Kahuku آلوم دن Ige لبه های Edson Barboza در UFC Fight Night برای ششم راست برنده

جکسونویل فلوریدا. >> Kahuku بالا آلوم دن Ige (14-2) لبه ادسون Barboza (20-9) در یک تقسیم تصمیم گیری در UFC مبارزه شب. Ige ششم راست پیروزی در آمد ورزشکار پروزن بخش امشب.

“من ثابت کرد من قطعا یک مدعی من تعلق دارند در آن وجود دارد با بهترین ها” Ige در مصاحبه ای گفت: ارسال شده در UFC سایت. “من قصد ندارم به از خود راضی فقط به خاطر من ضرب و شتم یک مرد مانند Edson. در حال حاضر من قصد دارم به آزمون واقعی در مقابل من. بچه ها در حال رفتن به شروع به توجه به که من هستم.”

Ige برنده یک تقسیم تصمیم با دو 29-28 نمرات برای او و یکی در برابر. Ige, 28, ضرب و شتم Mirsad Bektic با تصمیم خرد شده در جلسه قبلی در ماه فوریه است.

در رویداد اصلی Alistair Overeem متوقف والت هریس در دور دوم پایان چه احساسی بازگشت برای جنگنده سنگین وزن شناخته شده به عنوان بلیط بزرگ.

هریس اندکی علاقه و احساساتی انتخاب او به عنوان پا به هشت ضلعی برای اولین بار از او 19 ساله و دختر Aniah بلانچارد کشته شد در آلاباما.

هریس (13-8) نگاه به عنوان اگر او خواهد شکاف 14 حرفه حذفی هنگامی که او کاهش یافته است Overeem در باز گرد. اما کهنه دوباره در آستانه تولد 40 و تحت سلطه بقیه راه است. Overeem (46-18) ارسال هریس به حصیر برای بار آخر با رفع انسداد ترکیب اولیه در دوم.

هریس هرگز بهبود و داور آن را به نام پس از یک دسته از عکس های بدون جواب به سر. Overeem مشترک یک لحظه با هریس در گیر است.

هریس تشکر UFC تیم خود را و جامعه خود را در حالی که مبارزه با اشک است.

“من متاسفم من W برای شما امشب” هریس گفت. “شما شده ام مثل خانواده من از طریق همه چیز و من خیلی سپاسگزار هستم. … خانواده در خانه به تماشای من متاسفم. I’ll be back بهتر است من به شما قول می دهم. شما دیده نمی شود گذشته از بلیط. من قصد دارم برای رفتن به صفحه اصلی بهبود می یابند. من قصد دارم برای التیام عاطفی و جسمی و من به شما قول می دهم من بهتر است.”

UFC جمهور Dane سفید تکرار هریس’ تعهد است.

“برنده یا بازنده بودن در اینجا این است که یک پیروزی برای او” سفید گفت. “او از طریق امشب و که می داند چه می گذرد از طریق اون شخص بدن سر کل معامله است.”

Overeem گفت: او ارائه شده به قطار با هریس پایین جاده به امید آن می تواند از هر دوی آنها بهتر است در یک انباشته را بدست آورد.

“البته والت بوده و از طریق تراژدی شخصی است که افتضاح” Overeem گفت. “اما من آن را به عنوان یک ورزش. این یک بازی مناسب است ؟ این یک راه زندگی است. … من فقط آن را به عنوان حرفه ای هیچ چیز شخصی است.”

هریس’ همسر او را تشویق به بازگشت به هشت ضلعی پس از بیش از شش ماه از عزادار.

بلانچارد در آلاباما گذشته دیده می شد در 23 اکتبر در آبرن ، او SUV داشت رها شده و روز بعد بیش از 50 مایل (90 کیلومتر) دور در مونتگمری. پلیس گفت: خون او را در ماشین پیدا شد. او باقی مانده بود کشف شده در یک منطقه پوشیده شده از درخت در اواخر ماه نوامبر.

Ibraheem كرد, 29 بود به اتهام قتل پایتخت. از معاینات پزشکی مشخص بلانچارد مرده از زخم گلوله. دادستان نشان داده اند آنها را به دنبال مجازات اعدام اگر Yazeed است محکوم کرد.

