. این صبحانه خدمت شامل ماکارونی سوسیس و کالباس و آب بطری.

“ما تا به حال چنین پاسخ امروز. همه داوطلبان خیلی سخت کار کرده و واقعا تحویل داده و از آنجا که ما تا به حال وسایل نقلیه پیچیده تمام راه را در اطراف پارکینگ قبل از ما حتی باز” گفت: Kauai رئیس پلیس تاد Raybuck در انتشار اخبار از کائوآئی اداره پلیس. “ما می دانیم که این بیماری همه گیر شده است به چالش کشیدن برای خانواده های ما و این که چرا ما همکاری در کنار ایمان ما مبتنی بر جامعه میزبان این رویداد, که ما قصد داریم به نگه داشتن حداقل برای یکی دیگر از دو یا سه شنبه.”

KPD گفت: در شروع COVID-19 همه گیر آن متمرکز بر اجرای قانون و رعایت قوانین جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس اما آن را گفت: “منابع بیشتر خواهد شد در حال حاضر محوری در جهت کمک به جامعه در زمینه های دیگر نیاز است.”

بعد از تکرار این رویداد برگزار خواهد شد در مارس 2 از 9 صبح تا 10 صبح

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>