کلگورلی-بولدر شورای امیدوار Sharni فاکس اتحاد جوانی چشم انداز

قمر پینکلگورلی خیش

Kalgoorlie-Boulder business advisor Sharni Foulkes is running for local council.
آیکون دوربینکلگورلی-تخته سنگ کسب و کار مشاور Sharni فاکس در حال اجرا است برای شورای محلی. اعتبار: Kelsey رید

کسب و کار محلی مشاور Sharni فاکس امیدوار است به یک جوان صدا و انرژی به شهر کلگورلی-بولدر شورای اگر او موفق است در ماه آینده فوق العاده ای در انتخابات.

Ms فاکس تصویر زندگی می کردند در کلگورلی-بولدر برای پنج سال و در آن زمان درگیر شده است با چند جامعه, حوادث, تخته و کمیته.

در حالی که او قدردانی Goldfields شیوه زندگی, Ms فاکس گفت که او می خواهد برای کمک به زندگی را لذت بخش تر برای مردم محلی است.

“من بسیار پرشور در مورد زندگی در اینجا, اما من می خواهم برای دیدن بیشتر حوادث, من می خواهم برای دیدن بیشتر و فعالیت بیشتر ورود و من می خواهم برای دیدن بیشتر چیزهایی اتفاق می افتد که توسط شورای,” او گفت:. “بودن در شورا من را به یک صدای قوی تر و من یک کمی قدرت بیشتر به چیزهایی اتفاق می افتد.

“اگر من موفق بودن انتخاب به شورای, من فقط می خواهم به قادر به کار با جامعه به تلاش و تعامل با مردم و آنچه آنها می خواهند و کسانی که همه چیز اتفاق می افتد.”

Ms فاکس بود که به رسمیت شناخته شده برای توانایی های رهبری در سال گذشته زمانی که او بود به نام فینالیست سلطنتی پرواز, دکتر, خدمات منطقه ای جایزه در WA جوان Achiever جوایز.

او همچنین برنده جامعه دسته در پرت کسب و کار زنان اتحاد 2019 در حال ظهور زنان در رهبری جوایز و گفت که او اختصاص داده شده بود به نمایندگی از نمایش های محلی و افراد جوان در شورا.

“ساکن به طور متوسط زندگی در کلگورلی-تخته سنگ است که 33 ساله است اما بسیاری از ما از شورا این است که به طور قابل توجهی بزرگتر از آن,” او گفت:.

“با کسی که جوان و جوانی که پر از انرژی است و دوستان با اکثر گروه سنی ممکن است اجازه می دهد تا برای بیشتر سرگرم کننده فعالیت های کارگردانی در جمعیت جوان است که زندگی در این شهر است.

“کلگورلی بسیار خوب بوده است به من و سال من اینجا نیست همیشه عالی بوده اما این شهر کمک کرده است من از زمانی که من نیاز به کمک, بنابراین من می خواهم به بازگشت.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>