Kamehameha مدعیان لیگ

ورزشی

ورود Kordel Ng در offseason قرار داده Kamehameha در upper echelon از ILH. ادامه مطلب

ورود Kordel Ng در offseason قرار داده Kamehameha در upper echelon از ILH.

برای اجرای جدول و رفتن 13-0 لیگ برابر مخالفان ، حتی بیشتر هار Kamehameha طرفداران می تواند انتظار می رود که.

رزمندگان قفل شده است و تا ILH قهرمانی و شماره 1 دانه در پسران بسکتبال مسابقات دولت با قفل کردن Maryknoll برگزاری اسپارتها به یک مزرعه گل در فینال, 8 دقیقه, 37 ثانیه به جلو و یک 38-29 برنده شدن در مقابل تماشاگران چهارشنبه شب در Kekuha’upio ،

دو Kamehameha superstars, Ng و کریسمس Togiai به پایان رسید ترکیب 4-برای-20 برای فقط 15 امتیاز. بقیه خدمه آمد تا با پرستون Ponteras هدف قرار دادن دو 3s پست بیلی لی غواصی در طبقه دزد و Paliku Kamaka پاشش بزرگ 3 در اواخر سه ماهه سوم پس از Maryknoll قطع کرده 10 نقطه حاصل کار دو تیم کسری به 28-25.

>> گالری عکس: پسران بسکتبال: Maryknoll مقابل Kamehameha-Kapalama

“ما می دانیم که اگر ما (Ng و Togiai) وجود ندارد و سپس بقیه تیم در حال رفتن به انتخاب کنید تا شل. این که چگونه ما کار” Togiai گفت. “من فکر می کنم همه از underclassmen شدت واقعا بزرگ است. آنها را بازی نمی کند مانند underclassmen.”

Kamehameha (13-0) شات 30.2% (13-برای-43) از میدان به Maryknoll (10-4) یک شانس برای برنده شدن یک سوم متوالی ILH قهرمانی.

اسپارتها تلاش حتی بدتر از میدان تیراندازی 27.8% (10-برای-36) از جمله 1-9 از 3 نقطه محدوده.

“آنها یک تیم خوب با بازیکنان بزرگ و برخی از آن از دست رفته است عکس,” Kamehameha مربی لری پارک. “این ILH یک سخت کار کردن و خستگی وجود دارد. آنها تا به حال به بازی روز شنبه و احتمالا تا به حال کمی از خستگی.”

Maryknoll پست مریم گلی تلنتینو تنها بازیکن را به پایان برساند در دو چهره با 10 امتیاز و Nikolas روبن اضافه شده هشت امتیاز و شش تخته بود اما 3-برای-12 از میدان.

او تا به حال دو نقطه خالی عکس در paint با 20 ثانیه به سمت چپ اما آنها را از دست رفته هر دو جمعبندی Maryknoll شب.

“آنها ضربه عکس, ما نمی” Maryknoll مربی کلی اعطای گفت. “آنها فقط یک واقعا خوب تیراندازی تیم و مربی است.”

Kamehameha را پنج 16 از 3 نقطه از خط که ساخته شده تفاوت.

Togiai برداشت چهارم خود را ناپاک با 18 ثانیه به سمت چپ در سه ماهه سوم و تا به حال به نشستن برای بخشی از سه ماهه چهارم. او به بازی با 4:28 باقی مانده پس از Kamehameha از دست رفته خود را برای اولین بار چهار عکس در دوره کردم و یکی دیگر از سریع استراحت قبل از بازگشت به آن نزدیک است.

“نه اجازه آن را به من و تنها ماندن روی نیمکت ماندن در بازی درگیر خواستار نقش و تغذیه کردن انرژی خود را نگه داشته تا من در بازی” Togiai گفت.

Maryknoll باز خواهد شد دولت مسابقات با یک بازی خانگی روز دوشنبه در حالی که Kamehameha دریافت خداحافظی به یک چهارم نهایی در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>