کیلوا مقرون به صرفه-پروژه مسکن مواجه سفت مخالفت

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

کیلوا اعضای جامعه را به زور تبدیل شب جمعه به شنیدن در مورد و اظهار نظر در چهار طبقه مقرون به صرفه-مجتمع مسکونی برای افراد کم درآمد ساکنان برنامه ریزی شده را بر روی لبه نارگیل گراو محله از خانه های تک خانواده.

نزدیک به 400 نفر رفتند به ویژه کیلوا محله جلسه هیئت مدیره در کیلوا منطقه پارک — به طوری که بسیاری از سرریز جمعیت ریخته از یک اتاق چند منظوره به مجاور غرفه و یک ballfield در تا حد زیادی تلاش موفق به احترام اجتماعی سوريه در مبارزه با COVID-19.

احساسات عمومی شد و بیشتر به پروژه مخالف و بیش از 50 نفر به انتظارنشسته بودند تا به صحبت می کنند و پس از 45 دقیقه ارائه شده توسط توسعه دهنده Makani Maeva از کیلوا مبتنی بر اعتلا ،

“ما باید مسئولیت برای مراقبت از مردم ما” گفت: دیرین کیلوا ساکن جید لاو که زندگی یک موجود ساختمان چهار طبقه. “آن شخص به 40 فوت ساختمان در حیاط خلوت خود را.”

یکی دیگر از سخنران که نمی دهد نام او گفت: پیشنهاد پروژه را کمک به بناهای شهری. “این است که استفاده از مخلوط-طبقه بندی در محله” او گفت:.

این پروژه با 73 آپارتمان اجاره ای برنامه ریزی شده است در لبه نارگیل گراو محله مرز کیلوا تجاری هسته در حدود 1 هکتار بسیاری در گوشه ای از Oneawa و Kawainui خیابان است که اشغال شده توسط هفت خانه های تک خانواری در حال حاضر متعلق به سهامداران از اعتلا.

اعتلا متعهد به حفظ مقرون به صرفه اجاره در پروژه دوبله Kawainui خیابان آپارتمان 61 سال است. اجاره ماهانه نرخ پیش بینی شده برای طیف وسیعی از $521 دلار 1,412 برای 68 مقرون به صرفه واحد با یک یا دو اتاق خواب. چهار واحد خواهد بود اجاره ای در نزدیک به نرخ بازار و یک واحد خواهد بود برای یک مدیر است.

مستاجران برای 68 واحد نمی تواند کسب بیش از 60 درصد از هونولولو متوسط درآمد با برخی از واحدهای متعلق به خانواده کسب درآمد حتی کمتر است.

کیلوا محله رئیس هیئت مدیره بیل هیکس گفت: هیئت مدیره دریافت 184 قطعه از ایمیل و شهادت در این پروژه با 160 مخالف و 24 در حمایت از.

هیکس اشاره کرد که از 160 ایمیل در مخالفت 149 شد یک فرم نامه ای که مشخص می شود این پروژه به عنوان یک “هیولا” که تغییر شخصیت از محله.

این هیئت همچنین دریافت نظرات آنلاین از 38 نفر: 33 در مخالفت با چهار در حمایت و یکی از مخلوط نظر.

هیکس همچنین رله نتایج یک درخواست فرستاده شده به هیئت مدیره. از 632 شرکت کنندگان 84 درصد این پروژه مخالف بودند و 15% تایید آن است.

بسیاری از شکایات در مورد این پروژه حول تراکم و همچنین ترافیک.

Maeva گفت: این پروژه با چگالی مناسب است با توجه به اینکه این سایت در سراسر خیابان را از یک فروشگاه قطعات خودرو, یک ایستگاه گاز و 7-یازده فروشگاه. او همچنین گفت: تراکم ترافیک است که به طور عمده ایجاد شده توسط تکرار سفر به موسسات تجاری که ترافیک ارزیابی برای پروژه به این نتیجه رسیدند این امر نمی تواند تاثیر بسیار منفی. وجود دارد خواهد بود 53 پارکینگ اصطبل و 85 فضاهای دوچرخه در پیشنهاد Kawainui آپارتمان خیابان.

مخاطبان در میان جمعیت گهگاه jeered و یا تشکر در ادعاهای Maeva در مورد ساختمان موانع و ترافیک. او گفت: هاوایی دارای یک مشکل با به اندازه کافی مقرون به صرفه مسکن به خصوص در کیلوا.

“ما درک می کنیم که این بالاتر چگالی پروژه,” او گفت:.

کیت وبستر رسمی با ایمان و عمل برای جامعه عدالت گفت: در خارج از جلسه است که این پروژه مورد نیاز است و نه خارج از محل. “این حق در حومه شهر,” او گفت:.

حدود 40 حامیان ایمان و عمل حضور داشتند روز جمعه جلسه برخی از پوشیدن پیراهن قرمز با کلمات “مسکن در حال حاضر.”

تحت قانون دولت اعتلا گروه می تواند معافیت اعطا شده به مقررات منطقه بندی از جمله ارتفاع و تراکم توسط شورای شهر به این دلیل که پروژه را تحویل مسکن عمدتا کم درآمد ساکنان.

اعتلا است که با همکاری سه سازمان های غیر انتفاعی در حدود 37 میلیون پروژه ثبت شده است یک برنامه با گروه شهرستان برنامه ریزی و اجازه دنبال معافیت و چشم پوشی برای حداقل $522,000 در شهرستان هزینه. از آن خواهد شد تا به شورای شهر برای تصمیم گیری که آیا برای تایید معافیت و اجازه می دهد این پروژه است.

محله مدیره موضع در Kawainui خیابان آپارتمان خواهد شد به حساب گرفته شده توسط شورای. هیئت مدیره پیش بینی در نظر گرفتن موقعیت آن در جولای 2 جلسه.

اگر توسعه دریافت تاییدیه های ساخت و ساز می تواند در ماه دسامبر شروع می شود و به پایان رسید و در اوایل سال 2022.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>