کائوآئی شهردار بسته اجاره و دوره های گلف تا زمانی که ممکن است

کائوآئی شهرستان شهردار درک Sprayberry موظف است تمام گذرا اجاره تعطیلات و خانه باقی می ماند به تعطیل آغاز روز شنبه پس از دولت دریافت شکایات کارکنان از موازین اضطراری سفارشات طراحی شده برای کاهش گسترش COVID-19.

“اجاره تعطیلات نظارت نمی شوند در همان راه به عنوان هتل ها که در آن آن را آسان تر برای توزیع اطلاعات در مورد 14 روز در قرنطینه دوره” Sprayberry گفت: در روز چهارشنبه جلسه توجیهی روزانه در coronavirus بیماری همه گیر. “ما را دیده اند برخی از نگران کننده امتیاز داده. تازه ترین اطلاعات دریافتی از پرواز با اندکی افزایش در تعداد بازدید کننده. بیشتر برخی از اجاره برای تعطیلات هنوز هم به طور فعال در تبلیغات از جمله ترویج خود را به عنوان COVID-19 خلوت برای افرادی که از سرزمین اصلی است.”

“این اشتباه است. این خطرناک است برای جامعه ما و آن را ادامه نمی,” او اضافه شده است.

اجاره تعطیلات تعطیلی زیر اصلاح county emergency منظور خواهد شد و در اثر از روز شنبه از طریق ممکن است 3. در ضمن تمام اپراتورها باید متوقف تبلیغات در اعلام.

“هر بازدید کننده در حال حاضر اقامت در تعطیلات اجاره را اجازه داده می شود برای تکمیل اقامت خود را, اما آنها مجاز به گسترش فعلی خود را رزرو” Sprayberry گفت. “پس از این بازدید کنندگان خود را تخلیه تعطیلات اجاره واحد اجاره تعطیلات بس باید به کار گیرند.”

متخلفان صورت یک اتهام تخطی از قانون است که حمل حداکثر مجازات از 5000 دلار جریمه و یک سال در زندان است.

کائوآئی شهرستان برنامه ریزی مدیر کا’aina هال گفت: دفتر خود دریافت شکایات بازدیدکنندگان به اتهام بی توجهی به 14 روز در قرنطینه دوره به دروغ اطلاع رسانی پلیس و سربازان گارد ملی در محل بازرسی است که آنها را در راه خود را به خرید مواد غذایی زمانی که آنها تا به حال هیچ وجه قصد رفتن به فروشگاه. “آنها در حال رفتن به بینایی دیدن” او گفت:.

کائوآئی است تقریبا 3500 تا 4000 نفر به طور قانونی عمل اجاره تعطیلات.

هال اذعان کرد: “اکثریت قریب به اتفاق” از اپراتورها را تعطیل و تبلیغات را به طور قابل توجهی کاهش یافته است آنلاین اما برخی از اپراتورهای هنوز باز است و کاهش قیمت برای شرکت غیر ضروری مسافران در طول اضطراری سفارش.

“صنعت قرار داده است متوجه,” او گفت:, و اضافه کرد کسانی که عدم تطابق نیاز به بلافاصله تعطیل و متوقف تبلیغات.

در علاوه بر این به اجاره تعطیلات تعطیلی تمام زمین های گلف در باغ جزیره باید دید. آن را تبدیل به آشکار Sprayberry گفت که آنها می توانند اطمینان اجتماعی فاصله و تجمعات.

دوره های گلف شامل Kiahuna باشگاه گلف در Koloa, Kukuiolono باشگاه گلف در Kalaheo, اقیانوس, البته در Hokuala رفت و آمد مکرر در Lihue, Poipu خلیج گلف رفت و آمد مکرر در Poipu, Princeville, Makai باشگاه گلف رفت و آمد مکرر در Princeville, Puakea گلف در Lihue این باشگاه در Kukuiula در Koloa و Wailua گلف در Lihue

همه کارکنان در خدمات مواد غذایی, موسسات و همچنین داروخانه ها و درمانگاه ها نیز باید از پوشیدن پارچه ماسک زیر اصلاح سفارش.

کائوآئی به حال 19 موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه. از آن 12 نفر بهبود یافته اند و یا بازگشت به سرزمین اصلی است. باقی مانده هفت بیماران ساکنان چهار نفر از آنها در خانه جداسازی دو در انزوا در یک مرکز و یک است که در انزوا در یک بیمارستان است.

“همه به جز یک مورد تایید شده است به مربوط به سفر و منبع که عفونت در ادامه به بررسی توسط وزارت بهداشت” Sprayberry گفت.

ایالت وجود دارد 442 موارد تایید شده که شامل هفت مورد جدید از روز شنبه. در مجموع 251 بیماران بهبود یافته اند پس از وقوع. تعداد مرگ و میر باقی مانده در شش عنوان از چهارشنبه.

شهردار اورژانس قانون #5 متمم 3_04.08.20 توسط Honolulu Star-Advertiser در Scribd

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>