کیلوا ساحل ماجراهای راه اندازی Junior Waterman/زن برنامه برای نوجوانان

در یک صبح شادی بخش, شش جوان علاقه مندان به آب در زندگی و کت و هدایت مربیان ور رفته از طریق آب های کیلوا خلیج در یک قایق به سمت Popoia جزیره, همچنین شناخته شده به عنوان تخت جزیره است.

کوتاه کایاک ماجراجویی در جزیره کوچک تقریبا یک چهارم مایل از کیلوا پارک ساحلی بخشی از جدید جونیور Waterman/زن برنامه ارائه شده توسط Kailua, ساحل, ماجراهای پر کردن جای خالی برای نوجوانان پس از لغو تعدادی از برنامه های تابستانی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

برای 13 ساله لوگان Bergevin یک paddler با کیلوا باشگاه قایق رانی و Makalei قایق رانی باشگاه لغو بست قایق رانی پارو های نجومی این سال او را وادار به دنبال دیگر اقیانوس فعالیت های تفریحی. برنامه جدید او کشف آنلاین موجب علاقه خود را در یادگیری در مورد قایقرانی. “این یک فرصت برای یادگیری بیشتر در مورد آن و من چیزهای زیادی یاد گرفتم” او گفت:.

عکس: Kailua, ساحل, ماجراهای, راه اندازی, جوانان, آب برنامه

پنج روز دوره ارائه شده است از طریق تابستان به جوانان سنین 13 تا 17. شرکت کنندگان یاد قایقرانی و ایستاده paddleboarding, اقیانوس, ایمنی و حفاظت دریایی و نظارت.

هر چند این برنامه طراحی شده است به پنج روز دوره بازاریابی, مدیریت عملیات, Devin مودی گفت: نوجوانان ممکن است انتخاب کردن به ثبت نام برای یک یا دو روز.

در علاوه بر این به ارائه سرگرم کننده و برنامه های آموزشی برای جوانان مودی گفت که او امیدوار است این برنامه کمک خواهد کرد که افزایش درآمد برای 38 ساله شرکت به عنوان دولت موظف 14 روز در قرنطینه برای خروج از کشور مسافر باقی مانده است در اثر از طریق پایان ماه ژوئیه.

ماه تابستان اوج بار برای کسب و کار مانند Kailua, ساحل, ماجراهای که در آن بازدید کنندگان را تشکیل می دهند و اکثریت پایه مشتری.

در قبل از COVID-19 روز رانندگان اغلب برای متوقف گروه از گردشگران عبور از جنوب Kalaheo خیابان به عنوان آنها راه می رفت به ساحل فاصله کوتاه با قایق اجاره ای از شرکت. بازدید کنندگان همچنین رزرو هدایت تورهای قایق پارویی اسکیموها به Popoia یا Mokulua سلیمان.

امروزه بازدید کنندگان ایالت پراکنده هستند.

در صبح روز جمعه و مدیر و مت جوردانو با اشاره به نزدیک به پارکینگ خالی کنار فروشگاه. “آن شده است dismally آهسته” او گفت:.

کایاک راهنمای مایک Giraudy شده است که کار با این شرکت پس از سال 2018 در حال حاضر به عنوان یک مربی در جوانان waterman برنامه.

جدید پنج روز است یک ایده عالی که در آن بچه ها می توانید در خارج از خانه و پیدا کردن دوستان جدید و خاطرات او گفت:. “نکته اصلی این است که ما از آن لذت ببرید وجود دارد.”

مربيان به طور منظم بررسی شرایط آب و هوایی برای اطمینان از ایمنی برای دانش آموزان است.

در جوانی waterman برنامه شرکت کنندگان یاد مختلف پارو سکته مغزی, تکنیک را مجددا کایاک باید به شما تلنگر در اقیانوس و ارزیابی خطرات. “بسیاری از این بچه ها احتمالا برای رفتن به پدر و مادر خود و احتمالا آنها را آموزش چگونه به کایاک” مودی گفت.

مدرسان را جوانان به Popoia جزیره و Mokulua سلیمان جایی که آنها یاد بگیرند که در مورد گوه دم shearwaters در خطر انقراض, هاوایی راهب مهر و موم و گیاهان بومی مانند akulikuli, aweoweo و naupaka.

همانطور که از 12 ژوئن دولت بازگشایی شد Popoia, Mokuauia, Kapapa و Mokulua سلیمان در اوآهو به نگه دارید در هماهنگی با شهرستان را بازگشایی سواحل است.

در جوانی waterman برنامه همچنین یاد بگیرند که خوب استوارت با نگه داشتن ساحل قاب پلاستیکی که شمار خطری برای زندگی دریایی.

به رعایت دستورالعمل برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 کارکنان sanitizes تمام تجهیزات پس از هر بار استفاده و دانش آموزان با پوشیدن ماسک صورت در طول جلسات کلاس درس برگزار می شود در یک اتاق در کنار Kailua, ساحل, ماجراهای فروشگاه.

نوئل Swartzendruber, 13 گفت: او برای برنامه امضا از پدر و مادر شنیده در مورد آن را از طریق کلمه از دهان است.

از طریق برنامه جوان شناگر و surfer گفت: او honed او قایقرانی و ایستاده paddleboarding مهارت. “شما یاد بگیرند که بسیاری از مسائل و شما را به یک دسته کامل از اماکن” نوئل گفت. “این واقعا سرگرم کننده است و قطعا ارزش آن است.”

تابستان آب ماجراهای

>> چه: جونیور Waterman/زن برنامه اجرا شده توسط Kailua, ساحل, ماجراهای این تابستان برای جوانان سنین 13 تا 17. پنج روز شروع دوره هر دوشنبه; شرکت کنندگان در یادگیری قایقرانی و ایستاده paddling, اقیانوس, ایمنی و حفاظت دریایی.

>> که در آن: 130 کیلوا جاده یک فاصله کوتاه از ساحل کیلوا

>> هزینه: $80 روز یا 300 دلار در هفته است. تجهیزات و ناهار گنجانده شده است.

>> مورد نیاز: باید بدانید که چگونه به شنا.

برای ثبت نام بازدید 808ne.ws/jrwatermanwaterwomanprogram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>