کائوآئی آتش کمیسیون انتخاب جدید رییس آتش نشانی

شهرستان کائوآئی آتش کمیسیون انتخاب شده است بازنشسته هندرسون آتش نشانی Fire Chief استیون Goble به عنوان جدید رئیس آتش نشانی.

“از 67 متقاضیان تایید توسط آتش کمیسیون Steven R. Goble واقعا ایستاده بود گفت:” آتش کمیسیون رئیس آلفردو Garces جونیور در بیانیه ای امروز. “نه تنها Steven بهترین واجد شرایط نامزد او همچنین بهترین جا برای جامعه ما است. او بیش از 25 سال تجربه در خدمات آتش نشانی و تقریبا یک دهه در نقش مدیریت ارشد.”

در یک بیانیه Goble گفت: “من با فروتنی و افتخار خدمت به جامعه در کنار کارکنان اختصاص داده شده از کائوآئی آتش نشانی.”

“من مشتاقانه منتظر به کار با شهردار Sprayberry آتش کمیسیون و این جزیره اولین پاسخ دهندگان. من خواهد شد به شدت سرمایه گذاری در موفقیت سازمان و خدمت به جامعه است. موفقیت هندرسون آتش نشانی در تاسیس سازمانی با تعهد به خدمات به مشتریان ورود و پاسخگویی. من قصد دارم در انعکاس است که تعهد به جامعه در کائوآئی,” او اضافه شده است.

Goble بازنشسته به عنوان رییس آتش نشانی در ژانویه 2016 از هندرسون آتش نشانی در نوادا پس از گذراندن بیش از 25 سال است. این گروه متشکل از بیش از 250 تمام وقت پرسنل و نه ایستگاه آتش است.

او به تازگی به عنوان مدیر اجرایی مدیریت اضطراری برای Venetian Resort در لاس وگاس.

Goble مدرک کارشناسی ارشد در امنیت داخلی و دفاع از کارشناسی ارشد دانشکده نیروی دریایی و یک لیسانس در رشته امنیت عمومی دولت از گراند کانیون دانشگاه.

آتش کمیسیون آغاز جستجو برای یک رئیس آتش نشانی در سال 2018 زمانی که کائوآئی رئیس آتش نشانی رابرت Westerman اعلام بازنشستگی خود را.

Westerman بازنشسته در ژانویه 2019 و معاون رئیس آتش نشانی Kilipaki Vaughan به عنوان سرپرست و رئیس آتش نشانی تا زمانی که او پیشنهاد شد به کاپیتان برای Hanapepe ایستگاه با توجه به باغ جزیره روزنامه.

Westerman بازگشت و در آغاز این سال به عنوان مدیر ارشد در 89 روز قرارداد پس از این موقعیت باقی مانده پر نشده. اقدام دستیار رئیس آتش نشانی جزایر Kanoho بوده است در خدمت به عنوان سرپرست و رئیس آتش نشانی پس از آن.

“شهرستان کائوآئی و کائوآئی آتش نشانی به نظر می رسد به جلو به استقبال رئیس Goble به KFD ohana,” Kanoho گفت. “تیم ما خواهد شد به طور فعال با رئیس Goble برای اطمینان از انتقال آرام قدرت از رهبری است.”

مجازی تغییر فرماندهی مراسم برنامه ریزی شده است برگزار می شود ژوئیه 1.

کائوآئی شهردار درک Sprayberry گفت: “ما خوش آمدید رئیس Goble به جزیره ما و من مطمئن هستم او خواهد شد انجام یک کار برجسته ای پیشرو کائوآئی آتش نشانی به ادامه خدمت و حمایت از مردم جزیره ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de