Kambarni نقاشی دیواری به افتخار میراث Bran Nue Dae بومی موسیقی در Subiaco

Jakeb Waddellبروم تبلیغ

Perth-based artist Kambarni with the Bran Nue Dae tribute mural.
آیکون دوربینپرت مبتنی بر هنرمند Kambarni با Bran Nue Dae ادای احترام دیواری. اعتبار: Daniele Foti-Cuzzola

رنگارنگ ادای احترام به معروف بروم موسیقی Bran Nue Dae اضافه کرده است لمس رنگ به Subiaco به عنوان آخرین تور های بومی بازی پیچیده آن پرت پا در این شهرستان است.

هنرمند Kamsani بن Salleh, شناخته شده به عنوان Kambarni استفاده از دانش خود را از داستان به ایجاد خیره کننده نقاشی دیواری به نمایندگی از عناصر کلیدی از ضربه های موسیقی بعد از اینکه دست برداشت توسط خانواده از اواخر نمایشنامه نویس جیمی چی.

Kambarni تصویر که دارای ارتباطات قوی به کیمبرلی گفت: نقاشی قطعه ای بود که یک داستان را در خود دارد و هدف او به تماشاچیان به “بروم احساس می کنم”.

Boddington boy Kamsani Bin-Salleh has paid homage to Australian playwright Jimmy Chi with a mural dedicated to the first Aboriginal musical Bran Nue Dae.
آیکون دوربینBoddington پسر Kamsani بن Salleh پرداخت ادای احترام به استرالیا نمایشنامه نویس جیمی چی با یک نقاشی دیواری اختصاصی برای اولین بومی موسیقی Bran Nue Dae.

“وجود دارد یک dingo به نمایندگی از پیدا کردن پاهای خود را یک طوطی به عنوان نماد گسترش بال خود را و پرواز است که هر دو پیام های جهانی از, بازی,” او گفت:.

“پس از آن وجود دارد گیلاس های رسیده میله پوسته هر دو ویژگی های بازی و یک ادای احترام کوچک در کنار تصدیق آنچه در آن همه مورد است.

“این است مربا بسته بندی شده و در عین حال ساده و افتخارات میراث جیمی چی و بازی های خود را.”

30 سال سالگرد تفسیر موسیقی که نوشته شده بود در سال 1990 انجام شد در شاهوار تئاتر در Subiaco در سراسر یک هفته پس از debuting در نیو ساوت ولز.

بازیگر کهنه موبایل Dingo افزایش ستاره مارکوس Corowa و ترزا مور و بروم استعدادهای Ngaire Pigram تاج Jamieson و Bojesse Pigram ویژگی در بازی خواهد شد که دیدار بعدی سیدنی, جیلان, Melbourne, Brisbane, کانبرا و آدلاید.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>