قیصر به تعویق انداختن برخی از اعمال جراحی و روشهای; به طور موقت بسته شدن 7 درمانگاه در سراسر هاوایی

  • STAR-ADVERTISER FILE Kaiser’s Koolau location will continue serving members for in-person care and pharmacy needs.

    ستاره-تبلیغ کننده فایل

    قیصر Koolau محل را ادامه خدمت اعضای فرد در مراقبت و داروسازی نیاز دارد.

Kaiser Permanente هاوایی است که به طور موقت به تعویق انداختن غیر فوری به عمل جراحی و روش است و بسته شدن هفت درمانگاه در سطح ایالت به مطمئن شوید این ظرفیت و تجهیزات برای مراقبت از اکثر بیماران بدحال با COVID-19.

دولت دومین سازمان بهداشت نگهداری — هر دو ارائه دهنده خدمات پزشکی و بیمه — گفت: امروز آن را خواهد داد عمل جراحی و روش بر اساس مداوم و بیمارانی که عمل جراحی یا روش به تعویق افتاد یا دوباره تماس گرفته خواهد شد به طور مستقیم توسط Kaiser Permanente.

قیصر که در مورد 258,000 اعضا گفت: Kihei و ویمی درمانگاه ها خواهد بود به طور موقت بسته شروع دوشنبه و هاوایی کای Kahuku Kailua Kapolei و Nanaikeola درمانگاه ها خواهد بود به طور موقت بسته موثر شنبه.

پزشکان و کارکنان از امکانات بسته خواهد شد معطوف به قیصر بزرگتر دفاتر پزشکی. بیماران با انتصاب در یکی از به طور موقت بسته کلینیک تماس گرفته خواهد شد.

بهداشتی و گفت: پس از ساعت مراقبت در Moanalua مرکز پزشکی و مائوئی Lani پزشکی در اتاق باز باقی خواهد ماند برای عادی ساعت. همچنین گفت: به دنبال امکانات پزشکی را ادامه خدمت اعضای فرد در مراقبت و داروسازی نیاز: هونولولو هیلو Kona Koolau (Kaneohe), Lahaina Lihue, Mapunapuna, Moanalua مرکز پزشکی مائوئی Lani, کلا و Waipio.

قیصر گفت: تحکیم دفاتر پزشکی اجازه خواهد داد که آن را به نقل و پزشکان و کارکنان و منابع از آن کوچکتر درمانگاه به آن مرکزی دفاتر پزشکی به کاهش غیر ضروری قرار گرفتن در معرض بالقوه برای اعضاء و کارکنان و حفظ بحرانی منابع.

بهداشتی و همچنین گفته است که در حال گسترش پزشکی از راه دور و مجازی مراقبت با استقرار پیشرفته تکنولوژی برای پشتیبانی از افزایش حجم گوشی و تصویری بازدیدکننده داشته است به طوری که مردم می توانند در خانه بمانند و هنوز هم دریافت مراقبت. قیصر نیز تشویق به استفاده از آن سفارش پستی خدمات داروخانه و گفت: اکثر نسخه پر می توانید آنلاین در kp.org/rxrefill.

قیصر گفت: اعضای تشویق به تلفن و یا ایمیل خود را با هر گونه سوال خود را در مورد مراقبت مداوم نیاز دارد.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>