Kahuku آلوم دن Ige می شود کارت اصلی مبارزه به عنوان UFC رزومه رقابت هفته آینده

  • ASSOCIATED PRESS / FEBRUARY 8 Dan Ige threw a punch during the third round of a featherweight fight at UFC 247.

    اسوشیتد پرس / فوریه 8

    دن Ige انداخت پانچ در دور سوم از یک ورزشکار پروزن مبارزه در UFC 247.

Kahuku التحصیل دن Ige که به تازگی وارد UFC را 145 پوند رتبه بندی در شماره 15 را مبارزه با ادسون Barboza در 16 ماه مه در یکی از سه نشان می دهد این سازمان برگزار خواهد شد در عرض هفت روز طول.

UFC برنامه به ادامه رقابت در میان coronavirus همه گیر در مارس 9 با UFC 249, عنوان توسط تونی فرگوسن مبارزه با جاستین Gaethje به صورت موقت عنوان سبک وزن.

Ige (13-2, 5-1 UFC) است که در پنج مبارزه برنده خط از درد و رنج خود تنها از دست دادن در UFC اعلام کرد در رسانه های اجتماعی امروز که او امضا کرده است چهار-مبارزه و مقابله با این شرکت است.

مبارزه خود را در برابر Barboza (20-8, 14-8) که رتبه شماره 11 در 155 پوند خواهد بود در وسط پنج اصلی-کارت حملات.

Barboza است رها کردن وزن پس از از دست دادن چهار نفر از پنج گذشته و دعوا از جمله تصمیم گیری برای Khabib Nurmagomedov و پل Felder و TKOs در برابر Gaethje و کوین لی.

مبارزه است و انتظار می رود پخش ESPN Plus.

هر سه رویدادهای دیگری از جمله در 13 مه برگزار خواهد شد VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا., بدون زندگی می کنند جمعیت.

UFC می گوید مبارزان و cornermen خواهد بود موضوع را به روزانه پزشکی نمایش و آزمون پس از آنها خود می رسند و هر جنگنده ارائه خواهد شد با یک فرد اتاق تمرین. تنها ضروری پرسنل اجازه خواهد داشت در این عرصه در مبارزه با شب.

UFC نیز در حال کار بر روی یک نمایش برای 23 ماه مه در جکسنویل. سابق قهرمان سبک وزن Tyron Woodley است که انتظار می رود به مبارزه در نشان می دهد.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de