کانزاس, بازگشت به بالای بالا 25 عنوان بیلور اسلاید شماره 2 پس از از دست دادن

لارنس کن. >> Kansas در بالای کالج بسکتبال جهان پس از ضربه زدن خاموش بیلور در یک رقابت بزرگ 12 heavyweights در حالی که خرس کاهش یافته و به شماره 2 در آسوشیتد پرس مردان نظرسنجی امروز پس از سرمازدگی-و-پهلو از دست دادن در Waco.

این Jayhawks (24-3, 13-1 بزرگ 12) دریافت 62 64 اولین محل رای از رسانه ملی پنل به بیش از 1 رتبه بندی برای دومین بار در این فصل است. کانزاس شد در بالای این نظرسنجی به مدت یک هفته در ماه دسامبر هنگامی که آن را به نظر می رسید به عنوان اگر فقط در مورد هر مدرسه که صعود به شماره 1 به سرعت از دست رفته در یک topsy-turvy شروع فصل.

“ما یک سکوت تیم است که می تواند یک اجرا در اواخر ماه مارس” Jayhawks گارد دوون Tauk گفت: پس از 64-61 پیروزی شنبه. “ما در حال رفتن به از خود راضی از این یکی. ما در حال رفتن به ساخت آن است.”

بیلور (24-2, 13-1) دریافت دو برای اولین بار از محل آرا و کاهش یافت و به دوم و پس از آن 23 بازی برنده خط خط به پایان رسید. Gonzaga بود شماره 3 پس از دست دادن به BYU و دیتون leapfrogged سن دیگو دولت برای شماره 4 پس از آزتک را از دست داد و برای اولین بار در یک هفته که هر تیم در 10 صفحه در بر داشت خود را در یک موقعیت جدید از هفته گذشته است.

قابل توجه ترین تغییر دهید البته در بالا.

“بیلور بهترین تیم است که ما در برابر آنجایی که من در لیگ 17 سال گذشته گفت:” Jayhawks مربی لایحه خود که تیم آغاز می شود که چهار بازی به پایان رساندن کشش برابر اوکلاهما امور خارجه سه شنبه شب ، “شما می توانید نگاهی به Oklahoma State در ’04 و شما می توانید نگاه کنید (تگزاس) تکنولوژی در ’19, اما من فکر می کنم بیلور بازی کرده است بهتر از هر دو این تیم ها در همان مرحله است. من نمی دانم چگونه آن را به پایان برساند, اما من قطعا احساس می کنم به شدت در مورد آن است.”

بیلور مربی اسکات درو که تیم صرف پنج هفته در شماره 1 بود به همان اندازه effusive در ستایش خود را برای Jayhawks.

“کانزاس واقعا پیشرفت پس از آخرین باری که ما در مواجهه آنها,” او گفت:. “ما تا به حال یک معامله از یک اجرا. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم هر کسی انجام آنچه ما انجام داد. بزرگ 12 بسیار دشوار است. شش سال راست ما شده است شماره یک کنفرانس برای یک دلیل.”

بیلور نبود تنها تیم خود را توده در طول ناراحتی پر از آخر هفته.

در Cougars ادامه صعود خود را به شماره 17 بعد از آنها زدم Gonzaga شنبه شب در حالی که UNLV به پایان رسید آزتک’ شروع با یک 66-63 پیروزی. دو مطلب بالا 10 تیم رفت در ده shakeup یکشنبه هنگامی که مریلند از دست داد به ایالتی اوهایو و دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا از دست داد به ایندیانا برای آن شکست دوم از هفته است.

“ما از دست داد و این اولین بار است که این اتفاق افتاده است (در این فصل) به طوری که آن را احساس نمی کند خوب” San Diego State گارد ملاکی فلین گفت. “ما همه فقط تلاش برای برنده شدن در این بازی و آن را فقط بازی کردن راه آن را.”

آگهی (25-2) موفق به کسب 16 مستقیم خود را برای رسیدن به بالاترین جایگاه در این نظرسنجی پس از اتمام سوم در طول 1955-56 انتخاب شد فصل آزتک (26-1) در کشور تنها یکی-از دست دادن بخش من تیم است. آنها به دنبال ایالتی فلوریدا, دوک, کنتاکی, مریلند و کریقتن در گرد کردن به بالا 10.

این Seminoles صعود دو لکه جلوتر از خود را با مشخصات بالا ACC مرحله نهایی مسابقات با شماره 11 لویی سه شنبه شب ،

“ایالت فلوریدا است که فقط یک تیم همه آنها واقعا واقعا و واقعا ورزشی” کاردینالز ستاره اردن Nwora گفت. “ما در حال رفتن به فشار آنها با استفاده از خط و من احساس بسیار با اعتماد به نفس به این بازی است.”

افزایش و کاهش

این Bluejays صعود از شماره 15 به بالا 10 برای اولین بار پس از فصل 2016-17 پس از ضرب و شتم و سپس-پلاک 19 مارکت و پس از آن — شماره 21 ساقی هفته گذشته است. خود را به خط منتقل شده و آنها را به درون یک بازی Seton Hall — که صعود از شماره 16 به شماره 13 در این هفته — در آنچه که تبدیل به یک مسابقه جذاب برای بزرگ شرق عنوان.

بزرگترین جهش در این هفته از آمد BYU که به دنبال یک پیروزی بیش از سانتا کلارا با توجهی 91-78 برنده بیش از Gonzaga. پاشنه صعود شش, نقاط به شماره 17 با هشتم مستقیم پیروزی.

Penn State زمان بزرگترین جست و خیز از نهم به شماره 16 بعد از ضرر و زیان به ایلینوی و ایندیانا در حالی که غرب ویرجینیا سقوط کرد سه لکه های شماره 20 و کلرادو کاهش یافته است سه لکه های به شماره 21.

در داخل و خارج

میشیگان شات بازگشت به بالا 25 در شماره 19 این هفته پس از Wolverines زد خود را به پیروزی پنج و هفت و هشت با پیروزی در پوردو و راتگرز. فناوری تگزاس و میشیگان نیز بازگشت به نظرسنجی با قرمز اظهارات در شماره 22 و اسپارتها در شماره 24.

Marquette سقوط از شماره 19 تمام راه را پس از از دست دادن به کریقتن و unranked پراویدنس. باتلر افتاد از شماره 21 و آریزونا از شماره 24 پس از Wildcats از دست داده و در وقت اضافه به اورگان در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>