هریس و Overeem شده بود قرار است به مبارزه در مارس اما این جلسه به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن فرود آمد به عنوان مهمترین رویداد UFC سوم نشان می دهد در جکسون در هشت روز تمام قسمت از این سریال ” بازگشت پس از هشت هفته وقفه.

UFC را بعد از دو هفته قبل از مبارزه مارس 30. آن را امیدوار به بازگشت به لاس وگاس اما اول نیاز به ترخیص از نوادا ورزشی کمیسیون. اگر نه سفید گفت: آن برگزار خواهد شد در آریزونا.

دیگر دعوا بر روی کارت اصلی:

— کلودیا Gadelha (18-4) برگزار شد خاموش آنجلا هیل (12-8) در strawweight را بدست آورد و برنده یک تصمیم گیری تقسیم. تپه های کنترل سرعت, ساخت آن را بیشتر از یک مبارزه تقلا از دست و پنجه نرم کردن بازی اما Gadelha کردم nod در دو تا از سه تغ.

— کریستوف Jotko (22-4) ضرب و شتم سابق آلاباما linebacker Eryk Anders (13-5) در میان کشمکش است. Jotko انجام یک breakdance در وسط هشت ضلعی پس از سومین پیروزی متوالی.

— آهنگ Yadong در برابر مارلون ورا آخرین فشار در مبارزه باز از کارت اصلی و برنده یک تصمیم به اتفاق آرا در ورزشکار پروزن را بدست آورد. ورا (17-6-1) حاضر به دست دادن با آهنگ (5-0-1) پس از نتیجه اعلام شد. آهنگ چین تا به حال مسائل مربوط به ویزا و مطمئن بود که او قادر خواهد بود به مبارزه تا جمعه.

در undercard:

— Miquel بائسا (9-0) بریده هفتمین حذفی در نه مبارزه برای شکست نخورده باقی می ماند در سبک وزن را بدست آورد. او 39 ساله مت براون (22-17) در اوایل دور دوم.

— کوین هلند (17-5) امن 39-دوم حذفی مقابل آنتونی هرناندز (7-2) در میان بخش.

— گیگا Chikadze ساخته شده بیشتر از اندازه خود را به ضرب و شتم اروین ریورا در یک اتفاق او تصمیم. Chikadze (10-2) بود و بر عصای خود را پس از پنجمین پیروزی متوالی. ریورا (9-5) بود و در آخرین دقیقه جایگزینی برای مایک دیویس بود که حذف شده از کارت پنج شنبه پس از تحمل عوارض مرتبط با برش وزن است. دیویس Titan FC خروس وزن قهرمان شد و قادر به رانندگی تا از میامی در کوتاه توجه کنید.

— Nate Landwehr خون آلود دارن الکینز (آرکانزاس) در دور باز و تحت سلطه بقیه راه های برنده شدن در یک اتفاق او تصمیم بود که به راحتی خونین ترین دوره در هر یک از سه UFC رویدادهای برگزار شده در جکسون ویل. Landwehr (14-3) showboated سراسر مبارزه و حتی با قرار دادن دست راست خود را پشت سر خود را در یک نقطه. این هشتمین پیروزی در نه دعوا. الکینز (آرکانزاس) کاهش یافته است چهار ،

“خون در دهان من. من در تلاش بود به تف آن را” Landwehr گفت. “مرد خوبی بود.”

— Cortney کیسی به پایان رسید مارا Borrello با armbar در دور اول کیسی اولین ارسال از سال 2016 و او در اولین مبارزه خود در 15 ماه. Borrello (12-8) فریاد زد که کیسی (9-7) تحت فشار قرار دادن روی آرنج چپ.

— رودریگو Nascimento (8-0) برنده خود را در UFC اولین و باقی مانده شکست نخوردگان در MMA حرفه ای با ششم تسلیم این یکی در برابر شخص سنگین وزن همین’Tale Mayes. Nascimento متوقف Mayes (6-4) در دور دوم شب, درب بازکن با ببرن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de